Katalóg Predajne
Porovnanie
Prihlásiť
Košík

Whirlpool GOR 625/NB

TENTO TOVAR BOL VYSTAVENÝ, NEBOL POUŽÍVANÝ A VZŤAHUJE SA NA NEHO PLNÁ ZÁRUKA. Plynová varná doska Whirlpool GOR 625/NB v prevedení čierne sklo má šírku 60 cm. Je vybavená 4 plynovými horákmi s rôznym výkonom a priemerom (1 vysokovýkonný dvojkorunkový horák s maximálnym výkonom 7,8 kW ). Horáky majú bezpečnostné ventily, ktoré uzavrú prívod plynu pri náhodnom zhasnutí. Ovládanie je umiestnené v prednej časti pomocou 4 otočných gombíkov, v ktorých je integrované elektrické zapaľovanie. Varné zóny sú chránené bezpečnostnými mriežkami, vyrobenými z liatiny.

Zobraziť celý popis

Plynová varná doska GOR 625 NB s povrchom z tvrdeného skla

  • vlastnosti: 1 vysokovýkonný dvojkorunkový horák s maximálnym výkonom 7,8 kW, integrované zapaľovanie horákov, bezpečnostné ventily
  • povrch/farba: tvrdené sklo/čierna, 4 robusné liatinové mriežky s rámom

Štýlové čierne prevedenie

Ak hľadáte moderný spotrebič, ktorý nie je len výkonný, ale zároveň skrášli vašu kuchyňu, potom je pre vás plynová varná doska Whirlpool GOR 625/NB tá pravá. Jej povrch je vyrobený z kvalitného a pevného tvrdeného skla, ktoré je mimoriadne odolné a pevné. Ponúkame ho v elegantnom čiernom prevedení, ktoré ešte viac zvýrazní luxusný nádych varnej dosky. S touto štýlovou varnou doskou bude varenie radosťou a zároveň skrášli každú kuchynskú linku. Oceníte vysokovýkonný dvojkorunkový horák s maximálnym výkonom 7,8 kW  pre ohrev veľkých hrncov a panvíc.

Jednoduché zapaľovanie

Odteraz môže byť zapaľovanie horákov oveľa rýchlejšie a jednoduchšie. Táto kvalitná plynová varná doska disponuje 4 otočnými gombíkmi s mimoriadne jednoduchým zapaľovaním. Intergované zapaľovanie horákov v ovládacom gombíku zjednodušuje zapálenie plynu. Stačí gombík otočiť na symbol iskra a držať ho zatlačený, kým sa plameň automaticky nezapáli. Príprava vašich obľúbených pokrmov tak bude výrazne zjednodušená a zrýchlená.

BEZPEČNOSTNÉ VENTILY uzavrú prívod plynu prii náhodnom zhasnutí plameňa vykypením jedla z hrnca alebo prievanom.

Robusné liatinové mriežky s rámom zabezpečia maximálnu istotu pri presúvaní hrncov.

PARAMETRE PRODUKTU

Základné parametre

Šírka:59 cm
Počet horákov/varných zón:4
Typ horného povrchu:Sklenené
Materiál mriežok:Smalt
Elektrické zapaľovanie:Áno
Štandardný horák (počet):3
Veľký horák (počet):1


Fyzické vlastnosti a farba

Farba:čierna
Šírka:59 cm
Výška:49 cm
Hĺbka:51 cm
Hmotnosť:12,5 Kg

Varné zóny

Počet horákov/varných zón:4
Materiál mriežok:Smalt
Poistka horákov:Áno
Štandardný horák (počet):3
Veľký horák (počet):1

Dizajn

Typ horného povrchu:Sklenené

Ergonómia

Umiestnenie ovládania:predné

Ďalšie parametre

Elektrické zapaľovanie:Áno

Použité obrázky sú iba ilustratívne a technické špecifikácie sa môžu v priebehu času zmeniť bez predchádzajúceho upozornenia.