Zahrejte sa počas dlhých zimných večerov vďaka elektrickej deke Sencor SUB 291. Podeľte sa o pohodlie, ktoré ponúkne umelé ovčie rúno, so svojim partnerom alebo blízkym. S rozmermi pre dvojposteľ a 2 diaľkovými ovládačmi tu nájdete obaja dostatok a priestoru. Vyberte si nezávisle od seba 1 z 2 teplotných stupňov a užívajte si spoločné chvíle.
Elektrická deka Sencor, pre 2 osoby na dvojposteľ 160x140 cm, 2 nezávislé diaľkové ovládače, 2 stupne teploty, možnosť prania, 100% polyester umelé ovčie rúno
Odporúčané služby


Pre 2 osoby
Rozmery 160x140 cm vhodné pre dvojposteľ
2 diaľkové ovládače
Nezávislé prispôsobenie teploty pre obidve strany
2 stupne teploty
Regulácia umožňuje nastaviť nižší alebo vyšší výkon
Možnosť prania
Vďaka odnímateľným káblom
Umelé ovčie rúno
Hebká a príjemná na dotyk
Ochrana proti prehriatiu
Pre nerušený spánok v bezpečí

Zahreje telo
aj dušu

Bezpečie a
jednoduchá údržba
Prežite príjemné večery v spoločnosti hebkej elektrickej deky v bezpečí. Okrem toho, že je vybavená ochranou proti prehriatiu, jednoducho sa udržiava. Vďaka odnímateľným káblom ju možno bez problémov osviežiť vypraním.
Technické parametre:
Rozmer pre 2 osoby na dvojposteľ (160 x 140 cm)
2 nezávislé diaľkové ovládače
2 stupne nastavenia teploty
Odporúčaný čas predohrevu 30 min.
Možnosť prania (odnímateľné káble s ovládačom)
Materiál: 100% polyester (umelé ovčie rúno)
Kontrolka zapnutia
Ochrana proti prehriatiu
Dĺžka napájacieho kábla: 2,0 m
Príkon 2x60 W
| Prevedenie | Deka |
|---|---|
| Typ prístroja | Vyhrievacia deka |
| Prateľná podšívka | Áno |
|---|
| Masáž | Nie |
|---|---|
| Počet stupňov teploty | 2 |
| Príkon | 120 W |
|---|
| Materiál | Syntetický |
|---|
| Výška | 160,00 cm |
|---|---|
| Šírka | 140,00 cm |
| Farba | Biela |
|---|
Použité obrázky sú iba ilustratívne a technické špecifikácie sa môžu v priebehu času zmeniť bez predchádzajúceho upozornenia.





