Prenosné rádio, celkový výstupný výkon (RMS) 1,2 W, 2" širokopásmový reproduktor, frekvenčná odozva: 84 Hz–16 kHz, LED Displej, tuner rádia FM PLL, predvoľby staníc: 50, Bluetooth 5.0, Micro SD slot
Odporúčané služby
Zľavový kupón
Jarný výpredaj
25,90 €
21,06 € bez DPH
Prenosné rádio
Tuner FM PLL
Jednoduché automatické ladenie staníc
Napájanie vstavanej batérie
Číselné tlačidlá pre ľahšie ovládanie
Zvuk:
Celkový výstupný výkon (RMS): 1,2 W
2" širokopásmový reproduktor
Frekvenčná odozva: 84 Hz–16 kHz
Celkové harmonické skreslenie: L/P 10 % (1 kHz)
Displej:
LED displej
Príjem:
Tuner rádia FM PLL
Predvoľby staníc: 50
Teleskopická anténa
Vstupy:
Bluetooth 5.0 – Bezdrôtové streamovanie zvuku
USB (prehrávanie)
MicroSD slot
Ostatné:
Výstup na slúchadlá STEREO (3,5 mm konektor)
Vstavaná dobíjacia Li-Ion batéria s kapacitou 600 mAh
Čas prehrávania až 11 hodín pri 50 % hlasitosti
USB-C konektor na napájanie
Rozmery: 125 × 73 × 30 mm
Hmotnosť: 0,2 kg
Príslušenstvo: napájací kábel, návod, batérie
Tuner FM PLL
Jednoduché automatické ladenie staníc
Napájanie vstavanej batérie
Číselné tlačidlá pre ľahšie ovládanie
Zvuk:
Celkový výstupný výkon (RMS): 1,2 W
2" širokopásmový reproduktor
Frekvenčná odozva: 84 Hz–16 kHz
Celkové harmonické skreslenie: L/P 10 % (1 kHz)
Displej:
LED displej
Príjem:
Tuner rádia FM PLL
Predvoľby staníc: 50
Teleskopická anténa
Vstupy:
Bluetooth 5.0 – Bezdrôtové streamovanie zvuku
USB (prehrávanie)
MicroSD slot
Ostatné:
Výstup na slúchadlá STEREO (3,5 mm konektor)
Vstavaná dobíjacia Li-Ion batéria s kapacitou 600 mAh
Čas prehrávania až 11 hodín pri 50 % hlasitosti
USB-C konektor na napájanie
Rozmery: 125 × 73 × 30 mm
Hmotnosť: 0,2 kg
Príslušenstvo: napájací kábel, návod, batérie
Všeobecné
| Typ prístroja | Osobné rádio |
|---|
Multimédiá
| Podpora MP3 | Áno |
|---|
Výbava
| CD mechanika | Nie |
|---|
Funkcie
| Budík | Nie |
|---|---|
| Časované vypnutie | Nie |
| DAB+ | Nie |
Napájanie
| Napájanie | Sieť/Batérie |
|---|
Rozmery a hmotnosť
| Výška | 7,30 cm |
|---|---|
| Šírka | 12,50 cm |
| Hĺbka | 3,00 cm |
| Hmotnosť | 0,2 kg |
Farba
| Farba | Čierna |
|---|
Tento produkt zatiaľ nikto nehodnotil.
Použité obrázky sú iba ilustratívne a technické špecifikácie sa môžu v priebehu času zmeniť bez predchádzajúceho upozornenia.