Vreckové rádio, analógový AM/FM tuner, spona na opasok, teleskopická anténa, napájanie AAA batériami
Odporúčané služby
Zľavový kupón
Jarný výpredaj
7,99 €
6,50 € bez DPH
Prenosný rádioprijímač
Spona na opasok
Teleskopická anténa
Napájanie: 2x AAA batéria
Rozmery: 93 x 56 x 28 mm
Farba: biela
Spona na opasok
Teleskopická anténa
Napájanie: 2x AAA batéria
Rozmery: 93 x 56 x 28 mm
Farba: biela
Všeobecné
| Typ prístroja | Rádio |
|---|
Multimédiá
| Podpora MP3 | Nie |
|---|
Výbava
| CD mechanika | Nie |
|---|---|
| Max. kapacita pamäťovej karty | Nie |
| Diaľkové ovládanie | Nie |
Funkcie
| FM tuner | Analógový |
|---|---|
| Budík | Nie |
| Časované vypnutie | Nie |
Konektory
| Výstup pre slúchadlá | Áno |
|---|
Komunikácia a porty
| USB | Nie |
|---|
Napájanie
| Napájanie | Batérie |
|---|
Rozmery a hmotnosť
| Výška | 9,30 cm |
|---|---|
| Šírka | 5,60 cm |
| Hĺbka | 2,80 cm |
Farba
| Farba | Biela |
|---|
4,7 z 5
hodnotilo celkom
10 overených zákazníkov
Použité obrázky sú iba ilustratívne a technické špecifikácie sa môžu v priebehu času zmeniť bez predchádzajúceho upozornenia.