Udržujte si maximálny prehľad a plánujte svoje aktivity podľa aktuálnych poveternostných podmienok. Meteostanica Sencor SWS 5600 poskytuje presné informácie o počasí v reálnom čase. Na prehľadnom LCD displeji uvidíte aktuálnu vonkajšiu aj vnútornú teplotu a vlhkosť, pričom užitočná je aj funkcia ukladania najvyšších a najnižších hodnôt do pamäte.
Meteostanica Sencor, vnútorné a vonkajšie meranie teploty a vlhkosti, farebný LCD displej, ikona predpovede počasia, rádiom riadené hodiny, funkcia budík, bezkáblový snímač s dosahom až 30 m
Odporúčané služby
Zľavový kupón


Meranie teploty a vlhkosti
Zobrazuje vnútorné aj vonkajšie hodnoty
Ikona predpovede počasia
Slnečno, mierne oblačno, oblačno, dážď alebo sneh
Farebný LCD displej
Maximálny prehľad o aktuálnych hodnotách a dobrá čitateľnosť
Rádiom riadené hodiny a dátum
Možnosť nastavenia 12/24 hodinového formátu a funkcia budíka
Pamäť na namerané hodnoty
Maximálne a minimálne hodnoty za 24 hodín
1 senzor súčasťou balenia
Bezkáblový prenos s dosahom až 30 m

Vždy aktuálne
a presné hodnoty

Uľahčuje život
Získajte viac ako len informácie o počasí. Multifunkčná meteostanica ponúka zobrazenie digitálneho času, dátumu aj dňa v týždni. S rádiom riadenými hodinami pomocou signálu DCF77 si môžete byť istí, že je čas presný. Funkcia opakovaného budenia vás zaručene zobudí včas, a vďaka ikone s predpoveďou počasia budete hneď vedieť, ako sa obliecť.

Nepretržité
monitorovanie počasia
Buďte vždy v obraze. S 1 bezkáblovým senzorom zahrnutým v balení máte okamžitý prístup k aktuálnym údajom s možnosťou prenosu na vzdialenosť až 30 m pre maximálnu flexibilitu pri jeho umiestnení. Aby vám nič neuniklo, indikátor vybitých batérií vás vždy včas upozorní na potrebu výmeny.
Ako vybrať meteostanicu?
Aby sme Vám výber čo najviac uľahčilil, napísali sme článok, v ktorom sa dozviete, aké typy meteostaníc máme v ponuke, aký je medzi nimi rozdiel a akými funkciami disponujú.
Technické parametre:
Počasie
Ikona predpovede počasia (slnečno, mierne oblačno, oblačno, dážď, sneh)
Vnútorné meranie teploty a vlhkosti
Vonkajšie meranie teploty a vlhkosti
Max./Min. záznamy v pamäti (24 h)
Rozsah merania vnútornej teploty: -10 °C až 50 °C
Rozsah merania vonkajšej teploty: 20 °C až +50 °C
Rozsah merania vlhkosti 20 % až 99 % RV
Zobrazenie stupnice teploty °C/°F
Displej
Farebný LCD displej
3 úrovne jasu displeja: Vysoká/Nízka/Vypnuté
Digitálny čas, Dátum a deň v týždni
Hodiny
Opakované budenie
Rádiom riadené hodiny a dátum pomocou signálu DCF77 (možnosť ručného nastavenia)
12-/24-hodinový formát
Napájanie
Napájanie: 3× 1,5 V typ AAA (batérie nie sú súčasťou balenia)
Napájací adaptér hlavnej jednotky: DC (jednosm.) 4,5 V/150 mA (súčasť príslušenstva) Spotreba:0,68 W
Napájanie senzora: 2× 1,5 V typ AAA (batérie nie sú súčasťou balenia)
Senzor
Indikátor vybitej batérie pre vonkajšie snímače
1 senzor súčasťou balenia
Prenos na vzdialenosť medzi hlavnou jednotkou a snímačom – až do vzdialenosti 30 m
Frekvencia vysielania senzora: 433 MHz
Rozmery a hmotnosť
Rozmery hlavnej jednotky: (š/v/h) 122 x 118 x 52 mm
Hmotnosť hlavnej jednotky: 227 g
Prevedenie
Umiestnenie na stôl
Farba: Biela
| Typ prístroja | Meteostanica |
|---|
| Vlastnosti displeja | 3 úrovne jasu displeja Vysoký / Nízky / Vypnuté |
|---|---|
| Typ displeja | LCD |
| Umiestnenie | Na stôl |
|---|
| Základné hodnoty merania | Vlhkosť, Teplota |
|---|---|
| Podpora verejných meteorologických platforiem | Nie |
| Podpora aktualizácie firmwaru stanice | Nie |
| Jazyk stanice | Španielčina, Nemčina, Taliančina, Holandčina, Francúzčina, Dánčina, Angličtina |
| Frekvencia bezdrôtových senzorov | 433 MHz |
| Počet kanálov | 1 |
| Dosah | 30 m |
| Maximálny počet bezdrôtových senzorov | 1 |
|---|---|
| Ikona predpovedí počasia | Zatiahnuté, Sneženie, Slnečno, Oblačno, Dážď, Búrka, Áno |
| Hodiny a dátum | Deň v týždni, Dátum, Čas, 12 / 24 hodinový formát |
| Budík | Áno, Budík s funkciou opakovaného budenia |
| Anemometer | Nie |
| Beaufortova stupnica | Nie |
| Indikátory | Vybitých batérií pre vonkajší senzor, Sily signálu bezdrôtových senzorov |
| Senzor v balení | Áno |
| Vlhkosť vzduchu | Áno |
|---|---|
| História tlaku | Nie |
| Barometrický tlak | Nie |
| Ukazovateľ vonkajšej teploty | Áno |
| Ukazovateľ vnútornej teploty | Áno |
| Čas riadený rádiom | Áno |
| Projekcia na stenu | Nie |
| Predpoveď počasia na | 1 deň |
| Kalendár | Áno |
| Budík | Áno |
| Kalibrácia nameraných dát | Nie |
| Funkcie výstrahy | Vonkajšia teplota, Áno |
| Zobrazenie hodnôt kvality vzduchu (pri použití voliteľných s | Nie |
| WBGT index | Nie |
| Intenzita slnečného žiarenia | Nie |
| Meranie UV žiarenia | Nie |
| Záznamy | Áno, Max. / Min. záznamy v pamäti (24h) |
| Stĺpcový graf | Nie |
| Čas riadený rádiom / WiFi | Áno, Rádiom riadené hodiny, Možnosť manuálneho nastavení |
| Meranie barometrického tlaku | Nie |
| Meranie vonkajšej vlhkosti | Áno |
| Meranie vnútornej vlhkosti | Áno |
| Meranie vonkajšej teploty | Áno |
| Meranie vnútornej teploty | Áno |
| Viacdenná predpoveď | Nie |
| Predpoveď na 12 ~ 24 hodín | Áno |
| Meranie dažďových zrážok | Nie |
| Bezdrôtový prenos zo senzora | Áno |
|---|---|
| USB vstup | Nie |
| Napájanie | Adaptér |
|---|---|
| Počet batérií v senzore | 2 |
| Počet batérií v základnej jednotke | 3 |
| Batérie niesú v balení, AAA | |
| Typ batérie v základnej jednotke | Batérie niesú v balení, AAA |
| Šírka hlavnej jednotky | 122 mm |
|---|---|
| Výška hlavnej jednotky | 118 mm |
| Hĺbka hlavnej jednotky | 52 mm |
| Hmotnosť hlavnej jednotky (g) | 227 g |
| Hmotnosť senzoru (g) | 33 g |
| Výška | 11,80 cm |
| Šírka | 12,20 cm |
| Hĺbka | 5,20 cm |
| Hmotnosť | 227 g |
| Farba | Biela |
|---|
| Počet senzorov v balení | 1 |
|---|---|
| Napájací adaptér v balení | DC 4,5 V / 150 mA |
| Typ senzorov v balení | TH senzor s LCD displejom |
Použité obrázky sú iba ilustratívne a technické špecifikácie sa môžu v priebehu času zmeniť bez predchádzajúceho upozornenia.





