Katalóg Predajne
Porovnanie
Prihlásiť
Košík

Samsung RB38C600DSA/EF

Kombinovaná chladnička, Energetická trieda D, Objem chladničky: 276 l, Objem mrazničky: 114 l, Ročná spot. energie: 211 kWh, Maximálna hlučnosť: 35 dB, Smart ovládanie mobilom, Šírka: 59,5 cm, Výška: 203 cm

Zobraziť celý popis

Kombinovaná chladnička SAMSUNG RB38C600DSA/EF

Kombinovaná chladnička SAMSUNG RB38C600DSA/EF

  • No Frost chladnička s Wi-Fi
  • energetická trieda D
  • tichá prevádzka 35 dB
  • objem chladničky 276 l, objem mrazničky 114 l
  • 20ročná záruka na kompresor
  • All-Around Cooling rovnomerné chladenie
  • SpaceMax objem
  • AI Energy mode úspora až 15 %
  • Power Cool/Power Freeze
Kombinovaná chladnička SAMSUNG RB38C600DSA/EF

Elegancia vo vašej kuchyni

Prajete si krásnu, modernú, veľkopriestorovú, spoľahlivú a funkciami nabitú chladničku? Potom kombinovaná chladnička s mrazničkou SAMSUNG RB38C600DSA/EF s beznámrazovou technológiou No&Frost je ideálnou voľbou pre vašu kuchyňu. Pýši sa neštandardne veľkým objemom SpaceMax oproti rovnako veľkým chladničkám, a to vďaka oveľa tenším stenám s vysoko účinnou izoláciou. Jej elegantný dizajn pojme až 390 litrov. O rovnomerné chladenie do všetkých rohov sa postará All-Around Cooling a zaistí tým čerstvosť všetkých potravín po čo najdlhšie možnú dobu.

Kombinovaná chladnička SAMSUNG RB38C600DSA/EF

Mrazenie a chladenie počas chvíľky

Potrebujete rýchle chladenie alebo mrazenie na požiadanie? Nie je problém. Pomocou tlačidla Power & Coolbudete mať behom chvíľky vychladenú vašu obľúbenú limonádu a stlačením tlačidla Power&Freeze zase v krátkom čase zmrazenú vašu domácu zmrzlinu. Ak je pre vás dôležitá hlučnosť chladničky, aby svojim hukotom nerušila bežný chod domácnosti, potom s chladničkou SAMSUNG RB38C600DSA/EF máte po starostiach. Vďaka jej tichej prevádzkes 35 dB o nej nebudete ani vedieť. 

Kombinovaná chladnička SAMSUNG RB38C600DSA/EF

Unikátne technológie

Širší a hlbší priestor vo dverách Big Door Bin vám pomôže prakticky ukladať veľké fľaše, objemné kartóny a ďalšie nápoje. Takto uložené budete mať vaše obľúbené drinky vždy po ruke. Šetrenie energie je dôležité nielen pre váš rozpočet, ale aj pre samotnú planétu. Preto je chladnička Samsung RB38C600DSA/EF s Wi-Fi vybavená chytrou technológiou, ktorá vie znížiť spotrebu až o 15%, napríklad optimalizáciou odmrazovania či rýchlosťou kompresora. Sami si zvolíte cieľovú hodnotu, pri prekročení ktorej sa systém aktivuje do režimu AI Energy a podľa okolitých podmienok a užívateľských vzorcov začne pracovať pre vašu maximálnu spokojnosť.

Kľúčové parametre produktu
Trieda energetickej účinnosti D
Farba    strieborná
Šírka    59.5 cm
Výška    203 cm
Hĺbka    65.8 cm
Hmotnosť    72 Kg
Vstavaný displej    Áno
Smart Áno
Maximálna hlučnosť    35 dB
Smart aplikácia    SmartThings
Umiestnenie mrazničky    dole
Čistá kapacita mrazničky    114 L
Mraziaci výkon    8 kg/24h
Celkový čistý objem    390 L
Čistá kapacita chladničky    276 L
Ročná spotreba energie    211 kWh
Klimatická trieda    SN-T
Odolnosť voči výpadku prúdu    9 hod.
No Frost (mraznička)    Áno
Rýchle zmrazenie    Áno
Alarm    Áno

Použité obrázky sú iba ilustratívne a technické špecifikácie sa môžu v priebehu času zmeniť bez predchádzajúceho upozornenia.