Katalóg Predajne
Porovnanie
Prihlásiť
Košík

TCL 65C935

5,0
2 hodnotení
2 recenzie

Smart Mini-LED QLED, 4K Ultra HD, Google TV TCL 65C935, 65" (164cm) , rozlišení 3840×2160 px, 4800 PPI, 144Hz natívna frekvencia panelu

Zobraziť celý popis

TCL C935 - reprezentant technológie Mini LED s perfektným obrazom a dokonalým zvukom

Najvyšší modelový rad je vrcholom ponuky TCL TV so 4K rozlíšením pre rok 2022. Užívateľský komfort ide ruka v ruke s najmodernejšou technológiou obrazu aj zvuku. Vysoký jas a hlboká čierna zároveň vďaka najdokonalejšiemu Mini LED podsvieteniu. Super rýchly 144Hz panel pre precízne zobrazenie pohybu. Pre hráčov je tu VRR, Freesync Premium Pro a ALLM. Skvelý zvuk od Onkyo v konfigurácii 2.1.2 s podporou Dolby Atmos a DTS-HD pre perfektný filmový aj hráčsky zážitok. Televízia beží na modernom systéme Google TV pre pohodlné ovládanie.

TCL_tv

QLED pre prirodzené a živé farby

Technológiu Quantum dot umožňuje TCL C935 zobraziť viac ako jednu miliardu farieb a zachytiť 100% farebný objem, takže uvidíte plné a živé farby pri všetkých úrovniach jasu. Všetky scény budú vykreslené do najjemnejších detailov a pri HDR obsahu budete mať neuveriteľný zážitok.

TCL_tv

4K HDR PREMIUM 2000 - Neuveriteľne detailný obraz vďaka skvelému jasu, kontrastu a farbám

Rad C935 kombinuje Mini LED s QLED technológiou. Naša najdokonalejšia forma podsvietenia Mini LED vyvinie jas až 2000 nitov a technológia Quantum Dot (QLED) doplní perfektné farby. Vďaka tomu bude každá scéna vykreslená do najjemnejších detailov, ktoré umocnia zážitok zo sledovania.

Mini LED je opäť o krok ďalej - TCL Mini-LED OD 5

Spoločnosť TCL je priekopníkom technológie Mini LED a rad C935 túto technológiu posúva ešte ďalej. Rad C935 umožňuje zobraziť úroveň jasu až 2000 nitov, čo oceníte pre perfektný zážitok HDR obsahu. Technológia Mini LED je založená na tisíckach miniatúrnych diód pre zobrazenie špičkového kontrastu aj jasu. C935 má najvyšší počet zón podsvietenia (75” - 1980 zón, 65” -1080 zón), tým zaistí výborné riadenie kontrastu, elimináciu halo efektu a celkovú rovnomernosť podsvietenia. Navyše bola skrátená vzdialenosť medzi displejom a podsvietením na 5 mm, čo umožňuje mať ešte tenšiu televíziu v elegantnom kovovom rámčeku.

TCL_tv

144Hz Motion Clarity Pro - dokonale plynulý a ostrý pohyb

TCL C935 má obnovovaciu frekvenciu panelu 144 Hz, postará sa tak o skvelý pohyb u všetkých žánrov a scén. Vďaka tomu si vychutnáte filmy, športové prenosy a hry so skvelými detailmi a plynulosťou. Najnáročnejší hráči a filmoví fanúšikovia tak získajú ostrejší a plynulejší obraz viac ako kedykoľvek predtým!

TCL_tv

Keď HDR formát, tak podpora všetkých - HDR MULTIFORMAT

TCL C935 automaticky vyberie vždy ten najlepší dostupný HDR formát pre najlepšiu kvalitu obrazu! Získate tak aj najpokročilejšie HDR10+ a Dolby Vision. Sledovanie Netflixu, Apple TV, HBO Max, Disney+, Amazon Primu tak získa úplne nový rozmer, navyše ho podporuje aj Xbox. U C935 nájdete aj Dolby Vision IQ využívajúce senzor okolitého osvetlenia, pre optimalizáciu nastavenia obrazu pre skvelý výsledok v akýchkoľvek svetelných podmienkach, alebo dennú dobu.

Game Master Pro - Všetko čo hráči potrebujú

Predstavujeme súbor funkcií pre hráčov Game Master Pro, ktorý zaistí väčší komfort aj konkurenčnú výhodu v rýchlosti pred ostatnými hráčmi. Skvelá grafika a rýchla obnovovacia frekvencia panela 144Hz s VRR a Freesync Premium zaistí skvelý obraz bez trhania. Nízka odozva je to o čo tu beží, tú dosiahneme vďaka ALLM (Auto Low Latency Mode) funkciu, ktorá sa spustí automaticky, akonáhle sa TV pripojí k najmodernejšej hernej konzole alebo výkonnému PC s podporou HDMI 2.1.

Práve preto je C935 oficiálnou televíziou pre hru Call of Duty®.

TCL_tv

Google TV - neobmedzená zábava s najmodernejším operačným systémom

Google TV v sebe prináša množstvo zaujímavých funkcií ako Google Home, Google Assistant či Chromecast. Budete tak môcť bezdrôtovo zdieľať obsah, zrkadliť mobilné zariadenia a PC, využívať váš hlas a zaradiť TV do vašej inteligentnej domácnosti. Aj po stránke podpory aplikácií je Google TV bezkonkurenčný.

A ak ste používatelia Applu, nebojte! Google TV si s Apple skvele rozumie. Nielen že medzi aplikáciami je dostupná Apple TV a C935 podporuje HDR Dolby Vision pre maximálnu kvalitu obsahu z Apple TV, ale aj rad C935 podporuje Apple AirPlay 2 a rozumie si aj s HomeKitom.

* Niektoré aplikácie, obsah a/alebo funkcie nemusia byť dostupné vo všetkých krajinách. V závislosti od dostupnosti.

TCL_tv

Hands-Free Google Assistant - Google TV vám umožní využiť hlas ako kľúč k zábave

Hlasový Google Assistant sa tak môže stať vašim radcom a spoločníkom vo svete Google TV. Dokonca môžete využiť aj hlas v češtine alebo slovenčine. Veľmi ľahko tak napríklad nájdete obľúbené videá na Youtube, čo ocenia aj tí najmenší diváci – deti. Môžu tak ľahko nájsť ich obľúbenú rozprávku bez toho, aby jej názov museli vypisovať na virtuálnej klávesnici po písmenkách. Stačí len vysloviť napríklad “Kremíl a Vochomôrka” a Google TV nájde rozprávku. Hands-Free Voice Control znamená, že mikrofón nájdete priamo v TV, ale zároveň je C935 dodávaná aj so šikovným ovládačom, ktorý má aj mikrofón vstavaný.

* Hands-Free Voice Control a Google Assistant nemusia byť vo všetkých oblastiach a jazykoch dostupné. Google Assistant vyžaduje internetové/dáta pripojenia. Dátové tarify môžu byť spoplatnené. Dostupnosť a výkon určitých funkcií a služieb závisí na službách, zariadeniach a sieti a nemusí byť dostupné vo všetkých lokalitách.

Perfektný priestorový zvuk z Onkyo 2.1.2 vás dostane

TCL C935 ohromí nielen so vstavaným soundbarom a subwooferom, ale má aj výškové kanály - reproduktory smerujúce smerom nahor. Nízke basové tóny sa tak šíria rovnomerne a nebudete ochudobnení o dynamické basy zo subwoofera, aj keď bude TV zavesená na stene. S podporou Dolby Atmos a DTS-HD vás pohltí zážitok z domáceho kina, vďaka ktorému sa budete cítiť ako uprostred deja.

* Dolby Atmos a symbol dvojitého D sú registrované ochranné známky spoločnosti Dolby Laboratories.

TCL_tv

Google Duo - volajte si z TV s vašimi blízkymi

Google Duo* je aplikácia pre komunikáciu. Nájdete ju v mobiloch, počítačoch aj chytrých televíziách Google TV a Android TV. Ponúka vám možnosť priamo z vašej TCL TV využiť hlasové hovory a videohovory pre spojenie sa s vašimi blízkymi. Pre hlasové hovory postačí vstavaný mikrofón v C935 a pokiaľ chcete využiť videohovory, tak stačí pripojiť USB kameru s podporou UVC.

* Vyžaduje prihlásenie sa pomocou vášho Google účtu

TCL_tv

Veľa obsahu na sledovanie v najvyššej 4K HDR kvalite

Google TV podporuje naozaj celý rad aplikácií, medzi ktorými nájdete aj najpopulárnejšie streamovacie služby. Vďaka skvelému obrazu a zvuku si užijete na maximum Netflix, Apple TV, Amazon Prime, HBO Max aj Disney (ktoré v ČR a SR štartuje 14.6.2022) a mnoho ďalšieho. 4K HDR nájdete aj zadarmo, a to na Youtube. Vstúpte do sveta HDR zábavy!

TCL_tv

Luxusné kovové bezrámčekové a ultra tenké prevedenie

C935 je naozaj nabitá výkonom a možnosťami, ale to všetko pritom prináša v skutočne tenkom tele a v naozaj elegantnom dizajne. Použitie kovových prvkov pri C935 pôsobí nielen luxusne ale zároveň je tým aj zvýšená odolnosť celej TV. Vďaka bezrámikovému prevedeniu sa môžete sústrediť len a len na skvelý obrazový zážitok.

TCL_tv

Stredový podstavec pre ľahké umiestnenie aj estetiku káblov

C935 krásne zapadne vďaka stredovému podstavcu aj na užšie typy nábytku. Nenechajte sa ničím rušiť a vychutnávajte si plne nádherný obraz aj zvuk. Samozrejmosťou je aj možnosť zavesiť C935 na stenu. Na to poslúži jeden z mnohých bežne dostupných držiakov na stenu.

TCL_care_servis_black_SK_new_1708419471

VLASTNOSTI 

65" (164cm) Smart Mini-LED QLED
4K Ultra HD
Google TV
Antireflexný povrch
Wi-Fi 6
LAN
4× HDMI 2.1
ALLM (Auto Low Latency Mode)
Možnosť hrania v 4K v 144 FPS vďaka 144Hz panelu

Hudobný výkon 180W
Prémiové reproduktory ONKYO 2.1.2 se subwooferom

Rozlíšenie 3840×2160 px
4800 PPI
144Hz natívna frekvencia panelu

Micro Dimming
Smart HDR, UHD AI Super Resolution Upscaling, Dolby Vision, HDR10+, HDR10, HLG, Dolby Vision IQ
Direct LED - priame zadné podsvietenie rozdelené na zóny