Vrecková kalkulačka, 8-miestny displej, výpočet precent a odmocniny, duálne napájanie
Vrecková kalkulačka
Vrecková kalkulačka
S mäkkým plastovým puzdrom
Veľký 8 miestny displej
Výpočet percent a odmocniny
Napájanie: Duálne solár / batériové (1 x LR41)
Rozmery: 97 x 56 x 8 mm
Hmotnosť: 50g
Všeobecné
| Druh kalkulačky | Vrecková |
|---|---|
| Typ prístroja | Kalkulačka |
Displej
| Displej | 1-riadkový |
|---|
Funkcie
| Počet znakov v riadku | 8 |
|---|
Napájanie
| Napájanie | Duálny |
|---|
Rozmery a hmotnosť
| Výška | 9,70 cm |
|---|---|
| Šírka | 5,60 cm |
| Hĺbka | 0,80 cm |
Farba
| Farba | Biela |
|---|
3,9 z 5
hodnotili celkom
4 overení zákazníci
Použité obrázky sú iba ilustratívne a technické špecifikácie sa môžu v priebehu času zmeniť bez predchádzajúceho upozornenia.