- energetická trieda A
- kapacita 8 kg bielizne
- 1 400 ot/min
- invertorový motor s hlučnosťou 72 dB
- cyklus Hygiene Steam
- technológia Eco Bubble
- funkcia Buble Soak
- technológia čistenia bubna DrumClean
- ovládanie aj cez mobilnú aplikáciu SmartThings
Odporúčané služby
Zľavový kupón
Ďalšie možnosti financovania

Práčka Samsung WW80CGC04DTELE

Mäkké, svieže a hygienicky čisté oblečenie
Spredu plnená parná práčka Samsung WW80CGC04DTELE s maximálnym odstreďovaním 1 400 ot/min ponúka celý rad programov pre rôzne druhy textílií, ktoré budú vždy voňavé a hygienicky čisté. Vyperie 8 kg bielizne a bude tak ideálnym domácim pomocníkom aj v početnejších rodinách. Môže sa pochváliť spoľahlivým invertorovým motorom so silnými magnetmi, vďaka ktorým je zaistený tichší chod iba 72 dB a zároveň vyšší výkon a nižšia spotreba energie. Práčka si postráži aj čistotu bubna, a to s technológiou DrumClean. A čistá zostane vďaka oplachovému systému StayClean Drawer aj zásuvka. Cyklus Less Microfiber zase zaistí, že sa z oblečenia počas prania uvoľňuje menej mikroplastov vypúšťaných do odpadovej vody.

Bublinky na uchytené nečistoty
Inteligentná práčka Samsung WW80CGC04DTELE myslí aj na dôkladnú dezinfekciu. Ponúka preto cyklus Hygiene Steam, ktorý zvyšuje kvalitu prania tým, že priamo z bubna vypúšťa horúcu paru, ktorá následne preniká do oblečenia. Dokáže takto odstrániť až 99,9 % baktérií a alergénov. Technológia Eco Bubble zase premení prací prostriedok na aktívnu penu. Vzniknuté bubliny odstránia viac nečistôt, a to aj v studenej vode. Dokonalý výsledok prania aj pri nízkych teplotách je tak zaistený. Funkcia Buble Soak potom pomôže odstrániť všetky druhy škvŕn ako krv, čaj, víno či tráva. Spotrebič sa radí do najúspornejšej energetickej triedy A, je teda šetrný k životnému prostrediu aj vašej peňaženke. Spotreba energie na 100 cyklov udávaná výrobcom je len 47 kWh. Spotreba vody na cyklus je potom 48 l.

Inteligentné ovládanie bez zdĺhavého nastavovania
Práčku s predným plnením Samsung WW80CGC04DTELE môžete ovládať na prehľadnom LED displeji alebo pomocou mobilnej aplikácie SmartThings. Vyberať v nej môžete z programov ako Quick Wash, Eco 40–60, Bavlna, Syntetika, Vlna alebo Lôžkoviny, ktorý dodá perinám sviežu vôňu len pomocou horúceho vzduchu. Aplikácia umožňuje taktiež sledovať spotrebu energie smart spotrebičov s režimom AI Energy, efektívne nastaviť vaše pravidelné úkony alebo pomocou čiarového kódu pracieho prostriedku a aviváže zvoliť správne množstvo. Oceníte aj detskú poistku a odložený štart.
| Počet programov | 14 |
|---|---|
| Program jemná bielizeň | Áno |
| Parný program | Áno |
| Program ľahké žehlenie | Nie |
| Čas trvania programu ECO | 3:38 |
| Smart | Áno |
|---|---|
| Emisná trieda hluku | A |
| Hlučnosť | 72 dB |
| Plnenie | Spredu plnená |
| Hlučnosť odstreďovania | 72 dB(A) |
| Náplň prania | 8,0 kg |
| Otáčky | 1400 ot/min |
| Možnosť umiestnenia | Voľne stojaca |
| Trieda účinnosti odstreďovania | B |
| Displej | LED |
|---|---|
| Aquastop | Nie |
| Špeciálne funkcie | Bubble technologie, Bubble Soak, Dětská pojistka, Odložený konec, Samočištění DrumClean, Snadné žehlení, Intenzivní, Předpírka, QuickWash, SmartThings |
|---|---|
| Množstevná automatika | Áno |
| Signalizácia priebehu prania | LED displej |
| Kompatibilita | Smartthings |
| Český ovládací panel | Nie |
| Automatické dávkovanie | Nie |
| Komunikácia | Wi-Fi |
|---|
| Energetická trieda | A |
|---|---|
| Spotreba vody | 48 l |
| Spotreba energie na 100 cyklov | 47 kWh |
| Výška | 85,00 cm |
|---|---|
| Šírka | 60,00 cm |
| Hĺbka | 55,00 cm |
| Hmotnosť | 65,0 kg |
| Výška balenia | 890,00 mm |
|---|---|
| Šírka balenia | 670,00 mm |
| Hĺbka balenia | 660,00 mm |
| Hmotnosť balenia | 67000,00 g |
| Farba | Biela |
|---|
Použité obrázky sú iba ilustratívne a technické špecifikácie sa môžu v priebehu času zmeniť bez predchádzajúceho upozornenia.