Katalóg Predajne
Porovnanie
Prihlásiť
Košík

Kuchynské roboty Sencor

Kuchynské roboty Sencor sú modernými a multifunkčnými pomocníkmi do kuchyne, ktorí vám pomôžu s pečením. Kuchynský robot Sencor dokonale vyšľahá sneh a krém. Pomôže tiež pri príprave cestovín, sušienok, šalátov, alebo mäsových špecialít. Vďaka širokej ponuke máte na výber z množstva modelov, ktoré presne vyhovejú vašim potrebám.

Sencor kuchynský robot má niekoľko predností

Planetárny systém, ktorý dôkladne premieša každú surovinu

Kuchynské roboty Sencor disponujú kvalitným planetárnym systémom hnetenia, miešania a šľahania. Planetárny systém miešania je efektívny, pretože kým metla sa pohybuje jedným smerom, ložisko sa otáča smerom opačným. Kuchynský robot Sencor vždy spracuje všetky ingrediencie a bezchybne ich premieša.

Pre Sencor kuchynský robot je vaša bezpečnosť prvoradá

Kuchynské roboty disponujú niekoľkými bezpečnostnými prvkami, aby bolo ich používanie absolútne spoľahlivé. Nekĺzavé prvky zabezpečujú stabilitu. Teplotná poistka zabraňuje prehriatiu. Kuchynské roboty Sencor majú aj aretačnú poistku, ktorá zabraňuje spusteniu vo vyklopenej pozícií.

Robot Sencor s planetrnym systmom mieania, miesi zmes.

Kuchynský robot Sencor je vyrobený z toho najlepšieho materiálu

Sencor kuchynský robot má robustné telo a celokovové prevody. Misy na miešanie sú vyrobené z nerezového materiálu. Objem nádoby sa pohybuje od 1,5 do 6 l. Kuchynské roboty Sencor nájdete hneď v niekoľkých farbách a hodia sa do akéhokoľvek interiéru. Niektoré kuchynské roboty Sencor disponujú tiež špeciálnym bajonetovým systémom. Ten umožňuje ľahkú výmenu nadstavcov.

Príslušenstvo, ktoré šetrí miesto

Každý Sencor kuchynský robot má špeciálne príslušenstvo. Typicky však majú kuchynské roboty Sencor balónovú metlu, ktorá vyšľahá až osem vajec. Flexi miešacia metla je zase skvelá na polevy alebo torty. Hnetací hák si perfektne poradí s ťažkými cestami. Sencor kuchynský robot využije začínajúci kuchár, ale aj profesionál.

Kuchynsk robot Sencor hnetie cesto pomocou hnetacieho hku.

Sencor kuchynský robot využijete nielen na miesenie

Sencor robot je multifunkčné zariadenie, ktoré dokáže viac než len miesiť. Jednoducho s ním nameliete mäso, pripravíte osviežujúci nápoj alebo vytvoríte sladké cukrovinky.

  • Pomôže aj pri príprave mäsa – poradí si s akýmkoľvek druhom mäsa. Spoľahlivý mlynček namelie mäso do fašírok alebo hamburgerov. So správnym nadstavcom dokáže pripraviť aj chutné domáce klobásy.
  • Kuchynský robot Sencor môže aj mixovať– má osobitnú sklenenú nádobu, ktorá disponuje samostatnými nožmi. Sencor kuchynský robot s mixérom je vyrobený z odolného materiálu. Zvláda studené aj horúce teploty. Väčšinou má dva režimy. Prvý je vhodný na prípravu dresingov a polievok. Druhý režim je zase vhodný ak si chcete pripraviť šťavnaté a zdravé smoothie.
  • Pomocník na výrobu sladkostí - pomocou špeciálneho nadstavca, dokáže vyrobiť až 4 druhy pečiva. Pri pečení šetrí váš čas a aj energiu.

Kuchynsk robot Sencor s mixrom pripravuje ovocn smoothie.

Kuchynské roboty Sencor nájdete vo viacerých variantoch

Kuchynský robot Sencor STM 6377 - ľudová voľba

Tento variant patrí medzi najobľúbenejší kuchynský robot Sencor. Disponuje výkonným 1000 W motorom s 8 rýchlosťami otáčok. Objem misy je 4,5 l, čo ho robí ideálnym pre bežnú rodinu. Poteší funkciou pulse, ale aj možnosťou pozvoľného štartu. Okrem mixéra ho dokážete využiť ako strúhadlo, krájač alebo mlynček na mäso. Jeho údržba je veľmi jednoduchá. Všetko príslušenstvo sa dá jednoducho umyť v umývačke.

Kuchynský robot Sencor STM 7900 - to najlepšie z najlepších

Takýto kuchynský robot sa môže pochváliť extrémne výkonným 1500 W motorom. Objem nádoby je 6 l, takže sa hodí aj do väčších domácností. Poteší vás aj svojim tichým chodom. Tento kuchynský robot je vyrobený zo špičkového materiálu a prešiel niekoľkými spotrebiteľskými testami. Disponuje 1,5 l skleneným mixérom, prístrojom na prípravu klobás a formičkou na cukroviny. Napriek svojej hmotnosti je stabilný, a pochváliť sa môže aj 4 robustnými bubienkovými antikorovými strúhadlami.

Kuchynský robot Sencor STM 3620WH - pre všetkých s menším rozpočtom

Aj napriek svojej nízkej cene ponúka naozaj veľa. S príkonom 600 W a 6 rýchlostnými režimami si poradí aj s tuhšími cestami. V nerezovej miske s objemom 4 l dokáže pripraviť až 1,6 kg cesta. Obsahuje 4 nadstavce, s ktorými pripravíte krémy, vaječné bielka alebo ťažšie cestá. Disponuje LED osvetlením a aj regulátorom otáčok.

Kuchynsk robot Sencor s mixrom pripravuje ovocn smoothie.

65 €
439 €
Všetky filtre

32 produktov

Zobraziť ďalších 8
last-visited

Použité obrázky sú iba ilustratívne a technické špecifikácie sa môžu v priebehu času zmeniť bez predchádzajúceho upozornenia.