Katalóg Predajne Prihlásiť
Košík

Stadlerform Roger Big Black

Vyčistí miestnosti až do 104 m2, počet filtrov: 2x Dual Filter™, 2x textilný predfilter, senzor prítomnosti škodlivých látok, ovládanie cez aplikáciu Smart Life App, dotykový ovládací panel, farba: čierna

Zobraziť celý popis

41013423

Čistička vzduchu (nielen) pre alergikov

Certifikované európske centrum pre výskum alergií (ECARF) nezávislým testom potvrdilo, že čističky vzduchu Roger Big sú plne prispôsobené potrebám alergikov. Vďaka kvalitnému Dual Filtru odstraňujú zo vzduchu okrem škodlivých častíc aj peľ a prach.

41013423-2

Filtruje koronavírus zo vzduchu

Výsledky testov v nezávislých európskych laboratóriách dokázali, že čistička vzduchu Roger Big odstráni zo vzduchu až 99,9 % živých vírusov SARS-CoV-2*, ktoré spôsobujú ochorenie COVID-19. Pomáha tak udržiavať čistý a zdravý vzduch vo vašom dome a byte.

41013423-3

Najvýkonnejšia čistička vzduchu na trhu

Jediným stlačením tlačidla čistička vzduchu filtruje neviditeľné vírusy, alergény, či znečisťujúce látky vo vašom byte či kancelárii. Čistička vďaka rýchlosti čistenia vzduchu (CADR) 736 m3/hod dokáže už za 20 minút vymeniť vzduch v miestnosti veľkej až 104 m2.

41013423-4

Filtruje až 99,9 % vírusov chrípky A

Nezávislý test AIRMID potvrdil, že Roger Big filtruje až 99,9 % všetkých vírusov chrípky A zo vzduchu za 60 minút.** S čističkou vzduchu proti vírusom tak ostáva ovzdušie vo vašom dome i kancelárii čisté a zdravé.

41013423-5

Dôkazom funkčnosti sú certifikáty

Funkčnosť a výkonnosť čističiek vzduchu Roger Big potvrdzujú certifikáty nezávislých európskych laboratórií Airmid heatlhgroup a európskeho centra pre alergie ECARF. Kvalitu Dual Filtra potvrdila organizácia TÜV NORD, množeniu baktérií v predfiltri bráni hygienická technológia Sanitized.

41013424-6

Patentovaný Dual Filter s HEPA H12

Patentovaný Dual Filter je kombinácia HEPA H12 filtra a aktívneho uhlíkového filtra. Zachytí 100 % ultrajemných častíc väčších ako 0,255 mikrometra (test TÜV NORD). HEPA H12 filter zachytí peľ a prach, ale aj tie najjemnejšie častice, ako sú nebezpečné vírusy a baktérie. Uhlíková časť filtra odstráni nepríjemné pachy, škodlivé plyny a prchavé látky.

41013423-7

Prateľný antimikrobiálny predfilter

Textilný predfilter dotvára dizajn čističky a zároveň odstraňuje zo vzduchu väčšie prachové častice. Tým chráni Dual Filter a predlžuje jeho životnosť. Integrovaná technológia Sanitized*** zabraňuje množeniu baktérií a mikróbov vo vnútri filtra.

41013423-8

Inteligentné senzory kvality vzduchu

Pomocou precízneho laserového senzora častíc PM2,5 a senzora prítomnosti škodlivých látok, čistička vzduchu Roger Big nepretržite monitoruje kvalitu ovzdušia v domácnosti či kancelárii. Neustále tak máte prehľad o aktuálnom znečistení vzduchu.

410134239

Bezstarostný automatický režim

Po zapnutí automatického režimu, čistička nepretržite monitoruje kvalitu ovzdušia a inteligentne prispôsobí svoj výkon aktuálnemu stavu vzduchu. Čím je znečistenie vzduchu v byte či kancelárii vyššie, tým vyšší je výkon čističa

41013423-10

V noci pracuje, no nevyrušuje

Ak vás ruší svetlo LED indikátorov, ktoré sú na ovládacom paneli čističa vzduchu, stlmte ho jediným tlačidlom. V nočnom režime sa svetelné indikátory vypnú, čistič vzduchu však pracuje naďalej.

41013424-11

Je vzduch vo vašom byte či kancelárii čistý?

Pomocou troch farieb svetelného indikátora (modrá, oranžová, červená) informuje čistička vzduchu o aktuálnom znečistení v miestnosti. Presnú hodnotu znečistenia môžete sledovať v aplikácii v smartfóne.

41013423-12

Čistič vzduchu myslí na všetko

Vďaka inteligentnému časovaču filtra HEPA RESET vás Roger Big upozorní, keď je potrebné Dual Filter vymeniť. Odporúčame ho meniť v intervale 8 až 12 mesiacov, a to v závislosti od znečistenia ovzdušia.

41013423-13

Minimalistický dotykový panel

Dotykový ovládací panel čističky je neviditeľný a aktivuje sa, keď po ňom zľahka prejdete prstom alebo po krátkom stlačení tlačidla zapnutia.

41013423-14

Ovládajte čističku vzduchu cez aplikáciu

Pomocou mobilnej aplikácie Smart Life dokážete ovládať všetky funkcie čističky a monitorovať aktuálnu kvalitu vzduchu kdekoľvek a kedykoľvek. Cez aplikáciu je dostupná aj funkcia rodičovského zámku, ktorá deaktivuje ovládací panel čističky vzduchu.

41013423-16

Z rúk dizajnérov

Produktoví dizajnéri vdýchli celej rodine Roger (Roger, Roger Big, Roger Little) unikátny dizajn. Vďaka nemu budú tieto čističky neprehliadnuteľným kúskom vo vašej domácnosti. Dizajnéri v spolupráci s inžiniermi zabalili vysoký výkon čističiek vzduchu Roger do neuveriteľne kompaktných rozmerov, ktoré ich radia medzi najmenšie na trhu.

 

Rýchlosť čistenia vzduchu (CADR) 736 m3/hod (už za 20 minút dokáže vymeniť vzduch v miestnosti veľkej až 104 m2)
Odstráni zo vzduchu až 99,9 % živých vírusov SARS-CoV-2*, ktoré spôsobujú ochorenie COVID-19
Nezávislý test AIRMID potvrdil, že filtruje až 99,9 % všetkých vírusov chrípky A zo vzduchu za 60 minút**
Patentovaný Dual Filter: HEPA H12 filter zachytí peľ a prach, ale aj nebezpečné vírusy a baktérie, uhlíková časť filtra odstráni nepríjemné pachy, škodlivé plyny a prchavé látky
Certifikáty účinnosti od nezávislých európskych laboratórií Airmid heatlhgroup a európskeho centra pre alergie ECARF
Kvalitu Dual Filtra potvrdila organizácia TÜV NORD, množeniu baktérií v predfiltri bráni hygienická technológia Sanitized
Laser senzor prítomností častíc PM2,5 a senzor prítomnosti škodlivých látok
Monitorovanie kvality ovzdušia pomocou laserového senzora častíc PM2,5 a senzora prítomnosti škodlivých látok
Automatický režim čistenia podľa stavu kvality ovzdušia, svetelná indikácia kvality ovzdušia
Možnosť ovládať čističku a monitorovať aktuálnu kvalitu vzduchu pomocou aplikácie Smart Life 

Vyčistí miestnosti až do 104 m2
Rýchlosť čistenia vzduchu 736 m3/hod (CADR)
Počet filtrov: 2x Dual Filter™, 2x textilný predfilter
Dual filter: HEPA H12 & aktívny uhlíkový filter
Textilný predfilter: prateľný s technológiou Sanitized®
Certifikáty nezávislých laboratórií: Airmid, ECARF, TÜV (Dual Filter)
Laser senzor
Senzor prítomnosti škodlivých látok
Ovládanie cez aplikáciu Smart Life App

Automatický režim
Úrovne výkonu: 5
Farebný indikátor
Hlučnosť: 28 - 58 dB(A)
Spotreba energie: 4 - 90 W

Časovač vypnutia: 1 - 7 hod
Nočný režim
Indikátor výmeny filtrov
Detský zámok
Dotykový ovládací panel
Rozmery (Š x V x H): 42 x 52 x 34 cm
Hmotnosť: 10,5 kg
Farba: čierna