Katalóg Predajne
Porovnanie
Prihlásiť
Košík

Twinkly Line - LED pásik predlžovací 100 LED RGB (TWL100ADP-W)

Vnútorné dekoratívne osvetlenie, predlžovací LED pásik, 100 RGB LED svetiel, dĺžka pásky 1,5 m, Bluetooth, WiFi, vodeodolnosť IP20, biely kábel

Zobraziť celý popis

Strážiť zmeny pri produkte
Twinkly Line - LED pásik predlžovací 100 LED RGB (TWL100ADP-W)

Twinkly Line - LED pásik predlžovací 100 LED RGB (TWL100ADP-W)

Twinkly LINE

Predlžovací RGB LED pásik Twinkly LINE, 1,5m biely

  • múdre dekoratívne osvetlenie
  • ovládanie pomocou aplikácie, pokročilé efekty
  • 100 LED žiaroviek
  • dĺžka 1,5 m
  • IP20 na použitie v interiéri
Twinkly LINE

Nová dimenzia svetelnej dekorácie

Dokonale osvetlené línie a štýlové podsvietenie kdekoľvek v interiéri ponúka RGB LED pásik Twinkly LINE. Môžete ľubovoľne meniť jeho farby, vytvárať vlastné svetelné animácie, vybrať si z bohatej galérie či nechať svetlá hrať podľa hudby. To všetko a ešte oveľa viac Twinkly vie. Aj preto získala množstvo medzinárodných ocenení, napríklad od Forbes, USA Today alebo CES Inovation Award.

Twinkly LINE 1,5m RGB

Inteligentné prepojenie

Predlžovací RGB LED pásik Twinkly LINE je doplnkom k základnému LED pásiku Twinkly LINE. Celý rad je možné pripojiť cez Wi-Fi alebo Bluetooth k intuitívne a užívateľsky prívetivé mobilné aplikácie Twinkly. Tá si skvele rozumie s operačnými systémami iOS aj Android a vďaka čomu pásik prepojíte aj so systémami chytrej domácnosti Apple HomeKit či Homey. Vďaka kompatibilite s asistentmi Alexa či Google svoje osvetlenie môžete pohodlne riadiť aj hlasovými pokynmi.

Twinkly LINE 1,5m RGB

Hra svetiel s Twinkly

Predĺženie svetelnej pásky TWL100ADP-W má dĺžku 1,5 metra na ktorej je pripevnené 100 LED diód prémiového prevedenia, pričom vo vypnutom stave je farba trubice v bielom prevedenie. Jej zakúpením tak dostanete až 3 metre s 200 diódami svetelných možností. Môžete si užiť jednoduchý farebný svit, ale aj dokonale prepracovanú hru efektov a animácií, rovnako tak ako širokú škálu možností automatizácie. Túto svetelnú dekoráciu a jej variabilitu si jednoducho zamilujete. Zároveň disponuje ochranou triedy IP20, ktorá je vhodná na použitie v interiéroch.

Twinkly Line Gen II RGB – LED pásik predlžovací
PN TWL100ADP-W

100 LED svetiel
Dĺžka opasku 1,5 m
Bluetooth + WiFi
Vodeodolnosť IP20 (len pre vnútorné použitie)
Dĺžka prívodného kábla 2 m
Farba kábla biela

Použité obrázky sú iba ilustratívne a technické špecifikácie sa môžu v priebehu času zmeniť bez predchádzajúceho upozornenia.