Katalóg Predajne
Porovnanie
Prihlásiť
Košík

Tefal Quickchef Quartzite HB65LD38

Ručný mixér, funkcia Turbo, 20 rýchlostí, materiál nástavce nerezová oceľ, odnímateľný nástavec, jednoduché ovládanie, vhodné do umývačky, záruka 2 roky

Zobraziť celý popis

TEFAL Quickchef Quartzite HB65LD38

Tyčový mixér TEFAL Quickchef Quartzite HB65LD38

  • technológia Powelix
  • výkonný motor
  • 8 funkcii
  • 20 rýchlostí
  • ergonomická rukoväť
  • pulzný spínač
  • ochranný kryt
  • bohaté príslušenstvo
TEFAL Quickchef Quartzite HB65LD38

Všestranný pomocník do každej kuchyne

Multifunkčný tyčový mixér 8 v 1 Tefal Quickchef Quartzite HB65LD38 predstavuje ideálneho pomocníka, s ktorým vám pôjde varenie skoro samo a krásne od ruky. Vďaka vysoko výkonnému motoru s príkonom 1 000 W pripravíte behom chvíľky najrozmanitejšie pokrmy ako napríklad polievky, omáčky, detské desiaty, cesto na palacinky alebo ovocné šťavy. Naviac s ním jednoducho a rýchlo nastrúhate, nasekáte alebo rozmixujete potrebné ingrediencie pre zvolený recept.

TEFAL Quickchef Quartzite HB65LD38

Špičková technológia a bohatá výbava v jednom

Ručný tyčový mixér Tefal Quickchef Quartzite HB65LD38 využíva exkluzívnu technológiu Powelix, ktorá vďaka svojím nožom umožňuje rýchlejšie spracovanie surovín. Na výber máte 20 rýchlostí a funkciu Turbo, ktoré možno meniť tak, ako momentálne potrebujete a to bez vypnutia mixéru. Jednoduché a pohodlné použitie prístroja zaisťuje protišmyková úprava rukoväte a ochranný kryt mixovacej nohy proti vystreknutiu. Súčasťou príslušenstva je odmerka o objeme 800 ml, 500ml nádoba pre ľahké sekanie najrôznejších ingrediencií a šľahacia metla, pričom jednotlivé vymeniteľné časti môžete umývať v umývačke riadu. Mixér TEFAL Quickchef Quartzite HB65ld38 sa iste veľmi rýchlo stane vaším nenahraditeľným spoločníkom pri každodennom varení dobrôt.

Ručný mixér
Pulzné funkcie
Funkcia Turbo
20 rýchlostí
Materiál nástavca - nerezová oceľ
Odnímateľný nástavec
Nádoba
Sekáčiky
Metla
Jednoduché ovládanie
Vhodné do umývačky
Záruka 2 roky

Použité obrázky sú iba ilustratívne a technické špecifikácie sa môžu v priebehu času zmeniť bez predchádzajúceho upozornenia.