Katalóg Predajne
Porovnanie
Prihlásiť
Košík

Samsung QE65QN90C

Neo QLED SMART televízor, 65" (163cm), OS Tizen, 4K (3 840 x 2 160 px), Quantum Matrix Technology, režim šetrný pre oči, HDR10+ Adaptive/HLG, Dolby Atmos

Zobraziť celý popis

samsung-logo_1683267713
01_1692954043
02_1692954043

Nechajte sa ohromiť maximálnym výkonom

Pohodlne sa usaďte, stlmte svetlá, zapnite obľúbený film a nechajte sa oslniť prémiovou kinematografickou zábavou. Neo QLED od spoločnosti Samsung prichádza s novými Quantum Mini LED diódami, ktoré sú precízne riadené technológiou Quantum Matrix. Spoločne vytvárajú očarujúcu hru svetla a tieňov s tými najjemnejšími detailmi, ktoré uvidíte aj vo vysoko kontrastných scénach.

03_1692954043

Prémiové rozlíšenie 4K

Vyskúšajte si neuveriteľne detailný obraz, ktorý prekonáva všetko, čo ste doteraz zažili. Pokročilý Neural Quantum Processor 4K je ešte jemnejší než štandardné rozlíšenie,  vďaka čomu uvidíte enormné detaily. Okrem toho vylepšuje vizuál aj v nižšom rozlíšení na kvalitu, ktorá sa približuje skutočnému 4K.

04_1692954043

Obklopujúci zvuk Dolby Atmos

Futuristický dizajn a bezkonkurenčný obraz doplňuje rovnako kvalitné audio. Televízor disponuje zabudovanými reproduktormi s vrchným vyžarovaním, novinkou od spoločnosti Samsung. Tie vám prinášajú obklopujúci zvuk Dolby Atmos, ktorý vás naplno ponorí do deja herného či seriálového sveta.

05_1692954043

Dokonalá súhra brilantného jasu a krásy jednotlivých odtieňov

Perfektný kontrast, čistá a sýta farebnosť a dynamický jas, ktorý sa prispôsobí každej scéne – tak funguje technológia Neo Quantum HDR+, ktorá vylepšuje obraz bez ohľadu na to, z akého zdroja pochádza. Aj vaše obľúbené filmové klasiky takto získajú nový, modernejší šat v podobe fantastického 4K rozlíšenia.

06_1692954043

Zvýraznená hĺbka priestoru

Funkcia Real Depth Enhancer zvyšuje kontrast na práve sledovanom objekte, zatiaľ čo jeho pozadie necháva bez zmeny. Napodobňuje tak spôsob, akým ľudský zrak spracováva hĺbku trojrozmerného sveta, a ponúka reálne vyzerajúci obraz. V dokumente o prírode tak napríklad uvidíte exotické zvieratá v ostrých detailoch bez toho, aby vašu pozornosť rušilo ich prirodzené prostredie.

07_1692954044

Realistické farby, ktoré vás obklopia

Vychutnajte si dokonalý zážitok zo sledovaniavašich obľúbených filmov či hrania epických videohier. Každá scéna bude pôsobiť autenticky vďaka jedinečnej palete farieb, ktorá je ocenená certifikáciou celosvetovo uznávanej spoločnosti PANTONE.

08_1692954044

Všetok obsah teraz vo vyššom rozlíšení

Odhaľte doposiaľ skryté detaily vo svojich obľúbených starých filmových klasikách. Hoci bol obsah nakrútený v nižšom rozlíšení, vďaka funkcii Auto HDR Remastering si ho môžete na televízore Samsung Neo QLED vychutnať v špičkovej kvalite HDR. Vyhladením obrazu, zvýraznením farieb sa vám predvedú skutočne netušené poklady.

09_1692954044

Podmanivé 3D ozvučenie všade okolo vás

Dômyselná technológia OTS+ sa postará o bohatý zvukový sprievod celkového diania na obrazovke. Dupajúce stádo koní, divoké automobilové preteky či upokojujúce tóny tečúcej vody z dokumentov o prírode – všetko budete vďaka pokročilému 3D ozvučeniu počuť tak čisto, akoby ste boli priamo súčasťou deja.

10_1692954045

Hrajte na svojej TV aj bez konzoly

 So silou cloudu a natívnej aplikácie Xbox Game Pass získate okamžitý prístup k stovkám špičkových herných titulov a jediné, čo k tomu budete potrebovať, je predplatné a gamepad. Užite si nové trháky z dielne Xbox Game Studios už v deň vydania a objavujte klenoty indie scény alebo hráčmi milované série.

11_1692954044

Plynulá herná akcia v 4K 144 Hz

Aj v extrémne rýchlych automobilových závodoch uvidíte každú zatáčku ostro vďaka technológii Motion Xcelerator Turbo Pro a inovatívnej funkcii 4K 144 Hz. A nakoľko jedno malé zaseknutie obrazovky môže znamenať rozdiel medzi víťazstvom a prehrou, najmä v FPS hrách, Neo QLED disponuje zníženým trhaním obrazu prostredníctvom certifikovanej technológie AMD FreeSync Premium Pro. 

12_1692954044

Obľúbené streamovacie služby na jednom mieste

Pohodlne sa usaďte so svojím jedlom a povedzte zbohom zdĺhavému vyhľadávaniu správneho videa či seriálu, ktoré chcete sledovať. Prehľadné rozhranie Smart TV vám zaistí jednoduchý prístup a ovládanie všetkých dostupných streamovacích služieb, vrátane 02 TV, Magio alebo napríklad Dramox. 

13_1692954044

Futuristický komorník SmartThings

Spoznajte novodobý luxus prepojenej domácnosti a ovládajte svoje zariadenia plne intuitívne. Inteligentná domácnosť SmartThings sa pripojí k vašim zariadeniam, priebežne ich monitoruje a riadi, takže vy môžete svoj čas venovať rodine či práci. Pri sledovaní môžete televízor ovládať diaľkovým ovládačom – alebo rovno hlasovými príkazmi.

14_1692954045

Virtuálna NFT galéria priamo u vás doma

Spoločnosť Samsung sa rozhodla do svojich televízorov integrovať vôbec prvú partnerskú platformu určenú na prehliadanie i nákup NFT, čo vám umožní sa prostredníctvom jediného kliku na ovládači stať majiteľom rozmanitých obrazov, grafík, videí či hudobných súborov.

Potrebujete poradiť, ako vybrať televízor ?

V našom článku sa dozviete, ako vybrať televízor podľa funkcií, aké výhody majú Smart televízory, aké parametre hrajú kľúčovú úlohu, podľa čoho si vyberať a čo v praxi znamenajú. Prezradíme vám aj tipy, ako vybrať správny televízor, podľa veľkosti miestnosti.


Technické parametre
Uhlopriečka 65" (163cm)
Rozlíšenie 4K (3 840 x 2 160 px)
Mini LED podsvietenie (14bit HDR mapping)
Operačný systém Tizen

Kvalita obrazu
Quantum Matrix Technology
Neural Quantum Processor 4K - 20 umelých inteligencií
Ultraširoké pozorovacie uhly
Antireflexná vrstva
100% objem farieb
PANTONE certifikácia farieb
Neo Quantum HDR+ (HDR10+ Adaptive/HLG)
Adaptívny obraz
Shape adaptive light control
Vylepšenie hĺbky obrazu
Auto HDR Remastering
Motion Xcelerator Turbo Pro
PQI 4700 (picture quality index)
Múdra kalibrácia obrazu Pro (SmartThings)
Režim šetrný pre oči

Herné aplikácie
Xbox/Nvidia GeForce Now
Auto Game Mode - FreeSync Premium Pro
Game Motion Plus
Dynamic Black EQ
Game Bar 3.0
Ultraširoký herný režim 32:9

TV tuner
Tuner DVB-T2/C/S2
Kodek HEVC (H.265) – nový digitálny štandard

Konektivita
Wi-Fi 5
1x LAN
4× HDMI 2.1
3x USB 2.0
CI slot (CI+ 1.4)
Bluetooth 5.2
Optický výstup

Funkcia
HbbTV 2.0.3
Operátorské aplikácie - O2 TV/T Mobile
Voyo/HBO MAX/Dramox/Netflix/Disney +/Prime Video/SkyShowtime
Skylink/Sledovanie.TV/Lepšie.TV
Spotify/iTunes TV/Airplay
SmartThings - IOT múdra domácnosť/podpora Zigbee/Matter/Thread
Multiview - rozdelenie obrazovky na 2 časti
Google Meet - videohovory
PC on TV - prepojenie počítača s TV
Hlasové ovládanie (AJ)

Zvuk
Dolby Atmos
Dolby Digital Plus
Hudobný výkon 60 W
Konfigurácia reproduktorov 4.2.2CH
Vstavaný Woofer
Bezdrôtový Dolby Atmos so soundbarom
Zvuk sledujúci pohyb + (OTS +)
Zvuk sledujúci hlas
SpaceFit - kalibrácia zvuku
Q-Symphony 3.0
Multiroom Link
Adaptívny zvuk +
Bluetooth Audio

Ostatné
Neo Slim Design
Smart Ovládač TM2360E so solárnym dobíjaním
Podpora Slim Fit držiaka na stenu (nie je súčasťou balenia)
Ambient mode + (Umelecké tapety)
Energetická trieda F
VESA 400 x 300

Použité obrázky sú iba ilustratívne a technické špecifikácie sa môžu v priebehu času zmeniť bez predchádzajúceho upozornenia.