Katalóg Predajne
Porovnanie
Prihlásiť
Košík

Slúchadlá k televízoru

Ak si chcete v kľude vychutnať váš obľúbený program v televízii bez rušenia okolia, alebo naopak nechcete ľudí okolo vás sledovaním TV vyrušovať, skvelou voľbou pre vás budú slúchadlá k televízoru. Objavte slúchadlá k televízoru, ktoré budú najviac spĺňať vaše požiadavky a zažite maximálny hudobný zážitok pri sledovaní televízie.

 

Slúchadlá na TV sa líšia pripojením

Všeobecne môžeme slúchadlá k TV rozdeliť podľa spôsobu, akým ich k televízoru môžete pripojiť. V našej ponuke nájdete:

 • bezdrôtové slúchadlá k TV
 • slúchadlá na televízor s káblom

Pri výbere medzi bezdrôtovými a káblovými slúchadlami si zvážte svoje preferencie a potreby. Bezdrôtové slúchadlá ponúkajú väčšiu slobodu pohybu, zatiaľ čo káblové slúchadlá môžu byť jednoduchšie na používanie a majú nižšiu pravdepodobnosť signálových rušení.

Bluetooth slúchadlá k TV

Bezdrôtové slúchadlá k televízoru využívajú technológiu bluetooth na bezdrôtové prenosy zvuku z televízora do slúchadiel. Tieto slúchadlá ponúkajú väčšiu slobodu pohybu, pretože nemusíte mať kábel pripojený k televízoru. Jednoducho ich môžete nosiť na hlave a pohybovať sa vo vašej domácnosti bez obmedzení.

Výhody bezdrôtových slúchadiel k TV:

 • voľnosť pohybu
 • možnosť pripojenia k ďalším smart zariadeniam
 • kompaktné rozmery
 • inovatívne funkcie

Pri výbere bezdrôtových slúchadiel skontrolujte či váš televízor podporuje bluetooth. Ak áno, môžete ich pripojiť k televízoru bez ďalších káblov. Niektoré bezdrôtové slúchadlá majú aj ďalšie užitočné funkcie, ako je napríklad ovládanie hlasitosti alebo ovládanie prehrávania priamo na slúchadlách.

Slchadl na televzor s kblom.

Slúchadlá na televízor s káblom

K pripojeniu na televízor využívajú kábel. Zvyčajne majú konektor 3,5 mm jack, ktorý sa pripája do výstupu slúchadiel na televízore. Tento typ pripojenia je bežne k dispozícii na väčšine televízorov. Ich najväčšou výhodou je široká kompatibilita s rôznymi zariadeniami a jednoduchosť spustenia prehrávania zvuku.

Výhody káblových slúchadiel k televízoru:

 • lepšia kvalita prehrávaného zvuku
 • jednoduché pripojenie k televízoru
 • kompatibilné s ďalšími zariadeniami

Slchadl k TV Philips mžete použvať ako bezdrtov alebo kblov.

Slúchadlá k TV - typy

Slúchadlá k televízoru vyberajte aj podľa typu slúchadiel. Na výber sú otvorené alebo uzavreté slúchadlá, pričom každé majú svoje výhody aj nevýhody. Ak vám záleží na priestorovom zážitku a prirodzenosti zvuku, otvorené slúchadlá môžu byť pre vás správnym riešením. Ak preferujete väčšiu izoláciu od okolia a intímnejší zvuk, uzavreté slúchadlá sú lepšou voľbou.

 • Otvorené slúchadlá majú otvorenú konštrukciu, kde je zadná strana slúchadiel otvorená. Táto konštrukcia umožňuje priechod zvuku dovnútra i von z uší.
 • Uzavreté slúchadlá majú uzavretú konštrukciu, čo znamená, že slúchadlá úplne zakrývajú vaše uši. Táto konštrukcia pomáha izolovať okolitý hluk a zabraňuje úniku zvuku z vašich slúchadiel.

Televzne slchadl Philips.

Aké funkcie majú slúchadlá k televízoru?

Jednotlivé slúchadlá k televízoru sú vybavené viacerými praktickými funkciami, ktoré určite oceníte. Kým niektoré zlepšujú kvalitu zvuku, iné naopak zjednodušujú ich používanie. Zistite, akými funkciami môžu byť vybavené vaše nové slúchadlá na TV:

 • Active Noise Cancelling (ANC) - niektoré slúchadlá k televízoru majú funkciu aktívneho potlačenia hluku. Táto technológia analyzuje okolitý hluk a generuje opačnú fázu zvuku, čím potláča vnímaný hluk a poskytuje tichšie prostredie pre počúvanie.
 • DLNA a NFC - niektoré slúchadlá k TV podporujú technológie ako DLNA (Digital Living Network Alliance) a NFC (Near Field Communication), ktoré uľahčujú bezproblémové pripojenie k televízoru a rýchlu zdieľanie obsahu.
 • Ovládanie hlasitosti - hlasitosť nemusíte ovládať diaľkovým ovládačom televízora, ale priamo si ju môžete upraviť na vašich slúchadlách. Bluetooth slúchadlá k televízoru môžete ovládať jedným dotykom poklepaním po slúchadle, kým káblové slúchadlá majú ovládanie hlasitosti väčšinou umiestnené priamo na kábli.
 • Herný režim oceníte pri hraní hier, pretože prenos zvuku je dostatočne rýchly, takže nedochádza k oneskoreniam medzi zvukom a obrazom.
 • Skladacia konštrukcia umožňuje zloženie slúchadiel, takže ak ich zrovna nepoužívate, nezaberajú veľa miesta.
24 €
129 €
Všetky filtre

6 produktov

last-visited

Použité obrázky sú iba ilustratívne a technické špecifikácie sa môžu v priebehu času zmeniť bez predchádzajúceho upozornenia.