Katalóg Predajne
Porovnanie
Prihlásiť
Košík

Samsung RF50A5002S9/EO

Zatiaľ nehodnotené

SBS chladnička, French door, objem chladnička/mraznička 331/100 l, trieda F; kapacita zmrazením (kg/24h) 6, dvojitý chladiaci systém - TWIN cooling plus ™ systém, Systém NoFrost, Multi-Flow, digitálna regulácia teploty, LED displej s modrým podsvietenie, antibakteriálny povrch, zvuková signalizáciám otvorených dverí , filter na vodu, LED vnútorné osvetlenie, rozmery (Š x V x H mm) 817 x 1776 x 715

Zobraziť celý popis

RF50A5002S9/EO SBS CHLADNIČKA SAMSUNG

SBS chladnička, French door, objem chladnička/mraznička 331/100 l, trieda F; kapacita zmrazením (kg/24h) 6, dvojitý chladiaci systém - TWIN cooling plus ™ systém, Systém NoFrost, Multi-Flow, digitálna regulácia teploty, LED displej s modrým podsvietenie, antibakteriálny povrch, zvuková signalizáciám otvorených dverí , filter na vodu, LED vnútorné osvetlenie, rozmery (Š x V x H mm) 817 x 1776 x 715

Čerstvejšie a prirodzene chutné jedlo

Twin Cooling Plus

Zahryznite sa do jedla, ktoré zostáva dokonale krehké a čerstvé po dvojnásobne dlhšiu dobu.* Funkcia nezávislého chladenia Twin Cooling Plus optimalizuje teplotu a vlhkosť vo vnútornom priestore chladničky i mrazničky. Lepšie konzervuje jedlo a chráni jeho chuť zabránením zmiešania pachov.

The RF5000A's twin cooling Plus™ systems, with refrigeration space at the top, and a freezing chamber at the bottom.

*Založené na internom testovaní v porovnaní s klasickým chladiacim systémom.

Dokonale harmonický a štýlový dizajn

Moderný dizajn*

Dodajte svojej domácnosti nádych jedinečnosti. Prémiový dizajn chladničky je elegantný a zároveň moderný, čo mu pomôže jednoducho sa zladiť s ďalšími kuchynskými spotrebičmi a skrinkami. Vášmu zraku určite ulahodia aj nádherné ploché dvere s ergonomickými rukoväťami, ktoré nebudú nijako prekážať v ceste ani pri otváraní v úzkych priestoroch.

The RF5000A in a kitchen. The RF5000A is positioned slightly forward of the wall, a little further than the depth of the door

Vždy žiarivo čistý vzhľad bez šmúh

Povrch odolný voči odtlačkom

Už bolo dosť nevzhľadných odtlačkov prstov. Špeciálna povrchová úprava, odolná voči šmuhám, odtlačkom a ďalším nečistotám prispeje k žiarivej čistote vášho spotrebiča, ktorý doplní starostlivo udržiavaný harmonický vzhľad vašej domácnosti.

 

On the left is an image showing fingerprints on a surface, while on the right is the fingerprint-resistant RF5000A.

Záplava ľadových kociek, viac vnútorného priestoru

Auto Ice Maker

Spoľahnite sa na dostatočnú zásobu ľadu, ktorý rýchlo naberiete a naservírujete tam, kde bude práve potreba. Na to vám poslúži priamo do dverí inteligentne vstavaný automatický výrobník ľadu Auto Ice Maker*, šetriaci drahocenné miesto vo vnútornom priestore mrazničky. Súčasťou výrobníka je navyše aj dômyselná nádoba na ľad, ktorú je možné ľahko odpojiť a preniesť, kamkoľvek si len budete priať.

*Dostupné iba na niektorých modeloch.

 

A scoop collects ice from an icebox.

Výnimočne rýchle chladenie a mrazenie

Power Cool + Power Freeze

Blesková chladiaca sila, ktorá nikdy nesklame. Stlačte tlačidlo a funkcia Power Cool začne prúdiť intenzívny chladný vzduch do chladničky, čím efektívne schladí jedlo či obľúbené nápoje. V mrazničke zase zaúraduje technológia Power Freeze, ktorá rozpúta mrazivý víchor, ktorý sa skvelo hodí na rýchle mrazenie, výrobu ľadu alebo spevňovanie už zmrazených potravín.

When the Power Cool and Freezer buttons are held for three seconds, the RF5000A's cool air & Power Freeze functions activate.

Dokonalé osvieženie vášho hrdla aj zraku

Zásobník vody

Vychutnajte si zdravé osvieženie v sparnom lete alebo ľadové drinky, dopĺňajúce nočné posedenie s prefiltrovanou vodou. Nachádza sa vo dverách chladničky v integrovanom zásobníku vody. Očarí vás minimalistickým dizajnom a možnosťou získať toľko tekutiny, koľko budete práve potrebovať bez toho, aby ste museli otvárať dvere spotrebiča – to všetko bez prítomnosti plastov, ktoré sa môžu vyskytovať v bežne zhotovených plastových fľašiach.

*Bisphenol A (BPA) možno nájsť v polykarbonátových plastoch a epoxidových živiciach, ktoré sa často nachádzajú v baleniach potravín a ich prítomnosť môže mať škodlivý vplyv na ľudské zdravie.**Dostupné iba na vybraných modeloch.

 

A GIF showing a user fills a cup with water from a water dispenser, with logo that reads BPA Free in the bottom left corner.

Osvieti každý roh

LED osvetlenie

Nájdite všetky potraviny ľahšie a ušetrite miesto i peniaze s LED osvetlením. Skvele ožiari každý kút jemnejším a príjemnejším svetlom, pričom vytvorí viac úložného priestoru a zníži účty za elektrickú energiu.

 

All the doors of the RF5000A are open, while LED lighting illuminates the food in the fridge and freezer chambers.

Ovládanie jedným prstom

Easy access control

Hoďte starosti za hlavu a užite si maximálne jednoduchý spôsob ovládania, ktorý sa skvelo hodí aj pre osoby so zníženou schopnosťou pohybu alebo používateľa, využívajúceho na ovládanie jednu ruku. Zachová minimalistický dizajn spotrebiča a navyše je diskrétne schovaný vo vnútri chladničky v zníženej polohe, takže naň ľahko dosiahnu napríklad aj osoby na invalidnom vozíku.

 

                A user controls the RF5000A using its touch-sensitive internal display unit.

Motor

Digitálny invertorový kompresor (resp. motor) zabezpečuje bezproblémový chod chladničiek a pračiek Samsung. Oproti kompresorom konkurenčných chladničiek pracuje na úplne inom princípe. Jeho podstata spočíva v plynulosti chodu – nepretržite reguluje teplotu v chladničke prostredníctvom zmeny rýchlosti. Miesto toho, aby sa vždy jednorázovo zapínal a vypínal vždy, keď dôjde k zmene teploty v chladničke (ako to robia bežné kompresory), pracuje digitálny invertorový kompresor Samsung nepretržite. Podľa hodnôt, ktoré snímajú špeciálne senzory teploty vo vnútri aj mimo chladničku, upravuje iba svoju rýchlosť. Vďaka tejto plynulosti nevznikajú energeticky náročné výkyvy chodu motora (a teda ani teploty), ku ktorým dochádza, keď chladničku otvárate. Súčasne je digitálny invertorový kompresor Samsung v porovnaní s klasickými konkurenčnými motormi o poznanie tichší.
 

WM_motor_20_sk

 

 

 

TECHNICKÉ PARAMETRE
Energetická trieda: F
Spotreba energie Annum/kWh: 355
Súčet objemov mraziaca časť: 165
Súčet objemov chladiaca nemraziaca časť: 331
Trieda emisií hluku šíreného vzduchom: C
Hlučnost dB(A): 40