Katalóg Predajne
Porovnanie
Prihlásiť
Košík

Whirlpool MCP 345 SL

Mikrovlnná rúra s grilom, displej, elektronická, 3D systém, Gril, Jet defrost, Jet Start, Crisp tanier+ rukoväť, objem 25 l, lakovaný interiér, detský zámok, Výkon mikrovĺn / grilu: 800 / 800 W, strieborná

Zobraziť celý popis

Mikrovlnná trouba Whirlpool MCP 345 SL

Mikrovlnná rúra Whirlpool MCP 345 SL

  • maximálny výkon 800 W
  • objem 25 l
  • na výber 6 úrovní výkonu
  • gril
  • funkcia Crisp pre perfektne prepečené a šťavnaté pokrmy
  • Dual Crisp pro zapekanie jedál do chrumkav
  • špeciálne funkcie Bread Defrost pre rozmrazovanie pečiva
  • detská poistka
  • rozmery: 30,1 × 52 × 42,5 cm
Mikrovlnná trouba Whirlpool MCP 345 SL

Spoľahlivý domácí pomocník WHIRLPOOL MCP 345 SL, ktorý šetrí váš čas aj energie

Voľne stojaca mikrovlnná rúra WHIRLPOOL MCP 345 SL v nadčasovom strieborno-čiernom prevedení, ozdobí každú kuchyňu. Predovšetkým sa ale stane nenahraditeľným pomocníkom pre rýchlu prípravu jedla v dnešnej uponáhľanej dobe. Disponuje mnohými užitočnými funkciami, má elektronické, tlačidlové ovládanie a ponúka celkový úžitkový objem 25 litrov s veľkým otočným tanierom s priemerom 28 cm vo svojich útrobách . Maximálny výkon mikrovlnky dosahuje 800 W a na šírenie mikrovĺn využíva výkonný 3D systém ohrevu. Jedlá sú preto vždy ohrievané rovnomerne. Vybrať si môžete zo 6 úrovní výkonu a proces sledovať cez polopriehľadné dvierka. Na displeji sa vám ukáže zostávajúci čas do konca ohrevu, a ukazovateľ je možné počas dňa použiť aj ako hodiny.

Mikrovlnná trouba Whirlpool MCP 345 SL

Chrumkavé kura z grilu za pár minút

Neváhajte as mikrovlnnou rúrou WHIRLPOOL MCP 345 SL sa pustite do prípravy pokrmov bez váhania. Zvoliť si môžete možnosť rýchleho štartu, kedy rúra okamžite začne fungovať na maximálny výkon. Disponuje tiež funkciou grilu, takže v nej môžete pripravovať aj také delikatesy, ako je neodolateľne chrumkavé kura. S tým vám pomôže praktická funkcia Crisp, pri ktorej dochádza k 3D rozptylu mikrovĺn a aktivácii vysokovýkonného grilu. Docielite tak rýchlo požadovanú teplotu ak upečeniu kurčaťa rovnako šťavnatého ako z klasickej rúry stačí iba niekoľko minút. Na vás je iba stlačiť tlačidlo! Ako ale dobre vieme, tie sú pre deti veľkým lákadlom. Výrobca preto spotrebič vybavil detskou poistkou, ktorá zamedzí v aktivácii alebo zmenách nastavenia.

Mikrovlnná trouba Whirlpool MCP 345 SL

Pre prípravu voňavých raňajok aj večere

Okrem klasického rýchleho rozmrazovania, po ktorom zelenina chutí rovnako lahodne ako čerstvá, vás poteší aj verzia Bread Defrost, navrhnutá špeciálne pre pečivo. Svoj deň tak každé ráno začnete s voňavou a krehkou bagetou a budete sa cítiť ako vo Francúzsku, kde vám ju váš obľúbený pekár práve podal z plechu. V mikrovlnke WHIRLPOOL MCP 345 K zapekanie rôznych pokrmov pekne do chrumkava slúži funkcia Dual Crisp. V tomto prípade popustite uzdu svojej fantázii. Pokiaľ ale radšej zostávate nohami na zemi, jedlá je možné pripravovať aj podľa veľkého množstva receptov, ktoré spotrebič automaticky ponúka. V balení navyše dostanete všetko, čo je ku kulinárskemu dobrodružstvu s mikrovlnkou treba, teda otočný tanier tanier Crisp a tiež jeho držiak.

displej
elektronická
3D systém
Gril
Jet defrost
Jet Start
Crisp tanier + rukoväť
objem 25 l

lakovaný interiér
detský zámok
bočné otváranie/ľavé závesy
Výkon mikrovĺn / grilu: 800 / 800 W
strieborná

Použité obrázky sú iba ilustratívne a technické špecifikácie sa môžu v priebehu času zmeniť bez predchádzajúceho upozornenia.