Katalóg Predajne
Porovnanie
Prihlásiť
Košík

Sony WF C500B Black

Bezdrôtové slúchadlá, Bluetooth, dokovacia stanica: Áno, výdrž batérie: 10 h, výdrž batérie s puzdrom: 20 h, mikrofón: Áno, certifikácia IPX4, DSEE.

Zobraziť celý popis

sony_1685090671

 

 

 
WF-C500B:

Technológia DSEE™ obnovuje vysokofrekvenčné a jemne miznúce zvuky stratené počas komprimáci.

Dolaďte si zvuk pomocou aplikácie Sony | Headphones Connec.

Výdrž batérie až 10 hodín a spolu s nabíjacím puzdrom až 20 hodín.

Hodnotenie IPX4 potvrdzuje odolnosť voči postriekaniu vodou a pot.

Voliteľná možnosť používať iba jedno slúchadlo.


 

digisee-wfc-500_1694266179

Štúdiová kvalita vo vašich ušiach

Nechajte sa zlákať štúdiovou kvalitou zvuku vďaka technológii DSEE. Prinavrátené detaily, ktoré hudobné nahrávky stratili pri kopresii, vás prenesú rovno do nahrávacieho štúdia.

telefonovanie-wfc500_1694266179

Kompaktné a nekompromisné zároveň

Keď ide o kvalitu, nepoznajú True Wireless slúchadlá žiadne kompromisy. Napriek malým rozmerom vás prekvapia vysokokvalitným zvukom a potešia svojím ergonomickým dizajnom, ktorý zaručí komfortné celodenné nosenie.

03

Bezdrôtové hovory

Rozlúčte sa s náhlením sa za zvoniacim telefónom. Hovor jednoducho prijmete stisknutím tlačidla na tele slúchadiel. S kvalitným mikrofónom budú vaše hovory bez šumu a čisté.

360-reality-whc500_1694266180

Pohlcujúci priestorový zvuk

Technológia 360 Reality Audio vyšperkuje vaše hudobné seansy k dokonalosti. Preneste sa na živý koncert podľa vlastného výberu z pohodlia svojho domova. Vyberte si zo svojej hudobnej knižnice a obklopte sa priestorovým zvukom, verne imitujúcim živé vystúpenia vašich obľúbených hudobníkov.

ipx4-wf-c500_1694266178

Pripravené do terénu

Pred vami sú slúchadlá s krytím IPX4, ktoré nezaváhajú pred žiadnym z vašich dobrodružstiev. Či už vás uprostred túry chytí dážď, alebo sa zapotíte vo fitku, bez zaváhania vás budú sprevádzať k vašej ceste na vrchol.

ovladanie-wfc500_1694266178

Pohodlné ovládanie dotykom prsta

Pomocou ovládacích tlačidiel sa stanete pánom svojej hudby. Spustite, zastavte či preskočte skladby, alebo si prispôsobte hlasitosť. Nechajte svoj mobil odpočívať vo vrecku či v taške - to všetko teraz zvládnete jediným dotykom prsta.

ekvalizer-wfc500_1694266179

Rock, pop, jazz …

Odomknite plný hudobný potenciál týchto slúchadiel pomocou ekvalizéra v aplikácii Sony│Headphones Connect. Vyberte si z množstva predvolieb a počúvajte hudbu, ktorej zvuk si prispôsobíte na mieru.

bateria-wfc500_1694266179

Vaši hudobní parťáci

SONY WF-C500B sú spoľahlivé a udržia s vami krok počas celého dňa. Nabíjacie puzdro vám nadelí štedrú, až 20 hodinovú porciu hudby. V rámci rýchleho nabíjania získate už za 10 minút ďalšiu hodinu prehrávania navyše.

bluetooth-wfc-500_1694266179

Pripojenie, ktoré vás nesklame

Nedajte si pokaziť náladu nespoľahlivým bezdrôtovým pripojením. Sekanie či oneskorenie zvuku - nič z toho pre tieto slúchadlá neplatí. Obe prijímajú bluetooth signál súčasne a vy si tak môžete bez problémov vychutnať bohatú nádielku hudobnej zábavy.

hlasovy-asistenti-wf-c500_1694266179

Siri a Google App k vašim službám

Vybavte si rýchly telefonát, pošlite SMS alebo si poznačte dôležité stretnutie pomocou vašich verných asistentov. Stačí svoju požiadavku jednoducho presmerovať ku Siri alebo Google App. Venujte sa svojim ďalším povinnostiam alebo si užívajte relax - vaši asistenti sa postarajú o zvyšok.

swift-pair-wfc500_1694266180

Spárujte zariadenia ako lusknutím prsta

Spárovanie slúchadiel so systémom Windows 10 bude odteraz záležitosťou okamihu. Vďaka technológii Swift Pair, automaticky rozpoznávajúcej dostupné zariadenia, stačí jediné potvrdenie a slúchadlá sa rýchlo a jednoducho pripoja. Zapnite párovací režim a vychutnávajte si obľúbené skladby v priebehu pár sekúnd.

multitasking-wfc500_1694266178

Multitasking

Vyskúšajte si novonadobudnutú slobodu a robte niekoľko vecí naraz bez obmedzenia. Stačí ak si z ucha vytiahnete jedno zo slúchadiel. Počúvajte ďalej hudbu a zároveň sa pohodlne rozprávajte so svojimi blízkymi.

 

Ako fungujú slúchadlá s aktívnym potlačením hluku?

Slúchadlá s aktívnym potlačením hluku známe tiež pod skratkou ANC sú navrhnuté tak, aby redukovali vnímaný hluk z okolia. V našom článku vám vysvetlíme, ako funguje technológia ANC a aké zvuky dokáže potláčať.

Kľúčové parametre produktu
NFC: Nie
Štýl nosenia: do uší

Fyzické vlastnosti a farba
Farba: čierna
Hmotnosť: 5.4 g

Konektivita
NFC: Nie
Odnímateľný kábel: Nie
Dosah: 50 m
Rozhranie nabíjacieho puzdra: USB-C

Ďalšie vlastnosti
Značka: Sony
Ovládanie prehrávania: Áno
Vodeodolný: Áno
Vodotesný: Nie
Stupeň krytia: IPX4
Hi-Res audio: Nie

Mikrofón
Zabudovaný mikrofón: Áno

Dizajn
Štýl nosenia: do uší

Zvuk
Ovládanie hlasitosti: Áno
Aktívne tlmenie hluku: Nie

Obsah balenia
Dokovacia stanica: Áno

Batérie
Výdrž batérie: 10 hod.
Výdrž batérie s puzdrom: 20 hod.

Použité obrázky sú iba ilustratívne a technické špecifikácie sa môžu v priebehu času zmeniť bez predchádzajúceho upozornenia.