Katalóg Predajne
Porovnanie
Prihlásiť
Košík

Samsung NZ64M3707AK/UR

TENTO TOVAR BOL VYSTAVENÝ, NEBOL POUŽÍVANÝ A VZŤAHUJE SA NA NEHO PLNÁ ZÁRUKA. Indukčná varná doska, 4 varné zóny, 9 stupňov výkonu, 4x Booster, automatické rozpoznanie hrnca, QuickStop / QuickStart, Detská poistka, Dotykové ovládanie Slider, Ukazovateľ zvyškového tepla, prevedenie čierne sklo

Zobraziť celý popis

Indukčná varná doska SAMSUNG

 

  • Jednoduché dotykové ovládanie posuvného ovládača
  • Vypnutie jedným dotykom
  • Rýchle zahriatie vďaka funkcii Booster

 

Rýchle a precízne ovládanieIntuitívne ovládanie teploty

Extra široké a intuitívne posuvné ovládanie indukčnej varnej dosky Samsung NZ3000 umožňuje rýchlu a presnú reguláciu teploty pri varení. Dotknite sa a kĺžte prstom po LED ovládacom paneli a okamžite nastavte alebo upravujte úroveň tepla pre každú varnú dosku. Jeho takmer dvojnásobná šírka v porovnaní s bežnými ovládacími prvkami je zárukou veľmi presného nastavenia požadovaných hodnôt.

 

 

Okamžité vypnutie varných zónFunkcia Quick Stop

Funkcia Quick Stop okamžite minimalizuje pravdepodobnosť nehôd. Varné zóny môžete okamžite vypnúť jednoduchým dotykom prsta, aby ste zabránili vykypeným hrncom alebo pripáleniu na panvici. Ak potrebujete odísť, vďaka funkcii Quick Stop sa nemusíte obávať o bezpečie vašej kuchyne.

 

 

Dodatočný výkon každej varnej zónyFunkcia Power Boost

Funkcia Power Boost skracuje dobu varenia, takže nielen šetrí váš čas, ale umožní vám aj rýchlejšie servírovať vaše dobroty. Keď je aktivovaná, poskytuje každej varnej zóne dodatočný výkon, ktorý im umožňuje rýchle zohriatie už za 10 minút. Priviesť vodu k varu alebo zohriať veľký hrniec polievky bude otázkou zopár minút.

 

 

Indikátor teploty povrchu v tvare písmena HKontrolka teploty

Naše kontrolky vás ochránia pred popálením horúcim povrchom. Je to jednoduché: indikátor v tvare písmena H vás informuje o tom, kedy je povrch dostatočne chladný na to, aby ste sa ho mohli dotknúť - veľké písmeno H sa premení na malé písmeno h. Bezpečnosť už tak nie je žiadna veda.

 

 

Uistite sa, že používate správnu panvicuAutomatická detekcia panvice

Len čo hrniec alebo panvicu umiestnite na dosku, detektor okamžite vyhodnotí či je daný priemer a veľkosť vhodný pre danú zónu. Ak budú pokrývať menej ako 60 % zóny, upozorní vás správou na použitie iného riadu.

 

 

 

 

4 varné zóny
9 stupňov výkonu
4x Booster

automatické rozpoznanie hrnca
QuickStop / QuickStart
Detská poistka
Dotykové ovládanie slider
Ukazovateľ zvyškového tepla
prevedenie čierne sklo

Použité obrázky sú iba ilustratívne a technické špecifikácie sa môžu v priebehu času zmeniť bez predchádzajúceho upozornenia.