Katalóg Predajne Prihlásiť
Košík

Sencor SSI 0910RS

Príkon: 3200 W, parný výkon: 140 g/min, parný ráz: 410 g/min., tlak vody: 5,5 barov, keramická žehliacia plocha, objem nádržky na vodu: 1,3l, farba: biela/ružová

Zobraziť celý popis

 

Extrémne výkonný parný generátor SSI 0910RS

Spoločnosť Sencor predstavuje nenahraditeľného domáceho pomocníka. Je ním parný generátor SSI 0910RS. Jeho výsadou je výnimočný parný výkon 140 g/min. A spoločne s technológiou parného rázu o sile 410 g/min vám pomôžu vyžehliť akúkoľvek látku či oblečenie. Ak potrebujete žehliť šetrne oblečenie z jemných materiálov, skvele vám poslúži funkcia vertikálneho naparovania. Ďalšími skvelými vlastnosťami, ktoré stoja za zmienku, sú keramická žehliaca plocha a rýchle nahriatie parnej stanice už za pol minúty.

Parní generátor SSI 0910RS

Dôležité parametre produktu:

 • extrémne výkonný parný systém so silou pary 140 g/min
 • parný ráz 410 g/min
 • parná stanica pripravená na žehlenie za 35 sekúnd
 • keramická žehliaca plocha
 • príkon 3 200 W
 • smart displej pre ľahké nastavenie intenzity pary
 • systém Anti-Calc zamedzujúci usadzovaniu vodného kameňa
 • funkcia Anti-Drip zamedzujúca škvrnkám od kvapiek
 • nádržka na vodu s objemom 1,3 l
 • plynulá regulácia teploty
 • možnosť vertikálneho naparovania
 • svetelná kontrolka udržiavania nastavenej teploty
 • bezpečnostné funkcie automatického vypnutia
Parní generátor SSI 0910RS

Naparovací režim s výkonom pary 140 g/min

S týmto prístrojom je žehlenie nielen efektívne, ale tiež veľmi rýchla záležitosť.V porovnaní s klasickou žehličkou vám zaberie asi len polovicu času na rovnakú várku bielizne. To predovšetkým vďaka parnému režimu o sile pary 140 g/min. Bez problémov tak vyžehlíte akúkoľvek látku.

Parní generátor SSI 0910RS

Funkcia parného rázu o sile 410 g/min

Čas od času treba vyžehliť aj menej poddajné kúsky. Od toho je tu funkcia parného rázu, ktorá vďaka svojmu výkonu 410 g/min ľahko vyžehlí aj práve také. Pomáha si pri tom nárazovým vypustením veľkého množstva pary.

Parní generátor SSI 0910RS

Pre najjemnejšie látky sa skvele hodí vertikálne naparovanie

Každý má určite v šatníku kúsky oblečenia, ktoré sa vešajú na ramienko a vyžadujú osobitnú starostlivosť. Presne na také je cielená funkcia vertikálneho naparovania. Žehlička veľkým množstvom pary všetko jemne narovnáva. Oproti klasickému žehleniu sa navyše kúsok oblečenia žehliacej plochy nedotýka priamo.

Parní generátor SSI 0910RS

Funkcia Anti-Calc predlžuje životnosť vášho prístroja

Každý užívateľ si praje, aby jeho prístroj mal čo najdlhšiu životnosť s čo najväčšou funkčnosťou. V naparovacích žehličkách však vystáva problém s usadzovaním vodného kameňa obsiahnutým v doplňovanej vode. Sencor preto nainštaloval do tohto zariadenia permanentný Anti-Calc filter. Ten vodný kameň rozrušuje a účinne zabraňuje jeho usadzovaniu. Spolupracuje navyše aj s automatickým čidlom, ktoré vám oznámia, kedy je potrebné filter vymeniť za nový.

Parní generátor SSI 0910RS

Oblečenie bez škvrny vďaka technológii Anti-Drip

Funkcia Anti-Drip vám ušetrí mnoho starostí, ak preferujete žehliť skôr pri nižších teplotách. V takom prípade sa nestihne vytvárať dostatočné množstvo pary, preto kvapky vody odkvapkávajú zo žehliacej plochy priamo na vašu bielizeň. Vďaka tejto technológii je však kvapkám vody zamedzený priechod, takže od nich nebudú vznikať žiadne nevzhľadné škvrny.

Parní generátor SSI 0910RS

Žehliaca plocha vyrobená z kvalitnej keramiky

Keramika je naozaj obľúbeným a hojne používaným materiálom práve na žehliacu plochu. Je to hneď z niekoľkých dôvodov. Disponuje dlhou životnosťou a nenáročnosťou na údržbu. Po väčšine látok perfektne kĺže, žehlenie je tak jednoduché a rýchle. Tiež je naozaj odolná proti poškodeniu.

Parní generátor SSI 0910RS

Každý si vyberie z dvoch prevádzkových režimov

Rôzne kúsky oblečenia vyžadujú rôznu starostlivosť počas žehlenia. Z tohto dôvodu si budete môcť vybrať medzi 2 prevádzkovými režimami - ECO a NORMAL. Režim ECO je vhodný skôr na bežné používanie, kedy žehlíte jednoduchšie kúsky. Tento režim je zároveň úspornejší, čo ale na jeho efektivite nič nemení. Režim NORMAL sa potom lepšie hodí pre vertikálne naparovanie alebo pre žehlenie oblečenia z tuhších materiálov či kúsky s veľa záhybmi. Produkuje veľké množstvo pary pre perfektný výsledok.

Parní generátor SSI 0910RS

Rýchle žehlenie s ľahkou ručnou žehličkou

Žehliaca základňa poskytuje mnoho výhod. Napríklad zásobník na vodu nenájdete v tele žehličky ale v základni. Je tak možné, aby mal skutočne veľký objem, v tomto prípade 1,3 l. Voda vám počas žehlenia dlho vystačí. Samotná žehlička je vďaka absencii nádržky podstatne ľahšia. Žehliť sa vám bude ľahšie a rýchlejšie. Keď voda v zásobníku čoskoro dôjde, stav vám prehľadne ukáže indikátor hladiny vody. Tú potom pokojne doplníte počas chodu, nie je nutný proces žehlenia prerušovať.

Parní generátor SSI 0910RS

Skvelý prehľad po celú dobu žehlenia

Počas žehlenia je dôležité, aby ste mali dobré povedomie o nastavenej teplote a intenzite vypúšťanej pary najmä kvôli rôznym textilným materiálom. Informácie vám bude konštantne dodávať Smart displej, s ktorým je všetko nastavovanie úplne jednoduché a rýchle. Rýchlosť je tiež výsada pri príprave parnej stanice. Z vypnutého stavu bude na použitie pripravená iba za 35 sekúnd. Ďalej vás bude o teplote informovať LED kontrolka, ktorá bude počas nahrievania blikať.

Parní generátor SSI 0910RS

Bezpečnosť užívateľov aj ich prístrojov

Bezpečnosť uživateľa je pre používanie výrobkov Sencor úplne kľúčová, obzvlášť ak ide o produkty pracujúce s vysokými teplotami, ako je to v prípade tejto žehličky. Z tohto dôvodu je možné ručnú jednotku kedykoľvek počas používania a aj po ňom pohodlne odložiť na parnú základňu. Ak ale necháte žehličku zapnutú a odloženú po dobu dlhšiu ako 10 minút, bezpečnostný režim prístroj automaticky vypne.

Parní generátor SSI 0910RS

Obsah balenia

 • žehlička
 • prívodný kábel
 • základňa s nádržkou na vodu

PARAMETRE

Príkon 3200 W
Parný výkon: 140 g/min.
Parný ráz: 410 g/min.
Tlak vody 5,5 barov
Keramická žehliaca plocha
Čas nahratia: 35 sekúnd
Objem nádržky na vodu: 1,3 l

ROZMERY

Rozmery žehličky a základne: 24,9 × 22 × 31,2 cm
Hmotnosť so základňou: 2,7 kg
Rozmery žehličky: 26,5 × 12,4 × 11,9 cm
Hmotnosť bez podstavca: 1,4 kg