S moderným dizajnom sa hodiny Sencor skvele hodia do každej spálne či obývačky. Vďaka farebnému displeju s uhlopriečkou 3,4" budete mať dokonalý prehľad nielen o čase, ale aj aktuálnej teplote a dátume. Nechýba ani možnosť nastavenia jasu displeja v 3 úrovniach.
Digitálne hodiny Sencor s budíkom a teplomerom, rádiom riadené hodiny a dátum pomocou signálu DCF77, vnútorná teplota (°C/°F), opakované budenie


Moderný dizajn a veľký displej

Už viac nezaspíte
Vďaka hodinám s budíkom už nikdy nezaspíte. K dispozícii je samozrejme aj funkcia opakovaného budenia, pre prípad, že by ste si chceli ešte na chvíľu zdriemnuť.
Technické parametre:
Špecifikácie
Farebný displej s uhlopriečkou 3,4 "(8,6 cm)
3 úrovne jasu displeja: Vysoká/Nízka/Vypnuté
Rádiom riadené hodiny a dátum pomocou signálu DCF77 (možnosť ručného nastavenia)
Zobrazenie času, vnútornej teploty a dátumu
Vnútorná teplota (° C / ° F)
12/24-hodinové zobrazenie času, kalendár
Alarm: budenie zvukovým signálom
Opakované budenie
Dátum a deň v týždni (deň v týždni v 8 jazykoch: EN/IT/ES/DE/FR/NIE/DA/RU)
Umiestnenie na stôl
Napájací adaptér: DC 4,5 V / 150 mA (súčasť príslušenstva)
Spotreba: 0,45 W
Záložná batéria: 1 x CR-2032 3 V (súčasť príslušenstva)
Rozmery: 105 x 57 x 29 mm (š / v / h)
Hmotnosť: 117 g (vrátane batérie, bez adaptéra)
| Typ prístroja | Hodiny |
|---|
| CD mechanika | Nie |
|---|
| Projekcia času | Nie |
|---|---|
| FM tuner | Nie |
| Budík | Áno |
| Časované vypnutie | Nie |
| DAB+ | Nie |
| Opakované budenie | Áno |
| Napájanie | Sieť |
|---|
| Výška | 5,70 cm |
|---|---|
| Šírka | 10,50 cm |
| Hĺbka | 2,90 cm |
| Hmotnosť | 117 g |
| Farba | Čierna |
|---|
Použité obrázky sú iba ilustratívne a technické špecifikácie sa môžu v priebehu času zmeniť bez predchádzajúceho upozornenia.
