- napájanie 2× AA
- rozsah FM/AM
- výkon 0,5 W
- výstup slúchadiel
- rozmery 125 × 71 × 39 mm
- teleskopická anténa
Rádio Sencor, frekv. pásma FM / AM, výstupný výkon 0,5 W RMS, 3,5 mm konektor jack, napájanie 2x AA batérie
Odporúčané služby
Zľavový kupón


Prenosné rádio Sencor SRD 1800

Kompaktná odolnosť
Prenosné rádio Sencor SRD 1800 ponúka stabilný príjem aj v náročných podmienkach vďaka teleskopickej anténe. Jeho kompaktné rozmery 125 × 71 × 39 mm spolu s gumovým povrchom zvyšujú odolnosť proti nárazom. Nízka hmotnosť uľahčuje prenášanie na výlety alebo pracovné cesty, zatiaľ čo odolná konštrukcia zvláda aj menej šetrné zaobchádzanie. Pre spoľahlivý posluch v rôznych prostrediach si stačí vybrať tohto praktického spoločníka.

Základný výkon
S pomocou analógového ladenia ľahko naladíte obľúbené stanice bez zložitých menu a nastavení. Dve AA batérie vám zaistia až 20h prevádzky, čo bohato stačí na celodenný posluch. Príjem staníc v pásmach FM 87,5-108 MHz a AM 530-1600 kHz optimalizuje teleskopická anténa, zatiaľ čo základný reproduktor poskytuje dostatočný výkon pre osobný posluch. Jednoduché ovládanie ocení každý, kto hľadá nenáročný spôsob posluchu správ a hudby.
Prenosný rádiový prijímač Sencor SRD 1800
Špecifikácia
Výstupný výkon 0,5 W RMS
Výstup AUX-OUT na pripojenie slúchadiel, jack 3,5 mm
Frekvencia FM prijímača: 87,5 – 108 MHz
Frekvencia AM prijímača: 530 – 1 600 kHz
Analógové ladenie
Teleskopická anténa na príjem FM rádia
Kompaktné rozmery a nízka hmotnosť
Pogumovaný povrch
Napájanie: 2× 1,5 V typ AA (batérie nie sú súčasťou balenia)
Rozmery: (š/v/h) 125 x 71 x 39 mm
Hmotnosť: 0,19 kg
| Typ prístroja | Rádio |
|---|
| Výkon (RMS) | 1 W |
|---|
| Podpora MP3 | Nie |
|---|
| CD mechanika | Nie |
|---|---|
| Diaľkové ovládanie | Nie |
| FM tuner | Analógový |
|---|---|
| Budík | Nie |
| Časované vypnutie | Nie |
| DAB+ | Nie |
| Výstup pre slúchadlá | Áno |
|---|
| USB | Nie |
|---|
| Napájanie | Batérie |
|---|
| Výška | 7,10 cm |
|---|---|
| Šírka | 12,50 cm |
| Hĺbka | 3,90 cm |
| Hmotnosť | 0,2 kg |
| Farba | Čierna |
|---|
Použité obrázky sú iba ilustratívne a technické špecifikácie sa môžu v priebehu času zmeniť bez predchádzajúceho upozornenia.