Katalóg Predajne
Porovnanie
Prihlásiť
Košík

Sencor SSM 9940SS

Sendvičovač (4 v 1), nepriľnavá povrchová úprava pečiacich plôch, bezpečnostná tepelná poistka, 900 W, automatická regulácia teplotyZobraziť celý popis

Strážiť zmeny pri produkte
Sencor SSM 9940SS

Sencor SSM 9940SS

Marketingový obrázek

Základné vlastnosti produktu:

 • Nadštandardne veľké dosky s rôznymi povrchmi
 • Dosky na pečenie pojmú aj veľkosť amerického toastu
 • 4 výmenné dosky na zapekanie:
  • sendvičov/toastov v trojuholníkovom tvare
  • sendvičov/toastov v tvare štvorca
  • panini/baget
  • vaflí
 • Jednoduché vloženie aj vybratie dosiek
 • Nepriľnavý povrch dosiek pre ľahkú údržbu
 • Zelená a červená kontrolka pre ľahké nastavenie a ovládanie
 • Možné uloženie do zvislej polohy pre úsporu miesta
 • Tepelne izolované rukoväte
 • Elegantné metalické prevedenie
Marketingový obrázek

Doprajte si zapčené slané aj sladké za pomoci Sencor sendvičovača s výmennými doskami SSM 9940SS

Čo tak dať si domáce vafle, panini, bagety či toasty? To všetko dokáže Sencor Sendvičovač s výmennými doskami SSM 9940SS 4v1, pretože oplýva rovno štyrmi vymeniteľnými povrchmi na pečenie nielen na spomínané druhy pečiva. Dosky sú dostatočne veľké a pojmú aj veľký americký toast. Elegantné metalické prevedenie je krásne napríklad v striebornej farbe, ktorá doplní všetky moderné kuchyne. Ďalšie plus sendvičovača je, že má nepriľnavé dosky, ktoré sa čistia bez námahy.

Marketingový obrázek

Trojuholníkové toasty na večeru i desiatu

Ak ste práve prišli z práce a nechce sa vám nič variť, využite sendvičovač a jeho dosku na pečenie na prípravu trojuholníkových toastov. Behom pár minút a bez prílišného vynaloženého úsilia vykúzlite jednoduchú, avšak obľúbenú večeru či desiatu. U tejto obľúbenej kulinárskej rýchlovky získavate priestor na experimentovanie, či už so syrmi, korením (napr. sladká paprika), či zeleninou (paradajky). Voľba toastového chleba je tiež úplne na vás.

Marketingový obrázek

Americké sendviče v sladkom podaní

Typickou americkou desiatou bývajú štvorcové toasty plnené arašidovým maslom a banánmi. Skúste ich tiež! Stačí vám na to doska na pečenie v tvare štvorcov, kam sa vďaka veľkosti zmestia práve aj plátky tzv. amerického toastového chleba. Pre zástancov slaného ich samozrejme môžete naplniť aj vajíčkom, šunkou a ďalšími tradičnými ingredienciami.

Marketingový obrázek

Upečte si panini alebo bagetu

Na zapečenie dlhého pečiva ako bageta alebo panini je pripravená plocha na pečenie číslo tri s prispôsobeným povrchom. Pokiaľ chcete ponúknuť návšteve rýchle, jednoduché a zároveň výborné občerstvenie, bude vám sendvičovač k ruke. Stačí naaranžovať švédske stoly s niekoľkými pochúťkami, ktorými si prichádzajúci môžu plniť bagety či panini.

Marketingový obrázek

Delikátne vafle od Sencor sendvičovača

Kto by nemal rád tradičné belgické vafle? Náš sendvičovač ich rozhodne rád má, a preto sme ho vybavili špeciálne upravenou doskou na pečenie. Po zmiešaní masla, cukru, vajcia, múky, mlieka, rumu a prášku do pečiva vznikne lahodné cesto, ktoré stačí naliať do formičiek a piecť maximálne päť minút. Ráno aj počas dňa si tak pochutnáte na delikátnej vafli. Ozdobiť ju možno džemom, arašidovým maslom, šľahačkou, cukrovými posypmi a ovocím. Konkrétny návod na vás čaká v návode.

Marketingový obrázek

Jednoduchá údržba vďaka nepriľnavému povrchu dosiek

Ako je známe, nepriľnavý povrch nedovoľuje pripáliť vložené jedlo ani zvyšky potravín. Tým, že sú ním vybavené všetky dosky na pečenie, stáva sa z tohto sendvičovača kuchynský obľúbenec. Sencor však odporúča dosky umývať po každom použití, čím sa zamedzí vrstveniu pripálených kúskov. Pre ľahké vyčistenie zvoľte mäkkú textilnú handričku a sendvičovač bude ihneď ako nový.

Marketingový obrázek

Samozrejmosťou je ľahká manipulácia

Sencor urobil všetko pre to, aby bol tento toastovač kompletným pomocníkom. Preto ho vybavil možnosťou zvislej polohy, ktorá vám nezaberie žiadne miesto ani na kuchynskej linke. Výmena dosiek na pečenie je veľmi jednoduchá a umožní ju zámky a postranné závesy. K bezpečnej manipulácii tvorcovia pripravili tepelne izolovanú rukoväť a závesné očko na uloženie kábla.

Vlastnosti 

Sendvičovač 4 v 1 pre prípravu sendvičov, grilovanie mäsa alebo prípravu vaflí
4 výmenné dosky na pečenie  trojuholníkový tvar sendviče, panini, 2 extra hlboké pre vafle a  sendviče
CoolTouch telo
Pečenie plochy sa ľahko čistí
Nepriľnavá povrchová úprava
Tepelne izolovaná rukoväť a telo
Indikátor prevádzky – červený, indikátor nahriatia – zelený
Možnosť uloženia vo zvislej polohe
Bezpečnostná tepelná poistka
Automatická regulácie teploty

Technický popis 

Príkon    900 W
Počet platničiek    4
Výmenné dosky    Áno
Dĺžka prívodného kábla    85 cm
Farba    Nerezová 

 

 

Použité obrázky sú iba ilustratívne a technické špecifikácie sa môžu v priebehu času zmeniť bez predchádzajúceho upozornenia.