Katalóg Predajne Prihlásiť
Košík

Prihlásenie


Nový účet?

 • Jednoduchá reklamácia
 • Prehľad o stave objednávok
 • Doklady na jednom mieste
Registrovať sa

Mikrovlnné rúry voľne stojace

Mikrovlnné rúry voľne stojace je možné umiestniť prakticky kdekoľvek na kuchynskej linke. Sú obľúbené svojou nízkou cenou a množstvom skvelých funkcií vďaka ktorým dokážu nahradiť aj klasickú rúru. Zistite aké ďalšie výhody majú voľne stojace mikrovlnné rúry.

 

Čo dokáže mikrovlnná rúra voľne stojaca

Mikrovlnné rúry dokážu pripraviť vaše jedlo rôznymi spôsobmi.

Bifunkčné mikrovlnné rúry voľne stojace sú veľmi obľúbené, pretože majú k dispozícií množstvo užitočných funkcií a za prijateľnú cenu.

 • Multifunkčné mikrovlnné rúry dokážu úplne nahradiť klasické rúry, pretože okrem bežného rozmrazovania, ohrievania a grilovania, disponujú ďalšími doplnkovými funkciami a programami na pečenie.

Multifunkčné voľne stojace mikrovlnné rúry sa výborne hodia do menších bytov, kde sa nezmestí sporák alebo samostatná rúra.

Nevýhodou môže byť vyššia obstarávacia cena za spotrebič. Treba si však uvedomiť, že získate niekoľko prístrojov v jednom a k tomu v kompaktnej veľkosti.

Mikrovlnn rra voľne stojaca s kuchynskmi spotrebičmi a doplnkami

 

Mikrovlnná rúra voľne stojaca – ako vybrať

 • Rozmery a objem – štandardný objem je od 20 – 40 litrov. Je potrebné rátať s tým, že čím väčší objem má mikrovlnná rúra voľne stojaca, tým viac miesta bude potrebovať. Myslite na to, že mikrovlnné rúry voľne stojace potrebujú priestor pre vetranie cca 5 -10 cm.
 • Vhodný riad do mikrovlnnej rúry - sklo, plast, porcelán.

Upozornenie: Nepoužívajte riad s kovovými prvkami!

 • Veľkosť otočného taniera - priemer otočného taniera v mikrovlnkách býva od 24 do 32 cm a viac. Pred kúpou zmerajte priemer svojich bežne používaných tanierov a misiek, aby sa vám zmestili do mikrovlnnej rúry.
 • Výkon – meria sa vo Wattoch (W). Ideálna hodnota je 800 W pre voľne stojace a pre mikrovlnné rúry s grilom od 1000 W.
 • Dizajnové prevedenie – v čiernej, bielej, striebornej farbe, menej bežná je červená farba, alebo retro dizajn väčšinou v béžovej farbe. Lacnejšie modely sú v striebornej farbe, drahšie sú vyrobené z nerezu.
 • Dvierka pre mikrovlnné rúry voľne stojace - otvárajú sa vertikálne, buď z pravej strany alebo z ľavej strany. Horizontálne otváranie je bežnejšie pre mikrovlnné rúry vstavané.
 • Ovládaniemechanické ovládanie pomocou jedného otočného kolieska s ovládacím prvkom a druhým koliesko pre nastavenie času. Dotykové ovládanie s displejom ako ukazovateľom zvoleného programu a zostávajúceho času ohrevu.

Osoba nastavuje funkciu na mikrovlnnej rre

 

Mikrovlnná rúra voľne stojaca s doplnkovými funkciami

Mikrovlnné rúry voľne stojace môžu byť vybavené šiestym zmyslom, ktorý pomocou senzorov tepla a vlhkosti vie prispôsobiť rýchlosť a čas ohrevu jedla.

Voľne stojaca mikrovlnná rúra s funkciou Jet Start rýchlo a rovnomerne zohreje tekuté jedlá (napr. polievky).

Úplne nahradiť klasickú rúru dokáže mikrovlnná rúra voľne stojaca pomocou funkcie Quick Heat, ktorá mikrovlnnú rúru predhreje na požadovanú teplotu. Vďaka funkcii ohrevu horúcim vzduchom zase pripraví jedlá tak ako v teplovzdušnej rúre a za kratší čas.

Pomocou Eco módu dokážu mikrovlnné rúry voľne stojace ušetriť elektrickú energiu.

Detský zámok, je pre všetky mikrovlnné rúry voľne stojace, samozrejmosťou.

Zapečen pečivo vybrat z mikrovlnnej rry

Najpredávanejšie produkty

1
Mikrovlnná rúra, Veľký vnútorný priestor: Je možné používať ešte väčšej misky až do 25,5 cm, Objem 20 l, 5 úrovní výkonu mikrovĺn vyhovie všetkým vašim potrebám, Funkcia rýchleho a hygienického rozmrazenia, 35 minútový časovač je dostatočný aj pre varenie pokrmov, Mikrovlnný výkon 700 W, Rozmery (š × v × h): 440 × 259 × 364 mm
Skladom viac ako 5 ks a v 49 predajniach
59,90 €
2
Mikrovlnná rúra, objem 20 l, 5 úrovní výkonu, funkcia rýchleho a hygienického rozmrazenia, 35 minútový časovač, mikrovlnný výkon 700 W, priemer otočného taniera: 255 mm
Skladom viac ako 5 ks a v 47 predajniach
59,90 €
3
Mikrovlnná rúra, max.výkon mikrovĺn 800 W, trojitý systém distribúcie, elekronické ovládanie, otočný volič, LED displej, keramický vnútorný povrch, max. doba varenia 99 min., počet stupňov výkonu 6, detská poistka, vnútorný priestor, 23 l,3 automatické programy na rozmrazovanie a 16 automatický programov na zdravé varenie, rozmery (v š h): 27,5 x 49 x 37,5 cm
Dostupné v 48 predajniach
99,00 €

[€]

Všetky filtre

Zobraziť ďalších 24
last-visited