Mobilná klimatizácia, chladiaci výkon 18 000 BTU/h, pre miestnosti do 78 m2, chladivo R290, diaľkové ovládanie, nastavenie teploty 17-30 °C pri chladení, 4 režimy prevádzky, 3 nastavenia rýchlosti, príkon 970 W, odvlhčovací výkon 70 l/deň, zásobník na konden
Odporúčané služby
759,00 €
617,07 € bez DPH
Ďalšie možnosti financovania
Mobilná klimatizácia Iceberg AllSeasons
- Invertorový motor
- Chladenie 18 000 BTU/h
- Vykurovanie 17 000 BTU/h
- 4 prevádzkové režimy (chladenie / odvlhčovanie / vetranie / vykurovanie)
- 3 úrovne nastavenia rýchlosti (nízka / stredná / vysoká)
-Nastavenie teploty 17-30 °C
- Prietok vzduchu: 480 / 400 / 360 m3/h (vysoká / stredná / nízka rýchlosť)
- Odporúčaná plocha miestnosti: 72-78 m2
- Odporúčaná veľkosť miestnosti: 185-202 m3 (prepočítané na stredoeurópske podmienky)
- Odvlhčovací výkon:70 l/deň
- Časovač spustenia a vypnutia na 24 hodín
- Režim spánku pre úsporu energie a tichšiu prevádzku
- Integrovaná nádržka na kondenzát (1 l) s odtokom
- 4 kolieska a integrovaná rukoväť na jednoduchú manipuláciu
- 0,295 kg chladiva R290 šetrného k životnému prostrediu
- Dotykový ovládací panel s displejom
- Diaľkové ovládanie s LCD displejom
- Wi-Fi ovládanie pomocou aplikácie Sencor HOME
- Kompletná súprava na odsávanie teplého vzduchu a utesnenie okien
- Invertorový motor
- Chladenie 18 000 BTU/h
- Vykurovanie 17 000 BTU/h
- 4 prevádzkové režimy (chladenie / odvlhčovanie / vetranie / vykurovanie)
- 3 úrovne nastavenia rýchlosti (nízka / stredná / vysoká)
-Nastavenie teploty 17-30 °C
- Prietok vzduchu: 480 / 400 / 360 m3/h (vysoká / stredná / nízka rýchlosť)
- Odporúčaná plocha miestnosti: 72-78 m2
- Odporúčaná veľkosť miestnosti: 185-202 m3 (prepočítané na stredoeurópske podmienky)
- Odvlhčovací výkon:70 l/deň
- Časovač spustenia a vypnutia na 24 hodín
- Režim spánku pre úsporu energie a tichšiu prevádzku
- Integrovaná nádržka na kondenzát (1 l) s odtokom
- 4 kolieska a integrovaná rukoväť na jednoduchú manipuláciu
- 0,295 kg chladiva R290 šetrného k životnému prostrediu
- Dotykový ovládací panel s displejom
- Diaľkové ovládanie s LCD displejom
- Wi-Fi ovládanie pomocou aplikácie Sencor HOME
- Kompletná súprava na odsávanie teplého vzduchu a utesnenie okien
Všeobecné
| Typ prístroja | Prenosná klimatizácia |
|---|
Výkon
| Objem chladeného vzduchu | 480 m3/h |
|---|---|
| Výkon chladenia | 18 BTU/h |
Vlastnosti
| Chladivo | R 290 |
|---|---|
| Aplikovateľný priestor | 78 m2 |
| Prenosná | Áno |
Software
| S aplikáciou | Áno |
|---|
Výbava
| Diaľkové ovládanie | Áno |
|---|
Energetické parametre
| Príkon chladenia | 970 W |
|---|---|
| Energetická trieda | A |
Rozmery a hmotnosť
| Výška | 77,00 cm |
|---|---|
| Šírka | 41,00 cm |
| Hĺbka | 44,00 cm |
| Hmotnosť | 28,3 kg |
Farba
| Farba | Biela |
|---|
4,8 z 5
hodnotilo celkom
8 overených zákazníkov
Použité obrázky sú iba ilustratívne a technické špecifikácie sa môžu v priebehu času zmeniť bez predchádzajúceho upozornenia.