Katalóg Predajne
Porovnanie
Prihlásiť
Košík

Steba CR32

Palacinkovač CR 32, palacinkovač na prípravu pravých francúzskych palaciniek o priemere 32 cm, povrchové prevedenie bielo / čierny plast, príkon 1200 W

Zobraziť celý popis

Steba CR 32, čierna/biela

S palacinkovačom nemeckej značky Steba CR 32 behom chvíľky vyčarujete dokonalé, krásne tenké a lahodné francúzske palacinky. A nemusia to byť vždy len palacinky s džemom! Pre seba i svoju rodinu môžete vyskúšať ako palacinky so sladkou náplňou, s ovocím, zmrzlinou, tak i slané varianty plnené syrom, šunkou, hubami, špenátom a mnohými ďalšími prísadami podľa vašej chuti a fantázie.

Jednoduchá príprava

Na palacinkovači pripravíte francúzske palacinky s priemerom 32 cm. Hladký nepriľnavý povrch teflónovej dosky sa postará o jednoduché obracanie palaciniek. Výkon výrobku môžete upraviť pomocou nastaviteľnej regulácie. V balení nájdete drevený valček na dokonale tenké palacinky a drevenú špachtľu na ich skladanie. Na jednoduché uloženie môžete prívodný kábel namotať do priehradky.

Vždy dokonalé palacinky

Pokiaľ by ste si neboli istý, ako sa francúzske palacinky pripravujú, môžete vyskúšať tento základný recept z 250 g múky, 4 vajcia, 50 g roztopeného masla, 500 ml mlieka, soli, vanilínového cukru a napríklad rumovej arómy. Zmiešané cesto nechajte 30 minút odstáť a potom pomocou drevenej lopatky v tenkej vrstve rozotrite na panvicu. A než sa nazdáte, môžete servírovať.

 

Palacinkovač CR 32 na prípravu pravých francúzskych palaciniek o priemere 32 cm
povrchové prevedenie bielo / čierny plast
nastaviteľná regulácia teploty pre perfektné opečenie
nepriľnavá teflónová doska
drevený roztierač a drevená špachtľa

kontrolka napájania
priehradka pre namotanie napájacieho kábla
príkon 1200 W
Steba kvalitná nemecká značka

Použité obrázky sú iba ilustratívne a technické špecifikácie sa môžu v priebehu času zmeniť bez predchádzajúceho upozornenia.