Archer BE400 využíva technológiu Wi-Fi 7 a poskytuje neuveriteľnú rýchlosť Wi-Fi až 6,5 Gb/s, takže vaše zariadenia môžu pracovať na plný výkon.
Wi-Fi 7 router TP-Link, dvojpásmová Wi-Fi 7 s rýchlosťou až 6,5 Gb/s, 1× 2,5 Gb/s WAN port, 1× 2,5 Gb/s LAN port a 3× 1 Gb/s LAN porty, MLO, 6 externých antén, Beamforming, kompatibilný s EasyMesh, TP-Link HomeShield
Odporúčané služby
Ďalšie možnosti financovania

Dvojpásmový Wi-Fi 7 router TP-Link Archer BE400

Dvojpásmová Wi-Fi 7 s rýchlosťou 6,5 Gb/sVychutnajte si plynulé 4K/8K streamovanie, pohlcujúce AR/VR hranie a bleskurýchle sťahovanie

Multi-Link OperationZvyšuje priepustnosť, znižuje latenciu a zlepšuje spoľahlivosť aplikácií

2.5G káblové pripojenie1× 2,5 Gb/s WAN port, 1× 2,5 Gb/s LAN port a 3× 1 Gb/s LAN porty

Maximálne pokrytie signálomVďaka 6 externým anténam spolu s technológiou Beamforming

TP-Link HomeShieldVylepšené zabezpečenie chráni pred najnovšími kybernetickými hrozbami

Wi-Fi 7 – úplne nový koncept bezdrôtovej siete

Zvýšená priepustnosť, bezkonkurenčná spoľahlivosť
Funkcia Multi-Link Operation (MLO) umožňuje zariadeniu Archer BE400 prenášať dáta s Wi-Fi 7 klientmi súčasne vo viacerých pásmach, čím zvyšuje priepustnosť, znižuje latenciu a zlepšuje spoľahlivosť pri rôznom zaťažení a správaní siete.

Zariadenie s 2,5G káblovým pripojením
Zažite bleskovú rýchlosť vďaka dvom 2,5 Gb/s portom! Archer BE400 je vybavený 1× 2,5 Gb/s WAN portom a 1× 2,5 Gb/s LAN portom, čím naplno využíva Gigabit+ pripojenie od vášho poskytovateľa internetu. Prekonajte limity 1G a uvoľnite špičkový výkon.

Beamforming pre širšie pokrytie
Archer BE400 je vybavený 6× vysoko výkonnými anténami, ktoré zosilňujú Wi-Fi signál v celej domácnosti. Technológia Beamforming rozpozná pripojené zariadenia a sústredí k nim signál, najmä do miest, ktoré boli predtým ťažšie dostupné.

Vytvorenie Wi-Fi mesh siete pre celý domov
Archer BE400 je kompatibilný s technológiou EasyMesh. Ak máte doma miesta bez signálu, stačí pridať ďalší router alebo extender EasyMesh a rozšíriť tak multigigabitovú mesh Wi-Fi do celej domácnosti. Už žiadne hľadanie stabilného pripojenia.

Nastavenie za pár minút
Nainštalujte aplikáciu Tether a postupujte podľa pokynov na obrazovke. V troch jednoduchých krokoch pokryjete celý domov silnou a spoľahlivou Wi-Fi sieťou.

Zabezpečenie je priorita
TP-Link HomeShield poskytuje pokročilé bezpečnostné funkcie a vytvára bezpečné prostredie, v ktorom sú chránené dáta aj súkromie vašej rodiny a celej siete.

Súkromná IoT sieť pre vyššiu bezpečnosť
Vytvorte samostatnú Wi-Fi sieť pre IoT zariadenia a posilnite ju technológiou HomeShield a pokročilým šifrovaním WPA3 pre lepšiu ochranu domácej siete aj pripojených zariadení.

Podpora VPN klientov a serverov
Umožnite zariadeniam vo vašej domácej sieti pristupovať k vzdialeným VPN serverom bez nutnosti inštalovať VPN softvér do každého z nich. Archer BE400 dokáže súčasne spracovávať VPN pripojenie aj bežné internetové pripojenie, takže získate bezpečnosť aj flexibilitu bez kompromisov.
| Funkcia AI | Nie |
|---|---|
| Určenie | Univerzálne |
| Typ prístroja | Router |
| Part Number | Archer BE400 |
| Maximálna rýchlosť 2,4 GHz | 688 Mb/s |
|---|---|
| Maximálna rýchlosť 5 GHz | 5764 Mb/s |
| Počet antén | 6 |
|---|---|
| Dual Band | Áno |
| Rýchlosť až (Mb/s) | 6500 |
| Displej | Nie |
|---|
| Počet antén | 6 |
|---|
| Pokročilé funkcie | IPv6 Ready, IPTV, EasyMesh kompatibilita, VPN, Rodičovská kontrola |
|---|---|
| Firewall | Áno |
| Funkcie | Router, Firewall, Access Point |
| Mesh systém | Nie |
| Rýchlosť LAN | 1 Gbit |
|---|---|
| Rýchlosť WAN | 2,5 Gbit |
| Počet WAN portov | 1 |
| Pásma WIFI | 5 GHz, 2,4 GHz |
| Šifrovanie | WPA3, WPA2-Enterprise, WPA2, WPA |
| WI-FI | Wi-Fi 7 |
| Frekvenčné pásma | Dual-band |
| Počet LAN | 4 |
| Pripojenie pomocou | Ethernet, 5 GHz, 2,4 GHz |
| USB | 3.0 |
| Wi-Fi štandard | 802.11n1, 802.11g, 802.11ac, 802.11be, 802.11ax |
| Typ antény | Neodnímanteľná |
|---|
| Výška | 26,86 cm |
|---|---|
| Šírka | 15,30 cm |
| Hĺbka | 4,76 cm |
| Hmotnosť | 600 g |
| Farba | Čierna |
|---|
| Obsah balenia | Napájací adaptér, Ethernet kábel |
|---|
K dispozícii nie sú žiadne dokumenty na stiahnutie
Použité obrázky sú iba ilustratívne a technické špecifikácie sa môžu v priebehu času zmeniť bez predchádzajúceho upozornenia.
