Prispôsobte si intenzitu fúkania podľa vašich potrieb. Preferujete tiché a jemné vírenie vzduchu alebo intenzívne prúdenie? Vyberte 1 zo 4 rýchlostných stupňov a ventilátor s funkciou otáčania prednej mriežky sa postará o ochladenie na mieru vašim potrebám.
Bezdrôtový nabíjací stolný ventilátor Sencor, skladacia konštrukcia, 4 rýchlosti, priemer 18 cm, nastaviteľné otáčanie prednej mriežky, až 15 hodín na jedno nabitie, tichý režim


Skladacia konštrukcia
Vhodný na cestovanie
4 rýchlosti
Pre nastavenie intenzity fúkania podľa potreby
Výdrž až 15 hodín
Na 1 nabitie v tichom režime s možnosťou dobíjania cez USB-C kábel
Priemer ventilátora 18 cm
Studený vánok ukrytý v kompaktných rozmeroch
Maximálna flexibilita
Možnosť otáčania prednej mriežky, položenia na stôl aj zavesenia
Tichá prevádzka
Len 36 dB v tichom režime a 46,5 dB pri max. rýchlosti

Osvieženie
na mieru

Prenosné
schladenie
Vychutnajte si studený vánok v kancelárii, doma aj na cestách. Vďaka bezkáblovej prevádzke dobíjacieho ventilátora s 4000 mAh batériou si užijete až 15 hodín osvieženia kdekoľvek bez potreby hľadania zásuvky. V prípade vybitia energiu dočerpáte pomocou USB-C kábla a to aj počas prevádzky.

Maximálna
flexibilita
Balíte sa na dovolenku? Plánujete výlet a hrozia vysoké teploty? Zbaľte so sebou nenahraditeľného spoločníka so skladacou konštrukciou a kompaktnými rozmermi. Prenosný ventilátor Sencor SFE 0773WH sa s priemerom 18 cm bez problémov zmestí do batohu a stane vašim osobným osviežovačom. Pri použití v kancelárii potom oceníte možnosť umiestnenia na stôl alebo na stenu za praktické pútko.
Technické parametre:
Priemer ventilátora: 18 cm
4 rýchlosti (tichý režim / nízky / stredný / vysoký)
Skladací a prenosný
Nastaviteľné otáčanie prednej mriežky
Tichá prevádzka: v tichom režime ≤36 dB / pri maximálnej rýchlosti ≤46,5 dB
Napájanie
Až 15 hodín na jedno nabitie v tichom režime
Príkon 5 W
1,5 m nabíjací kábel USB-C
Batéria s kapacitou 4000 mAh
Priechodný režim nabíjania
Rozmery a hmotnosť
Výška 28 cm
Šírka 18,7 cm
Hĺbka 18,7 cm
Hmotnosť 0,7 kg
| Typ prístroja | Stolný ventilátor |
|---|
| Vlastnosti ventilátora | Nastaviteľná výška |
|---|---|
| Priemer ventilátora | 18 cm |
| Umiestnenie | Stolný |
| Počet rýchlostí | 4 |
|---|
| Príkon | 5 W |
|---|
| Výška | 28,00 cm |
|---|---|
| Šírka | 18,70 cm |
| Hĺbka | 18,70 cm |
| Hmotnosť | 0,7 kg |
| Farba | Biela |
|---|
Použité obrázky sú iba ilustratívne a technické špecifikácie sa môžu v priebehu času zmeniť bez predchádzajúceho upozornenia.





