Katalóg Predajne
Porovnanie
Prihlásiť
Košík

Sencor SOI 3312WH

Zatiaľ nehodnotené

TENTO TOVAR BOL VYSTAVENÝ, NEBOL POUŽÍVANÝ A VZŤAHUJE SA NA NEHO PLNÁ ZÁRUKA. Ústna sprcha s 3 režimami čistenia a 5 stupňami tlaku vody Sencor SOI 3312WH disponuje výmennými hlavicami pre dokonalé vyčistenie všetkých priestorov, vrátane jazyka alebo strojčeka.

Zobraziť celý popis

SOI 3312WH ÚSTNA SPRCHA SENCOR

Ústna sprcha SENCOR SOI 3312WH účinne odstraňuje baktérie, zvyšky jedla a povlak v medzizubných priestoroch a parodontálnych vačkoch. Vďaka pravidelnému čisteniu môžete predchádzať vzniku paradentózy, zubnému kameňu, kazom a nepríjemnému zápachu z úst.
 

 

Ako ústna sprcha SOI 3312WH od Sencoru, zaisťujem skvelú starostlivosť o ústnu dutinu!

Som ústna sprcha SOI 3312WH a starám sa, aby Vaše zuby boli krásne, zdravé, lesklé aj belšie. Mám dôležitú úlohu, ktorú plním spoľahlivo! Dostávam sa do miest, ktoré sú horšie dostupné, ako sú medzizubné priestory, línie ďasien a priehlbiny. Perfektne čistím aj celé zuby od povlaku a baktérií, aby som zaistila prevenciu zdravých ďasien a zubov. Som kamarátka s fixnými rovnátkami, zubnou náhradou a každodenným užívaním pomáham pri paradentóze aj zápale ďasien.

Mám 3 režimy a 5 úrovní nastaviteľného tlaku.

Počas jedinej minúty vytvorím 1400 pulzov, ktoré sú cielené, intenzívne a efektívne. Vystreľovaním vody pod tlakom dosahuje kvalitný oplach zubov i ďasien a vďaka možnosti regulácie tlaku 200-760 kPa, sa dokážem prispôsobiť novému aj existujúcemu užívateľovi, aby bol oplach vždy príjemný, nedráždivý a účinný. Nastavte si požadovaný režim aj úroveň tlaku, tak ako je Vám príjemné, na výber máte z troch režimov a z piatich úrovní tlaku. Finálnym výsledkom sú dokonale čisté zuby. Užite si účinné čistenie v niekoľkých málo jednoduchých krokoch!

Režimy rozdeľujem na:

  • Režim na každodenné čistenie
  • Režim na masírovanie ďasien
  • Režim Fresh na osvieženie a povrchové čistenie

So 4 výmennými nástavcami som skvelou pomocníčkou.

Vďaka 4 výmenným nástavcom udržujem Vaše zuby, ďasná, rovnátka, jazyk, zubnú náhradu perfektne čisté a zdravé. S nástavcami vytváram 4 rôzne čistenia, aby som sa postarala nielen o zuby, ale o celú ústnu dutinu. Zaisťujem efektívne čistenie s časovačom Quadpacer! 4x počas procesu urobím jemnú pauzu, ktorú vyzvem na prechod do ďalšej časti úst a akonáhle ubehnú dve minúty, automaticky sa vypnem.

  • Štandardný nástavec – bezchybne som si s ním osvojila každodenné čistenie.
  • Ortodontický nástavec – jednoducho a účinne zbavím nečistôt fixné rovnátka aj zubnú náhradu.
  • Nástavec na čistenie jazyka – zápach z úst spôsobuje chemický proces, ktorý sa na jazyku odohráva, preto mám nástavec, ktorý je extrémne účinný na čistenie jazyka a tvárí.
  • Nástavec na čistenie priehlbín – samozrejmosťou dosiahnuteľné, a hlavne citlivé miesta, ku ktorým som veľmi ohľaduplná práve s týmto nástavcom.

Kompaktné telo s nádržkou s objemom 600 ml? Áno!

Sencor ma vyrobil s nádržkou s objemom 600 ml a patrí medzi najväčšie vo svojej kategórii. Hoci som objemná, moje rozmery sú stále komfortné s nízkou hmotnosťou! Je to skvelá výhoda, pretože sa pohodlne zmestím aj do menšej kúpeľne. Sencor nezabudol ani na príjemnú používateľnosť. Má rukoväť ergonomicky tvarovaná, ľahká, aby zapadla do všetkých dlaní a vďaka možnosti rotácie trysky o 360 °, poskytuje ľahký prístup do všetkých kútov Vašich úst. Skúste zmenu a prubnite ústnu sprchu SOI 331x.

Vlastnosti 

Ústna sprcha účinne odstraňuje baktérie, zvyšky jedla a zubný povlak z medzizubných priestorov a parodontálnych vačkov
Výmenné hlavice pre dôkladné vyčistenie všetkých priestorov v ústach
Štandardný nástavec je vhodný pre bežné čistenie
Čistič jazyka a líc odstraňuje baktérie a odumreté bunky z povrchu
Čistič priehlbín so špeciálnou konštrukciou na čistenie horšie dostupných a citlivých miest
Orthodontický nástavec pri čistení strojčeka alebo mostíkov
3 režimy čisteniaCleaning Mode pre každodenné čistenie, Message pre masáž ďasien, Fresh Mode pre osvieženie a povrchové čistenie
Tlak vody sa dostáva do ťažko dostupných miest
5 stupňov tlaku vody vyhovie potrebám citlivých aj chorých ďasien
2minútový časovač
Bezpečnostný zdroj energie je vhodný aj do vlhkých kúpeľní
Magnetický držiak sprchy
100 cm dlhá vodná rúrka pre maximálny komfort používania
360° otočná hlavica
Technológia Quadpacer pomôže s rovnomerným čistením celého chrupu.

Technické parametre 

Objem nádržky    600 ml
Tlak vody    200 – 760 kPa
Frekvencia čerpadla    1400 pulzov/minútu
Farba    Biela