Katalóg Predajne
Porovnanie
Prihlásiť
Košík

Samsung RB38C775CS9/EF

4,0
1 hodnotení

Objem 390 l (chladnička / mraznička) 276/114, Energetická trieda C, Priipojenie na Wifi - AI Energy Saving mode (úspora až 15%); Systém NoFrost zaisťuje rovnomerné chladenie bez vytvárania námrazy ľadu, Metal Cooling; All-around chladenie - Dokonalé chladenie v každom rohu, Invertorový kompresor s predĺženou 20 ročnou zárukou, Přihrádky Optimal Fresh+ a Humidity Fresh+; Vnutorny LED Displej s modrým podsvietením Ľadovej, Funkcia Rýchle chlazení, Funkcia Rýchle mrazenie, Držák na lahve; Priehradka na vajcia, Priehradka Na mliečne výrobky, Zásobník na fľaše vo dverách, Zásuvka na ovocie a zeleninu, Zapustená rukoväť dverí, Zvuková signalizácia otvorených dverí, Horné LED Vnútorné osvetlenie, Hlučnosť 35 dB, Ročná spotreba elektrickej energie 169 kWh, Rozmery (Š x V x H mm) 595 x 2030 x 658 Zobraziť celý popis

samsung-logo_1683267713
Kombinovaná chladnička s mrazničkou Samsung RB38C775CS9/EF

Režim AI Energy

Až o 15 % viac ušetrenej energie

Majte prehľad o spotrebe energie a začnite ňou efektívne šetriť. Režim AI Energy analyzuje spôsoby používania chladničky a odhaduje jej spotrebu na základe technológie umelej inteligencie. Ak predpokladaný účet za elektrinu prekročí nastavenú cieľovú hodnotu, odporučí vám aktivovať úsporný režim, ktorý ušetrí až 15 % energie.

Technológia SpaceMax

Technológia SpaceMax

Uskladnite viac jedla v extra veľkej chladničke s mrazničkou Samsung RB38C775CS9/EF s objemom 390 litrov so štandardným dizajnom hĺbky 600 mm, ktorá sa bez problémov zladí s vašimi kuchynskými skrinkami. Vďaka vysoko účinnej izolácii technológie SpaceMax sú jej steny oveľa tenšie. Vytvára tak viac úložného priestoru, bez toho, aby vyčnievala z pracovnej plochy.

SmartThings Energy

Efektívnejšia a inteligentnejšia úspora

Upravte spotrebu elektrickej energie, znížte osobnú uhlíkovú stopu a ušetrite peniaze. Platforma SmartThings Energy vám poskytne rady ohľadom zníženia spotreby, sleduje množstvo energie spotrebovanej jednotlivými zariadeniami a porovnáva ju s predchádzajúcim obdobím.

Rovnomerné chladenie

Rovnomerné chladenie

Uistite sa, že sú potraviny správne vychladené bez ohľadu na to, kde sú uložené. Systém All-Around Cooling chladí každú priehradku rovnomerne – od jedného rohu k druhému. Neustále monitoruje teplotu a cirkuluje studený vzduch cez strategicky umiestnené vetracie otvory, takže každá jedna položka na polici je účinne chladená, vďaka čomu zostáva dlhšie čerstvá.

Big Door Bin

Vložte do dverí viac väčších fliaš

Nestrácajte zbytočne priestor v regáloch chladničky s mrazničkou Samsung RB38C775CS9/EF, uchovávajte radšej veľké fľaše vo dverách. Širší a hlbší Big Door Bin vám pomôže bezpečne ukladať veľké fľaše, objemné kartóny a ďalšie nápoje. Takto budete mať vaše obľúbené nápoje i chladené drinky kedykoľvek poruke.

Ploché dvere

Otvorte dvierka dokorán aj pri stene

Umiestnite chladničku, kamkoľvek chcete aj bez ohľadu na okolité steny. Dômyselná konštrukcia Flushed Door umožňuje otvoriť dvere o 90° bez toho, aby sa ich hrana zachytila o stenu*. Spotrebič teda môžete umiestniť na najvhodnejšie miesto, dvere sa aj tak otvoria dokorán.

Zladí sa s vaším priestorom

Zladí sa s vaším priestorom

Dodajte svojmu domovu dokonale štýlový vzhľad. Elegantné a moderné prevedenie má štandardnú hĺbku 600 mm, takže sa presne zarovná s vašimi kuchynskými skrinkami. Disponuje krásnymi plochými dverami a zadným povrchom. A jeho minimalistický interiér tvorí skrytý displej, plochá polička na víno.

Clean Back

Odolná zadná strana, ktorá chráni 

Vyčistite zadnú časť chladničky Samsung ešte ľahšie. Clean Back je úplne hladký bezpečnostný kryt pre vitálne cievky a káble. Vyzerá skutočne elegantne, dá sa ľahko utrieť a poskytuje vyššiu odolnosť. Zabraňuje hromadeniu nečistôt okolo komponentov a chráni ich pred nárazmi.

Technológia digitálneho invertora s 20-ročnou zárukou

Vyšší výkon, nižšia spotreba

Vyššia energetická účinnosť, menší hluk a dlhšia výdrž. Digitálny invertorový kompresor automaticky prispôsobuje svoju rýchlosť podľa potreby chladenia. To mu umožní byť tichším, úspornejším a rovnako pracovať dlhšie, čo je podporené 20-ročnou zárukou na samotný kompresor.

Potrebujete poradiť, ako vybrať chladničku?

V našom článku sa dozviete, aké typy chladničiek poznáme, aké parametre hrajú kľúčovú úlohu, podľa čoho si vybrať a čo v praxi znamenajú. Prezradíme vám aj tipy, ako efektívne uskladňovať potraviny a množstvo ďalšieho.


Menovitý výkon
Celková hrubá kapacita (v litroch) 390 l
Hrubá kapacita mrazničky (v litroch) 114 l
Hrubá kapacita chladničky (litre) 276 l

Fyzické rozmery
Čistá šírka (mm) 595 mm
Čistá výška spotrebiča s pántmi (mm) 2 030 mm
Čistá výška spotrebiča bez pántov (mm) 2 030 mm
Čistá hĺbka s rukoväťou na dverách (mm) 658 mm
Čistá hĺbka bez rukoväte na dverách (mm) 658 mm
Čistá hĺbka bez dverí (mm) 595 mm
Šírka balenia (mm) 637 mm
Výška balenia (mm) 2 108 mm
Hĺbka balenia (mm) 740 mm
Čistá hmotnosť 76 kg
Hmotnosť balenia (kg) 79 kg
 
Chladiace funkcie
Beznámrazová technológia True No Frost
Typ chladenia Mono Cooling

Funkcie chladničky
Metal Cooling Plate
Počet políc (celkom) 4 EA
Ovládanie vlhkosti (len zásuvka)
Regál na víno
Počet odkladacích priestorov vo dverách 4 EA
Zásobník na vajcia (priehradka na vajcia)
Optimal Fresh Zone
Vnútorné LED osvetlenie Top LED
Materiál políc Temperované sklo
Počet zásuviek na zeleninu a ovocie 2 EA
Funkcia Power Cool

Funkcie mrazničky
Počet zásuviek 3 EA
Funkcia Power Freeze
Výroba ľadu

Všeobecné vlastnosti
Možnosť montáže dvier na obe strany
Signalizácia dverí
Chladivo R600a
Chladenie bez napájania (zvyšovanie teploty) 9 h

Vonkajšie funkcie
Typ displeja Externý
Rukoväť na dverách Výklenok
Farba Refined Inox

Výkon
Trieda energetickej účinnosti C
Ročná spotreba energie 169 kWh
Hladina hluku 35 dBA
Klimatická trieda SN, N, ST, T
Kapacita chladenia (kg/24 hod.) 8 kg/24hr
Kategória Typ chladničky BMF

Smart
Vstavaná WiFi
 

Použité obrázky sú iba ilustratívne a technické špecifikácie sa môžu v priebehu času zmeniť bez predchádzajúceho upozornenia.