Katalóg Predajne
Porovnanie
Prihlásiť
Košík

Sony WH CH720N

Bezdrôtové slúchadlá Sony, aktívne potlačenie hluku, technológia DSEE, technológia rozpoznania hlasu, výdrž 35h, nabíjanie 3,5h, rozsah 7-20000 Hz

Zobraziť celý popis

sony_
technologia-dvojiteho-snimania-hluku_

Vypnite okolitý svet

Slúchádlá Sony WH-CH720N sú vybavené dvomi mikrofónmi v každej mušli slúchadiel, technológiou dvojitého snímania hluku na zachytávanie okolitých zvukov a integrovaným procesorom V1 môžete blokovať vonkajší hluk kdekoľvek sa nachádzate, aby ste počuli iba hudbu a nič iné.

dva-rezimy_

Vyberte si režím

Slúchadlá dokážu v režime okolitého zvuku zachytiť viac okolitých zvukov vďaka mikrofónom s prediktívnym potlačením hluku a potlačením spätnej väzby, výsledkom čoho je prirodzenejší zážitok a lepšie vnímanie okolia. Aplikácia Sony umožňuje nastaviť 20 úrovní okolitého zvuku, alebo použiť nastavenie Zameranie na hlas, aby ste sa mohli rozprávať bez potreby zložiť slúchadlá z hlavy.

adaptativne-ovladanie-zvuku_

Prispôsobia sa situácii

Inteligentná funkcia adaptívneho ovládania zvuku, bezdrôtových slúchadiel Sony, rozpoznáva, kde ste a čo robíte, a následne prispôsobí režim konkrétnej situácii, aby vám priniesla ideálny poslucháčsky zážitok. 

35-hodinova-vydrz_

Pohodlné celodenné počúvanie

Batéria s výdržou až 35 hodín má dostatok energie na celodenné počúvanie. Ak nemáte čas, určite využijete 3-minútové rýchlonabitie, ktorým získate až 60 minút prehrávania navyše. Slúchadlá majú len 192g a vďaka mäkkým ušným vankúšikom vám zabezpečia maximálny komfort pri používaní.

procesor-V1-DSEE_

Autentický zvuk

Užívajte si prirodzené vokály, krištáľovo čistý zvuk a vyvážené ladenie vďaka procesoru V1 a Digital Sound Enhancement Engine (DSEE). Integrovaný procesor V1 poskytuje autentický zážitok reprodukciou detailov v hudbe s minimálnym skreslením. Technológia Digital Sound Enhancement Engine (DSEE) tieto prvky verne obnovuje a vytvára vysokokvalitný zvuk podobný originálnej nahrávke.

360-reality-audio_

Nechajte sa pohltiť

V stereofónnom režime vychádzajú zvuky iba z dvoch reproduktorov. V režime 360 Reality Audio sú zvukové zdroje - vokály, nástroje a efekty - rozmiestnené v rámci 360-stupňovej zvukovej sféry, ktorá obklopuje poslucháča a vytvára pohlcujúci zážitok.

lucove-mikrofony_

Neunikne vám ani slovo

Technológia precízneho rozpoznávania hlasu, lúčový mikrofón a nová štruktúra na potlačenie šumu vetra vám poskytnú čisté a prirodzené konverzácie počas celého telefonátu. Bezdrôtové slúchadlá Sony disponujú lúčovými mikrofónmi s technológiou precízneho rozpoznávania hlasu, ktoré sú inteligentne rozmiestnené tak, aby čistejšie a presnejšie snímali váš hlas v rôznych prostrediach.

swift-a-fast-pair_

Jednoduché ovládanie

Slúchadlá WH-CH720N majú viacbodové pripojenie, jednoduché ovládanie tlačidiel a dokonca sa dajú ovládať vaším hlasom. Vďaka jednoduchému pripojeniu pomocou funkcií Swift Pair a Fast pair sú ideálnymi slúchadlami na každodenné používanie.

ovladanie-hlasom_

Viacbodové pripojenie

Bluetooth slúchadlá je možné pre úplné pohodlie spárovať s dvomi zariadeniami s technológiou Bluetooth® naraz. Keď vám bude niekto volať, slúchadlá vás automaticky prepoja so správnym vyzváňajúcim zariadením. Na ich ovládanie môžete využiť hlasových asistentov Google a Alexa.

 

Ako fungujú slúchadlá s aktívnym potlačením hluku?

Pripravili sme pre vás článok, v ktorom sa dozviete ako fungujú slúchadlá s aktívnym potlačením hluku a aké sú ich výhody, či nevýhody. 


Kľúčové parametre produktu
Frekvenčný rozsah (Hz): 7-20000 Hz
NFC: Nie
Rozhranie: Bluetooth, 3,5 mm
Štýl nosenia: náhlavné
Hmotnosť: 190 g

Konektivita
NFC: Nie
Rozhranie: Bluetooth, 3,5 mm
Odnímateľný kábel: Áno
Dosah: 50 m

Ďalšie vlastnosti
Značka: Sony
Ovládanie prehrávania: Áno
Vodeodolný: Nie
Vodotesný: Nie
Stupeň krytia: Nemá
Hi-Res audio: Nie
DSEE: Áno
Režim okolitého zvuku: Áno

Mikrofón
Zabudovaný mikrofón: Áno

Zvuk
Frekvenčný rozsah (Hz): 7-20000 Hz
Ovládanie hlasitosti: Áno
Aktívne tlmenie hluku: Áno

Dizajn
Štýl nosenia: náhlavné

Batéria
Výdrž batérie (pri zapnutom potlačení hluku): 35 hod.
Výdrž batérie (pri vypnutom potlačení hluku): 50 hod.
Dĺžka nabíjania: 3,5 hod.
Spôsob nabíjania: USB

Použité obrázky sú iba ilustratívne a technické špecifikácie sa môžu v priebehu času zmeniť bez predchádzajúceho upozornenia.