Katalóg Predajne
Porovnanie
Prihlásiť
Košík

Sony SRS XB13P.CE7

Prenosný bezdrôtový reproduktor XB13 s technológiou EXTRA BASS™, bluetooth, funkcia hands-free, USB Type C, výdrž batérie 16 hodín, vodotesný a prachuvzdorný s hodnotením IP67

Zobraziť celý popis

Prenosný bezdrôtový reproduktor XB13 s technológiou EXTRA BASS™

Tento malý reproduktor je nielen prenosný a odolný, ale tiež v sebe ukrýva mohutný zvuk. A vďaka výdrži batérie až 16 hodín a viacsmernému remienku ho môžete vziať so sebou všade.

Kompaktný reproduktor s praktickým viacsmerným remienkom, ktorý uľahčuje prenášanie, a mohutným zvukom, o ktorý sa stará technológia EXTRA BASS™ a procesor na rozptyľovanie zvuku.

  • Kompaktná veľkosť, viacsmerný remienok
  • Vychutnajte si výkonný zvuk s technológiou EXTRA BASS™
  • Procesor na rozptyľovanie zvuku šíri zvuk do väčšej diaľky

 

xb13_5

Kompaktný reproduktor, ktorý zaplní každý priestor zvukom

 Reproduktor SRS-XB13 je odolný a prenosný a disponuje špeciálne navrhnutým remienkom, vďaka ktorému sa s ním ľahšie cestuje. Nenechajte sa však zmiasť jeho malou veľkosťou. Vďaka technológii Extra Bass™ a procesoru na rozptyľovanie zvuku v sebe ukrýva vysoký výkon.

Vychutnajte si výkonný zvuk s technológiou EXTRA BASS™

Pasívny vyžarovač spolu so širokopásmovým reproduktorom vylepšujú nízke tóny a zvýrazňujú basy.

Vezmite ho so sebou všade

S odolným vonkajším povrchom a remienkom je tento reproduktor pripravený na čokoľvek. Zaveste si ho na batoh, zápästie či dokonca slnečník, keď sa prechádzate na slnku, a spodný reproduktor bude vysielať zvuk vaším smerom.

Vezmite zábavu so sebou

Vodotesný a prachuvzdorný reproduktor s hodnotením IP67 je radosť používať vnútri aj vonku. Vezmite ho k bazénu, rieke či do parku a spolu s priateľmi si môžete vychutnávať svoju obľúbenú hudbu na slnku.

Vydrží hrať na každej párty 

S výdržou batérie až 16 hodín sa párty tak skoro neskončí. Vďaka novému indikátoru batérie v smartfóne budete hneď vedieť, kedy treba batériu nabiť.

Malý reproduktor, mohutný zvuk 

Nenechajte sa zmiasť jeho kompaktnou veľkosťou. Tento malý reproduktor v sebe ukrýva výkonný priestorový zvuk. Procesor na rozptyľovanie zvuku vďaka svojej technológii DSP zaplní každý priestor zvukom.

Pripojenie Bluetooth® a technológia rýchleho párovania

Technológia Bluetooth® a technológia rýchleho párovania od spoločnosti Google vás oslobodí od káblov a zložitého nastavovania. Pripojenie kompatibilných smartfónov alebo tabletov so systémom Android(TM) v priebehu niekoľkých sekúnd – zabudnite na káble či zložité párovanie. Jednoducho zapnite reproduktor a smartfón v blízkosti vás vyzve na pripojenie, vďaka čomu si môžete okamžite začať vychutnávať svoju hudbu.

Porty USB Type-C®

Porty USB Type-C® prinášajú praktické možnosti pripojenia.

Majte voľné ruky

Potrebujete si zavolať? Žiadny problém. Či už ste doma alebo na cestách, vďaka vstavanému mikrofónu môžete telefonovať bez pomoci rúk priamo cez reproduktor.

Pridaním ďalšieho reproduktora vytvoríte stereofónny zvuk

Ak túžite po mohutnejšom zvuku, bezdrôtovo prepojte dva reproduktory SRS-XB13, čím získate stereofónny zvuk, ktorý sa šíri ešte ďalej.,

Zvuk
Veľkosť reproduktora: Priemer reproduktora (monofónny reproduktor): 46 mm

Bezdrôtové pripojenie
Funkcia hands-free: Áno

Bluetooth
Komunikačný systém: Verzia 4.2
Max. dosah komunikácie: 10 m
Kompatibilné profily: A2DP/AVRCP/HFP/HSP
Podporované kodeky: SBC, AAC
Frekvenčný rozsah prenosu: 20 Hz – 20 000 Hz (vzorkovacia frekvencia 44,1 kHz)

Rozhranie
Vstupné a výstupné konektory: USB Type-CTM

Použité obrázky sú iba ilustratívne a technické špecifikácie sa môžu v priebehu času zmeniť bez predchádzajúceho upozornenia.