Katalóg Predajne
Porovnanie
Prihlásiť
Košík

Strand S740USCBVE

Unisex náramkové hodinky
Napájanie z batérie
Kovové puzdroZobraziť celý popis

Strážiť zmeny pri produkte
Strand S740USCBVE

Strand S740USCBVE

15051573-2

Smart Strand hodinky

Smart Strand hodinky pre mužov aj ženy sa môžu pochváliť farebným, vysoko svietivým displejom v rozlíšení 360 x 360 pixelov. Inteligentné hodinky sú vyrobené z odolných materiálov a disponujú vymeniteľným, silikónovým remienkom. Smart hodinky zároveň disponujú mnohými funkciami, ako napríklad meranie srdcovej frekvencie, pulzný oxymeter, monitorovanie spánku, krokomer, monitorovanie činnosti, počítanie kalórií. Smart Strand zobrazia na displeji a upozornia vibráciami na prichádzajúce hovory a správy zo všetkých vašich obľúbených aplikácií. Môžete si tiež vybrať z rôznych motívov prednastavených ciferníkov, a môžete si tak nastaviť vlastný dizajn hodiniek. Možnosť ovládania reprodukcie hudby v prehrávači v telefóne cez bluetooth. Po spojení s telefónom zobrazujú hodinky aj dennú predpoveď počasia.  

15051573-3

Jednoduché nabíjanie

Medzi prednosti Smart Strand hodiniek patrí vysoká výdrž batérie, ktorá sa pohybuje v rozmedzí 7 -15 dní pri plnom zaťažení a takmer 30 dní v stand-by režime. Nabíjanie hodiniek je jednoduché - stačí pripojiť káblik do akéhokoľvek USB zdroja a špeciálny magnetický konektor k zadnej strane hodiniek a o chvíľu môžete hodinky naplno využívať. 

 

 

Smart Strand hodinky vhodné pre mužov aj ženy sa môžu pochváliť farebným, vysoko svietivým dotykovým displejom v rozlíšení 360 x 360 pixelov. Inteligentné hodiny sú vyrobené z odolných materiálov a disponujú vymeniteľným, silikónovým remienkom. 

Smart hodinky disponujú mnohými funkciami, ako napríklad meranie srdcovej frekvencie, pulzný oxymeter, monitorovanie spánku, krokomer, monitorovanie činnosti či počítanie kalórií. Disponujú tiež 13 športovými režimami, medzi ktoré patrí beh, chôdza, jazda na bicykli, lezenie, spinning, jóga, skákanie cez švihadlo, gymnastika, badminton. Veľkou výhodou hodiniek je, že aplikácia aj menu hodniek je v českom jazyku, no vybrať si môžete aj z ďalších svetových jazykov. 

Medzi ďalšie prednosti Smart Strand hodiniek patrí vysoká výdrž batérie, ktorá sa pohybuje v rozmedzí 7 - 15 dní pri plnom zaťažení a takmer 30 dná v stand-by režime. Nabíjanie hodiniek je jednoduché - stačí pripojiť káblik do akéhokoľvek USB zdroja a špeciálny magnetický konektor k zadnej strane hodiniek a o chvíľu môžete hodinky opäť naplno využívať. 

Smart hodinky disponujú mnohými funkciami, ako napríklad meranie srdcovej frekvencie, pulzný oxymeter, monitorovanie spánku, krokomer, monitorovanie činnosti, počítanie kalórií.

Smart Strand zobrazia na displeji a upozornia vibráciami  na prichádzajúce hovory a správy zo všetkých vašich obšúbených aplikácií. Môžete si tiež vybrať z rôznych motívov prednastavených ciferníkov a môžete si tak nastaviť vlastný dizajn hodiniek. 

Možnosť ovládania reprodukcie hudby v prehrávači v telefóne cez bluetooth. Po spojení s telefónom zobraujú hodinky aj dennú predpoveď počasia. 

Napájanie z batérie
Dotykový viacfarebný displej
Jednoduché nabíjanie
- stačí pripojiť káblik do akéhokoľvek USB zdroja a špeciálny magnetický konektor k zadnej strane hodiniek
Vodotesnosť: IP68 - odolnosť proti striekajúcej vode, sprcha, umývanie rúk či aktivity v snehu
Priemer puzdra: 45,00 mm
Tvar puzdra: kruh
Materiál puzdra: kov
Farba puzdra: strieborná
Materiál remienka: silikón
Farba remienka: zelená
Digitálny ciferník
Bluetooth
Oznámenie prichádzajúceho hovoru, SMS, z aplikácie pre smartphone, Facebook, Instagram, Messenger, Whatsapp

Ovládanie hudby z telefónu
Budík
Predpoveď počasia
Meranie srdcovej frekvencie, pulzný oxymeter, monitorovanie spánku
Krokomer
Monitorovanie činnosti
Stopky
Športové režimy
Počítanie kalórií

Použité obrázky sú iba ilustratívne a technické špecifikácie sa môžu v priebehu času zmeniť bez predchádzajúceho upozornenia.