Tento stĺpový ventilátor nie je len zariadenie na chladenie, ale aj štýlový doplnok do vášho domova. S jeho veľkosťou 31" vytvára dojem robustnosti a spoľahlivosti. Jeho čierna farba a štíhle prevedenie ho robia vhodným doplnkom pre akýkoľvek interiér. Jeho prítomnosť dodáva vášmu priestoru eleganciu a moderný nádych.
Stĺpový ventilátor Sencor SFT 3108BK, horizontálna oscilácia, 3 rýchlosti, veľkosť: 31", max. tok vzduchu 7,38 m³/min.


Výkonný a elegantný ventilátor pre vašu pohodu

Flexibilné ovládanie a prevádzkové možnosti
Tento ventilátor ponúka flexibilné ovládanie a množstvo prevádzkových možností. S viacerými prevádzkovými rýchlosťami ako nízka / stredná / vysoká si môžete prispôsobiť jeho fungovanie podľa aktuálnych potrieb a okolností.

Pohodlná obsluha
Obsluha tohto ventilátora je veľmi jednoduchá. Manuálny otočný ovládač vám umožňuje meniť smer prúdenia vzduchu podľa vašich potrieb a preferencií. S týmto ventilátorom získate nielen výkonný nástroj na chladenie, ale aj elegantného spoločníka do vášho domova.

Vysoký výkon a nízka hladina hluku
Aj napriek svojmu výkonnému motoru je tento ventilátor pomerne tichý. Prietok vzduchu dosahuje až 7,38 m³/min pri maximálnej hladine hluku len 56,1 dB(A). To znamená, že môžete vychutnávať osviežujúci vzduch bez rušenia okolitých zvukov.
Veľkosť 31"
Manuálny otočný ovládač
Max. tok vzduchu: 7,38 m³/min.
Max. rýchlosť prúdenia: 0,68 m/s
Max. hladina hluku: 56,1 dB
Motor: hliníkový
Dĺžka prívodného kábla: 1,6 m
Hmotnosť: 1,99 kg
Príkon 50 W
Stupne výkonu 3
Vertikálna auto rotácia Nie
Horizontálna auto rotácia Áno
Výška 78,5 cm
Šírka 20 cm (základňa)
Hĺbka 20 cm (základňa)
Hmotnosť 1,99 kg
Farba Čierna
| Typ prístroja | Stĺpový ventilátor |
|---|
| Priemer ventilátora | 31 cm |
|---|---|
| Umiestnenie | Stojanový |
| S aplikáciou | Nie |
|---|
| Funkcie ventilátora | Oscilácia |
|---|---|
| Počet rýchlostí | 3 |
| Napätie a frekvencia | 220-240 V / 50-60 Hz |
|---|---|
| Príkon | 50 W |
| Výška | 78,50 cm |
|---|---|
| Šírka | 20,00 cm |
| Hĺbka | 20,00 cm |
| Hmotnosť | 2,0 kg |
| Farba | Čierna |
|---|
Použité obrázky sú iba ilustratívne a technické špecifikácie sa môžu v priebehu času zmeniť bez predchádzajúceho upozornenia.