Katalóg Predajne
Porovnanie
Prihlásiť
Košík

Sencor SFN 9011SL

2,8
2 hodnotení
2 recenzie

Ventilátor Sencor SFN 9011SL so 3 funkciami v jednom dokáže vzduch ochladiť aj zvlhčiť. Súčasťou ventilátora je aj diaľkové ovládanie, takže môžete ventilátor ovládať pohodlne z pohovky.

Zobraziť celý popis

Marketingový obrázek

Spríjemnite si letné dni s ochladzovačom vzduchu Sencor SFN 9011SL

Ochladzovače vzduchu už pravdepodobne poznáte, ale ja ja som ochladzovač vzduchu Sencor SFN 9011SL a kraľujem rebríčku v tejto kategórii. Stojí za mnou šikovní inžinieri zo Sencor, vďaka ktorým som prístroj 3v1. Nielen, že vás ochladím v horúcich dňoch ako ochladzovač, ale zároveň som aj zvlhčovač a ventilátor. Všetky moje funkcie môžete navyše ovládať diaľkovým ovládačom, ktorý je súčasťou môjho balenia. Stávkou na istotu som potom aj preto, že disponujem tromi prevádzkovými módmi, ktorými si vás získam. Pyšný som tiež na svoj presný časovač a objemnú nádrž na vodu.

Marketingový obrázek

Tri rôzne prevádzkové módy pre deň aj noc

Keďže som úsporný ochladzovač vzduchu, nemusíte sa obávať mojej prevádzky cez noc. Mám pre vás pripravený špeciálny mód SLEEP, pri ktorom vás ukolísam striedaním a znižovaním rýchlostí tak, aby nehrozilo prechladnutie. Pri tejto voľbe som aj veľmi tichý a nebudem vás rušiť. Ďalej vám môžem dopriať režim NATURAL, kedy sa budem snažiť navodiť autentický pocit letného vánku alebo jesenného ľahkého vetra. V režime NORMAL potom fungujem ako ventilátor vo vami zvolenej rýchlosti, prispôsobím sa vám.

Marketingový obrázek

Sencor ochladzovač vzduchu je záchrana v letných dňoch

Rád by som sa uviedol ako ochladzovač vzduchu a aby som mohol starostlivo plniť svoju prácu, stačí do mojej nádobky s objemom 5,5 litra naliať čerstvú studenú vodu. Stlačením tlačidla TIMER si zvolíte dobu môjho fungovania (od 30 min po 7,5 hodiny). Arktídu vám doma nevytvorím, avšak vďaka chladiacim náplniam od Sencor, ktoré po vybratí z mrazničky ochladzujú vodu vo vnútri nádoby, sa tomu skoro blížim. Okrem ochladenia využívam vodu na moju ďalšiu funkciu, ktorou je zvlhčovanie vzduchu vo vašej miestnosti. Suchý vzduch môže spôsobiť dýchacie ťažkosti alebo suchú pokožku, na to tieto problémy však ponúkam ideálne riešenie. Zaručene najviac poteším tých, ktorí majú prejavy alergie alebo astmu. Pokiaľ vodu z mojej rozmernej nádrže vyčerpám, automaticky funkciu zvlhčovania vypnem.

Marketingový obrázek

Ovívať vás budem v troch rôznych rýchlostiach

Patrím medzi múdre ochladzovače vzduchu, a tak ma Sencor obohatil o tri rýchlostné stupne, ktoré vám teraz predstavím. Zvoliť si môžete rýchlosť nízku, strednú a vysokú. Rozdiel medzi nimi je naozaj poznať. Ani pri vysokej rýchlosti vám ako ochladzovač vzduchu doma nespôsobím prievan. Sencor mi zariadil aj bonus navyše - tlačidlo SWING, ktorým je možnosť zapnúť automatické otáčanie zo strany na stranu a prúdenie vzduchu je tak účinnejšie.

Marketingový obrázek

Vzťah na diaľku so mnou funguje skvele a mám aj podsvietený LED displej

Ovládať ma nie je žiadna veda, Sencor myslel na jednoduchosť, av mojej výbave tak nájdete diaľkové ovládanie so skromným počtom šiestich tlačidiel. To vám ale úplne stačí na to, aby ste mohli ovládať všetky moje funkcie, ktoré navyše zobrazím na svojom modro podsvietenom LED displeji pomocou ikoniek. Rozkazy plním svedomito, avšak limit pre diaľkové spojenie je 6 metrov. Ako ochladzovač vzduchu som hrdý aj na ovládací panel, ktorý vás bez problémov prevedie všetkými režimami.

Marketingový obrázek

Jednoduchá manipulácia, moderný vzhľad a rýchla údržba

Oplývam čierno-strieborným dizajnom ochladzovača, ktorý neprehliadnete, a napriek tomu skvele zapadnem do vášho interiéru. Nemusíte mať obavy, že ako ochladzovač vzduchu vyžadujú veľa starostlivosti. Čistím sa rýchlo a veľmi jednoducho pomocou handričky s čistou vodou, ktorú použite na moje filtre. Na podvozku mám pojazdné kolieska, ktoré vám uľahčia môj presun po vašej domácnosti, takže sa nemusíte trápiť s mojou hmotnosťou 7,2 kg. Diaľkové ovládanie si pohodlne odložíte do priestoru umiestneného na zadnej strane a na navinutie prebytočného sieťového kábla disponujem držiakom. Som naozaj najlepší ochladzovač vzduchu.

Vlastnosti 

3 Funkcie v jednom:
Letný ventilátor
Zvlhčovač vzduchu
Ochladzovač vzduchu

Možnosť vypnutia funkcie zvlhčovania vzduchu
Zvlhčovací/chladiaci okruh s vodným čerpadlom

3 rýchlosti (nízka, stredná a vysoká)
3 prevádzkové režimy - normal, Natural (tzv. funkcia ""prírodného vánku"" - kombinujú sa rôzne rýchlosti), sleep (minimalizuje riziko prechladnutia z prievanu pri spánku)
Režim Sleep (ponúka možnosť automatického prechodu na najnižšiu rýchlosť):
po 30 minútach prevádzky zo strednej rýchlosti
po 30 minútach prevádzky z vysokej rýchlosti na strednú, po ďalších 30 minútach na nízku
Diaľkové ovládanie
Časovač na automatické vypnutie s ukazovateľom zvyškového času (0,5 hod. - 7,5 hod. v krokoch po 0,5 hod.)
LED displej s modrým podsvietením
Čelná mriežka s možnosťou aktivácie automatického otáčania na rovnomernú distribúciu vzduchu
Umývateľný prachový filter
Špeciálny vodný filter

Vyberateľná nádržka na vodu s objemom 5,5 litra
Ukazovateľ vodnej hladiny
Možnosť použitia dvoch chladiacich náplní (súčasť dodávky)
Automatické vypnutie zvlhčovania/ochladzovania v prípade prázdnej nádržky
Integrované postranné držadlá a 4 pojazdové kolieska na jednoduchú manipuláciu
Praktické držiaky na navinutie prebytočného sieťového kábla ukryté v zadnej časti prístroja
Priestor na uloženie diaľkového ovládania v zadnej časti prístroja

Technické parametre 

Príkon 110 W
Hlučnosť 66 dB
Rozmery (v š h) 88,9x40,8x28,2 cm
Hmotnosť 7,2 kg

 

 

 

Použité obrázky sú iba ilustratívne a technické špecifikácie sa môžu v priebehu času zmeniť bez predchádzajúceho upozornenia.