Katalóg Predajne
Porovnanie
Prihlásiť
Košík

Sony WF C500D Orange

Bezdrôtové slúchadlá Sony, ergonomické, hlasové ovládanie, technológie DSEE, Fast Pair, handsfree, 20-20000Hz, ovládanie hlasitosti, Bluetooth, IPX4
 

Zobraziť celý popis

sony_
Digital-Sound-Enhancement-Engine_

Autentický zvukový zážitok

Pri kompresii pôvodných hudobných súborov sa strácajú vysokofrekvenčné prvky, ktoré skladbe dodávajú detailný a bohatý zvuk. Technológia Digital Sound Enhancement Engine (DSEE) tieto prvky verne obnovuje a vytvára vysokokvalitný zvuk podobný originálnej nahrávke.

360-reality-audio_

Obklopte sa hudbou

Vďaka technológii 360-stupňového priestorového zvuku môžete cez 360 Reality Audio vytvárať a počúvať pohlcujúci zvuk na mnohých platformách, v rôznom obsahu a v rozličných zariadeniach. Bezdrôtové slúchadlá Sony v režime 360 Reality Audio fungujú tak, že vás hudba obklopuje a rôzne zvuky vychádzajú z rôznych miest okolo vašej hlavy.

ergonomicky-dizajn_

Padnú ako uliate

Slúchadlá Sony WF-C500 sú výsledkom výskumu, v ktorom spoločnosť Sony preskúmala obrovský objem údajov týkajúci sa tvarov uší z celého sveta. Na základe výskumu vzniklo spojenie tvaru, ktorý sa zhoduje s tvarom ucha, a ergonomického dizajnu povrchu, vďaka ktorému lepšie držia.

kompaktny-dizajn_

Praktické ovládanie

Valcovité kompaktné nabíjacie púzdro je doplnené o priehľadný kryt s textúrou pripomínajúcou matné sklo, čo podškrtáva luxusný vzhľad slúchadiel. Slúchadlá WF C500 ovládate pomocou tlačidiel, ktoré umožňujú spustiť/zastaviť prehrávanie, prejsť na ďalšiu skladbu, upraviť hlasitosť, spojiť sa s hlasovým asistentom vášho smartfónu, či telefonovať a prijímať hovory bez pomoci rúk.

rychle-parovanie_

Rýchle párovanie

Vďaka rýchlemu párovaniu môžete rýchlo spárovať svoje slúchadlá Sony WF-C500 cez Bluetooth® so zariadeniami so systémom Android™. Tiež môžete zistiť, kam ste si slúchadlá odložili, a to buď zvukovým signálom, alebo poslednou známou polohou v smartfóne. 


vydrz-20-hodin_

Výdrž 20 hodín

Nabíjacie púzdro poskytuje až 20 hodín počúvania. Ak potrebujete slúchadlá rýchlo nabiť, 10-minútovým rýchlym nabíjaním získate hodinu navyše.

Vodoodolne_

Vodoodolné

Slúchadlá WF C500 odolné proti vode na úrovni hodnotenia IPX46 nezastaví špliechajúca voda ani pot – neprestaňte sa hýbať do rytmu hudby.

multitasking_

Multitasking

Ak chcete počúvať hudbu a zároveň udržiavať konverzáciu, vyberte z nabíjacieho puzdra iba jedno slúchadlo Sony a používajte ho ako zvyčajne.


 

Ako vybrať športové slúchadlá?

V našom článku sme zhrnuli niekoľko parametrov, ktoré vám pomôžu pri rozhodovaní. 


Kľúčové parametre produktu
NFC: Nie
Štýl nosenia: do uší

Fyzické vlastnosti a farba
Farba: oranžová
Hmotnosť: 5.4 g

Konektivita
NFC: Nie
Odnímateľný kábel: Nie
Dosah: 50 m
Rozhranie nabíjacieho puzdra: USB-C

Ďalšie vlastnosti
Značka: Sony
Ovládanie prehrávania: Áno
Vodeodolný: Áno
Vodotesný: Nie
Stupeň krytia: IPX4
Hi-Res audio: Nie

Mikrofón
Zabudovaný mikrofón: Áno

Dizajn
Štýl nosenia: do uší

Zvuk
Ovládanie hlasitosti: Áno
Aktívne tlmenie hluku: Nie

Obsah balenia
Dokovacia stanica: Áno

Batéria
Výdrž batérie: 10 hod.
Výdrž batérie s puzdrom: 20 hod.

Použité obrázky sú iba ilustratívne a technické špecifikácie sa môžu v priebehu času zmeniť bez predchádzajúceho upozornenia.