Katalóg Predajne
Porovnanie
Prihlásiť
Košík

Samsung Galaxy Watch5 Pro (45 mm) Black

Inteligentné hodinky s GPS, procesor Samsung Exynos W920, displej 1,36" 450×450 AMOLED, Always-On, RAM 1,5GB, úložisko 16GB, IP68/5ATM, WiFi, BT, NFC, GPS, meranie srdcového tepu, EKG, tlaku, SpO2

Zobraziť celý popis

PRODUKT S DIGITÁLNYM OBSAHOM
Strážiť zmeny pri produkte
Samsung Galaxy Watch5 Pro (45 mm) Black

Samsung Galaxy Watch5 Pro (45 mm) Black

Inteligentné hodinky Samsung Galaxy Watch5 PRO (45mm) BT BLACK

sm-r92x_01

Smart hodinky stvorené (nielen) pre adrenalínové zážitky

 

sm-r92x_02

Sparingpartner na každý tréning

Ste na ceste za lepšou fyzickou kondíciou? Niekedy stačí len malá zmena. Zaobstarajte si inteligentné smart hodinky Galaxy Watch5 Pro, vytvorené kombináciou nadčasového dizajnu a inovatívnych funkcií. Sú navrhnuté tak, aby držali krok s vaším nabitým programom a súčasne poskytovali bezpečný monitoring vašich telesných funkcií. Odolné zafírové sklo, prémiové telo a citlivé senzory vás budú šikovne sprevádzať nielen vašimi dobrodružstvami, ale zároveň vám prinesú nevídanú spätnú väzbu v oblasti fitness – sledujte svoj srdcový tep či spálené kalórie a prispôsobte si tréning podľa vlastných potrieb. Milovníkov cestovania zase určite poteší podpora GPS lokátora, vďaka ktorému budete môcť prebádať doposiaľ nepoznané miesta. Navyše praktická funkcia Route Workout synchronizuje každú jednu trasu, čím získate aktuálny prehľad o všetkých vašich cestách. Okrem toho si dizajn hodiniek viete ešte flexibilnejšie upraviť podľa svojho vkusu z bohatej ponuky remienkov a ciferníkov.

sm-r92x_03

Mimoriadne vytrvalá batéria

Spoľahnite sa na nekompromisný výkon doposiaľ najsilnejšej batérie Samsung v sérii nositeľných zariadení. Kapacita 590 mAh dodá hodinkám plnú výdrž aj počas náročných pracovných povinností. Už sa teda nemusíte báť, že by vás sklamali v priebehu vášho večerného behu alebo pri platení hodinkami v reštaurácii.

sm-r92x_04

Vaše srdce je v dobrých rukách

Spoľahnite sa na nekompromisný výkon doposiaľ najsilnejšej batérie Samsung v sérii nositeľných zariadení. Kapacita 590 mAh dodá hodinkám plnú výdrž aj počas náročných pracovných povinností. Už sa teda nemusíte báť, že by vás sklamali v priebehu vášho večerného behu alebo pri platení hodinkami v reštaurácii.

sm-r92x_05

Spoznajte svoje telo

Milujete šport a snažíte sa na sebe dostatočne pracovať? V tom prípade privítajte svojho osobného trénera priamo na vašej ruke. Pomocou rôznych funkcií dokážu inteligentné hodinky Galaxy Watch5 Pro poskytnúť súhrn komplexných údajov, či už ide o pomer tuku, svalovej hmoty, telesnej váhy alebo kondície.

sm-r92x_06

Nový deň, nová príležitosť

Určite si konkrétny cieľ a sledujte svoje pokroky so smart hodinkami Galaxy. Nielenže vás spálené kalórie a počet krokov dokážu motivovať k ešte lepšiemu výsledku, ale zároveň si nájdete kľúč k vytúženému úspechu. Technológia zabudovaná v hodinkách dokáže rozpoznať až 90 druhov cvičenia, takže všetky športové aktivity budete mať vždy pravidelne zaznamenané.

sm-r92x_07

Strážca pokojného spánku

Vyspite sa do ružova s vylepšenou technológiou sledovania spánku. Smart hodinky vás spoľahlivo monitorujú celú noc, pričom sa zameriavajú na jednotlivé fázy vášho odpočinku. Prostredníctvom pokročilej analýzy získate cennú predstavu o tom, ako v skutočnosti spíte. Osvojením si zdravších a lepších návykov zvýšite nielen jeho kvalitu, ale aj starostlivosť o vaše duševné i telesné zdravie. Navyše vás hodinky hravou formou prirovnajú k jednému z ôsmych zvierat podľa toho, akým štýlom spíte.

sm-r92x_08

V dobrom aj v zlom

Čaká vás drsnejší terén, nepriaznivé počasie a náročný tréning? Žiaden problém. So smart hodinkami Galaxy Watch5 Pro budete pripravený na všetko. Dvojnásobne tvrdšie zafírové sklo, titánové rámy v prevedení Black a Gray Titanium sa nezľaknú ani extrémnych podmienok, pretože sú navrhnuté tak, aby prežili aj tie najakčnejšie dobrodružstvá.

sm-r92x_09

Významná súčasť Google rodiny

Vybil sa vám smartfón, no mali ste v pláne skrátiť si cestu do práce či školy počúvaním hudby alebo podcastov? Nenechajte si pokaziť deň – odteraz si môžete obľúbené skladby púšťať priamo z vašich hodiniek. Všetky populárne aplikácie od Google Maps až po YouTube Music budete mať totiž pekne na jednom mieste. S podporou platformy Wear OS si môžete stiahnuť aj ďalšie aplikácie ekosystému Google v priebehu len pár sekúnd.

sm-r92x_10

Na doma i do kancelárie

Nebojte sa s hodinkami cvičiť v pohodlí domova, prípadne ich zobrať na nejakú špeciálnu udalosť. Prémiový dizajn, odolné zafírové sklo a elegantný nádych ponúkajú unikátny doplnok, vhodný na každú príležitosť. Podľa svojej nálady či aktuálnych trendov si viete remienok kedykoľvek vymeniť, rovnako ako aj vzhľad ciferníka.

sm-r92x_11

Nájdite si štýl, ktorý vystihne vašu osobnosť

Z bohatej ponuky dizajnových ciferníkov a vymeniteľných remienkov si môžete vytvoriť jedinečný vzhľad, ktorý najlepšie sadne k vášmu štýlu a povahe. Nezáleží na tom, či preferujete klasiku alebo milujete experimentovať – v širokom spektre možností si určite nájdete niečo presne pre vás!

 

Inteligentné hodinky s GPS
Samsung Galaxy Watch5 Pro (45 mm)
PN SM-R920NZKAEUE

Procesor Samsung Exynos W920 (5nm)
Počet jadier 2

Uhlopriečka 1,36" (3,4544 cm)
Rozlíšenie 450 × 450 AMOLED
Podpora Always-On
Jemnosť displeja 330 PPI
Sklíčko Saphire Crystal

RAM 1,5 GB
Úložisko 16 GB

Vodeodolnosť IP68 / 5 ATM / MIL-STD-810G
Zabudovaný mikrofón
Reproduktor

Wi-Fi 802.11 a/b/g/n (2.4 GHz / 5 GHz)
Bluetooth 5.2
NFC
2 tlačidlá
Digitálna luneta

Navigácia GPS / Glonass
Senzory Akcelerometer / Gyroskop / Geomagnetický senzor / Hallov senzor / Svetelný senzor / Barometer Senzor bioelektrickej impedancie pre meranie zloženia tela (BIA)
Optický snímač srdcového tepu
Meranie EKG a krvného tlaku
Okysličenie krvi (SpO2)

Kapacita Incell Battery 590 mAh
Výdrž až 80 hod

Materiál titán
Rozmery (V׊×H) 45,4 × 45,4 × 10,5 mm
Hmotnosť 46,5 g
Farba čierna

Obsah balenia
Hodinky
Remienok
Nabíjací kábel
Sprievodca rýchlym spustením

Použité obrázky sú iba ilustratívne a technické špecifikácie sa môžu v priebehu času zmeniť bez predchádzajúceho upozornenia.