Katalóg Predajne
Porovnanie
Prihlásiť
Košík

Sencor SEP 710BT BK

Bluetooth slúchadlá Sencor, priemer reproduktora 40 mm, impedancia 32 Ohm, frekv. rozsah 20 Hz - 20 kHz, citlivosť 99 dB, doba prehrávania až 30 h, čierne

Zobraziť celý popis

sencor logo
SencorSEP710BT skvelý zvuk

Tak znejú 40 mm meniče

Slúchadlá Sencor SEP 710BT podávajú nádherné zvukové výkony a vaše obľúbené skladby vykreslia v dokonale živých detailoch. Pripravte sa na prierazné basy, čisté stredy aj verne podané výšky. To všetko v špičkovej dátovej synchronizácii s nulovými latenciami vďaka modernej technológii Bluetooth 5.0.

SencorSEP710BT bluetooth

Všestranné a dizajnové

Bezdrôtové slúchadlá Sencor SEP 710BT sú charakteristické neuveriteľne bohatou konektivitou, takže ich spoľahlivo a bleskurýchlo spárujete s akýmkoľvek zariadením. Môžu vám robiť spoločnosť v kancelárii, pri športe na ihrisku, doma počas filmových večerov a tak podobne. Nepoznajú takmer žiadne obmedzenia a ak ich vezmete von, svojím dizajnom okolie rozhodne zaujmú.

SencorSEP710BT pohodlné

Skvelo sadnú naozaj každému

S Bluetooth slúchadlami budete ako v bavlnke. Ultra komfortné náušníky s príjemnou výplňou a ergonomickým hlavovým mostom sa postarajú o tie správne kulisy pri akomkoľvek okamihu. Divoký gaming, prechádzka prírodou alebo vytrhnutie z každodenných pracovných stereotypov? Zaručene vás vezmú za srdce. V balení s nimi dostanete okrem iného aj ochranné puzdro a kábel Jack pre možnosť klasického drôtového počúvania.

SencorSEP710BT bt slúchadlá

Stačí jediné klepnutie

A hneď môžete preskočiť na ďalšiu skladbu alebo prijať prichádzajúci hovor. Áno, slúchadlá Sencor SEP 710BT dostali do vienka integrované mikrofóny, takže streamy a handsfree telefonáty sú ich doménou. Všetky aktivity si navyše užijete nezvykle dlho – batéria vydrží na jedno nabitie až luxusných 30 h a súčasne jej kedykoľvek rýchlo doplníte šťavu. S microUSB, a to už za 3 h.


Technické parametre:

Priemer reproduktorov: Ø 40 mm
Impedancia: 32 Ω +/- 10 %
Frekvenčný rozsah: 20 Hz - 20 kHz
Citlivosť: 99 dB +/- 2 dB /1 mW (hladina akust. tlaku pri 1 kHz)
Citlivosť mikrofónu: -45 dB±2dB
Typ batérie: 3,7V, 400mAh Li-ion
Doba nabíjania: 3 h
Doba prehrávania: 30 h
Konektor: Micro USB
Váha: 217 g
BT: v5.0
Krytie IP20

Príslušenstvo:
nabíjací kábel, audio kábel Jack-Jack, puzdro na slúchadla

Použité obrázky sú iba ilustratívne a technické špecifikácie sa môžu v priebehu času zmeniť bez predchádzajúceho upozornenia.