Katalóg Predajne
Porovnanie
Prihlásiť
Košík

Twinkly Festoon – párty reťaz 20 LED RGB (TWF020STP-BEU) 20 LED RGB (TWF020STP-BEU)

Vonkajšie dekoratívne osvetlenie, party reťaz, 20 RGB LED žiaroviek G45, 0,5cm rozostup medzi LED, dĺžka reťaze 10 m, Bluetooth, WiFi, vodeodolnosť IP44, čierny kábel

Zobraziť celý popis

Twinkly FESTOON 10m

LED párty reťaz Twinkly FESTOON, Multi-Color 10 m

  • chytré dekoratívne osvetlenie
  • ovládanie a zmena farieb pomocou aplikácie
  • pokročilé animácie, vlastné efekty
  • 20 LED žiaroviek
  • dĺžka 10 m + prívodný kábel 3 m
  • IP44, vonkajšie použitie
Twinkly FESTOON 10m

Trochu iná svetelná reťaz

Nezabudnuteľnú atmosféru vašej terasy, záhrady či balkóna dotvorí svetelná párty reťaz Twinkly FESTOON. Môžete si vyberať livobolné farebné kombinácie a animácie, ovládať všetky svetlá ako celok, a zároveň každú jednotlivú LED žiarovku v priestore podľa seba. Ďalej je možné meniť farby podľa príležitosti a nálady, vytvárať vlastné animácie, vybrať si z bohatej galérie či nechať svetlá hrať podľa hudby. To všetko Twinkly vie. Aj preto získala radu medzinárodných ocenení, napríklad od Forbes, USA Today alebo CES Inovation Award.

Twinkly FESTOON 10m

Inteligentné prepojenie

RGB LED párty reťaz Twinkly FESTOON možno pripojiť cez Wi-Fi alebo Bluetooth s intuitívnou a užívateľsky prívetivou mobilnou aplikáciou, ktorá si skvele rozumie s operačnými systémami iOS aj Android , a je možné ju prepojiť aj so systémami chytrej domácnosti Apple HomeKit či Homey. Vďaka kompatibilite s asistentmi Alexa či Google svoje osvetlenie môžete pohodlne riadiť aj hlasovými pokynmi. Z jediné aplikácie môžete ovládať aj niekoľko rôznych druhov osvetlenia Twinkly nielen samostatne, ale aj ako nadväzujúci celok . Hra so svetlami tým získava úplne nové rozmery a dokonale sa prispôsobí všetkým vašim potrebám.

Twinkly FESTOON 10m

Hra svetiel s Twinkly

Párty reťaz Twinkly FESTOON TWF020STP-BEU meria 10 m a obsahuje 20 kvalitných LED žiaroviek, ktoré prežiaria váš domov. Môžete si užiť jednoduchú eleganciu, ale aj dokonale prepracovanú hru svetelných efektov a animácií. Twinkly FESTOON je prémiová svetelná dekorácia, ktorá navodí neopakovateľnú atmosféru v nespočetných variantoch. Na vás je len zvoliť si zakaždým tú najkrajšiu. Je zároveň chránený stupňom krytia IP44, ktorý je vhodný na vonkajšie využitie.

Twinkly Festoon Gen II RGB – LED party reťaz
PN TWF020STP-BEU

20 LED žiaroviek G45
Dĺžka reťaze 10 m
0,5m rozostup medzi LED
Bluetooth + WiFi
Vodeodolnosť IP44 (možné umiestniť vonku)
Dĺžka prívodného kábla 3 m
Farba kábla čierna

Použité obrázky sú iba ilustratívne a technické špecifikácie sa môžu v priebehu času zmeniť bez predchádzajúceho upozornenia.