Rádiomagnetofón Sencor umožňuje bezdrôtové streamovanie zvuku cez Bluetooth alebo možnosť prehrávania cez USB vstup. Má aj 3,5mm jack vstup. Prehrávač ponúka aj 40 predvolených staníc a LCD displej, ktorý Vám poskytuje prehľad o aktuálnom prehrávaní.
BOOMBOX Sencor, výstupný výkon 12 W RMS (2 x 6 W), prehráva CD-R/RW, Bluetooth, MP3, SD a USB, diaľkové ovládanie, funkcia ekvalizéra, LCD displej


Boombox s prehrávaním cez Bluetooth aj USB
Výstupný výkon 12 W RMS (2 x 6 W)
Funkcia ekvalizéra (Rock, Pop, Jazz, Classic)
Prehráva CD-R/RW, Bluetooth, MP3, SD a USB
Programovateľné prehrávanie pre CD 20 skladieb, pre MP3 až 99 skladieb
Bluetooth V4.0
USB rozhranie
AUX-IN vstup pre pripojenie externého zariadenia, Jack 3,5 mm
AUX-OUT výstup pre pripojenie slúchadiel, Jack 3,5 mm
Stereofónny FM rádioprijímač 87,5 - 108 MHz
Digitálne ladenie a zobrazenie prijímaného kmitočtu
Predvolené stanice: 40 pre FM rádio
Hodiny
Funkcia sleep timer
Budenie klasické, rádiom, z CD alebo USB
Diaľkové ovládanie
Teleskopická anténa pre príjem FM rádia
Indikátor stereofónneho príjmu FM
LCD displej
Napájanie: AC 100-240 V, 50/60 Hz alebo 8 x 1,5 V batérie typu D/LR20 (nie je súčasť dodávky)
Spotreba: 25 W
Rozmery(š/v/h): 389 x 142 x 227 mm
Hmotnosť: 2 kg
FM tuner: Digitálny
DAB+: Nie
Slot na kartu: Nie
Výkon (RMS): 12 W
Zvýraznenie basov
Audio vstup: Áno
Farba: Čierna
| Typ prístroja | Rádio s CD |
|---|
| Výkon (RMS) | 12 W |
|---|
| Podpora MP3 | Áno |
|---|
| Mechanika | CD |
|---|---|
| Max. kapacita pamäťovej karty | Nie |
| Diaľkové ovládanie | Áno |
| Počet predvolieb FM | 40 |
|---|---|
| FM tuner | Digitálny |
| DAB+ | Nie |
| Zvýraznenie basov | Nie |
| Audio vstup | Áno |
|---|
| USB | Áno |
|---|
| Výška | 14,20 cm |
|---|---|
| Šírka | 38,90 cm |
| Hĺbka | 22,70 cm |
| Hmotnosť | 2,0 kg |
| Farba | Čierna |
|---|
Použité obrázky sú iba ilustratívne a technické špecifikácie sa môžu v priebehu času zmeniť bez predchádzajúceho upozornenia.
