Katalóg Predajne
Porovnanie
Prihlásiť
Košík

Whirlpool Supreme Silence W8 W946WB CS

5,0
2 hodnotení
1 recenzia

Práčka predom plnená, náplň 9kg, energ. trieda A, 6.zmysel, veľký LCD displej, 0-1400 ot./min., Direct Drive motor - ZEN, FreshCare+, AutoDose, Drum Light, 24 programou, napr. - Antialergénny, Rýchly 30', Plyšové hračky, Eco Bavlna, Syntetika, Periny, Hodváb, 20°, parný program - Steam Refresh, Steam Hygiene, odložený štart, biela s čiernymi dvierkami

Zobraziť celý popis

Kúpte si niektorý z vybraných spotrebičov WHIRLPOOL, zaradených do akcie, a získajte ako darček zásobu na 1 rok v podobe tabliet Ariel (k práčke alebo sušičke) alebo tabliet Jar (k umývačke riadu)

Popis produktu

Práčka s predným plnením vďaka technológii 6. Zmysel rozpozná druh i množstvo vloženej bielizne a prispôsobí parametre prania tak, aby bol dosiahnutý najlepší výsledok prania a zároveň optimálna spotreba vody a elektrickej energie. Funkcia AutoDose je automatické dávkovanie pracieho prostriedku v závislosti na programe a objemu náplne s úsporou až 30 % detergentov! Vďaka ZEN motoru a bočným panelom o práčke skoro ani nebudete vedieť. Jej hlučnosť je maximálne 72 dB. Neoceniteľnou pomocníčkou je aj para. Jemná sila pary v kombinácii so špeciálnymi pohybmi bubna udržujú bielizeň sviežu a voňavú až šesť hodín po skončení prania. Nechýbajú ani funkcie WaterSave, pridanie bielizne v priebehu prania, pranie v studenej vode či Antialergénny program.

Technológia 6. Zmysel

Zvoľte program prania. Práčka automaticky rozpozná typ a množstvo bielizne a prispôsobí vhodné parametre prania. Technológia 6. Zmysel automaticky prispôsobuje nastavenie a tým šetrí spotrebu vody, energie, času a aj peňazí.

Technológia 6. Zmysel

Tichá práčka

Na pokojnom domove záleží

Princípom priameho pohonu je inovatívny bezkefový motor, ktorý zaručuje tichý proces prania. Hlučnosť maximálne 72 dB v priebehu celého cyklu vďaka ZEN motoru a bočným panelom, ktoré eliminujú hluk. Špeciálny dizajn panelov znižuje vibrácie odstreďovania a redukuje šírenie hluku vo všetkých smeroch a na akejkoľvek frekvencii.

 

Tichá práčka

ZEN motor

Vysoký výkon s minimálnymi vibráciami a maximálne tichým chodom

Inovatívny bezkefový motor s priamym pohonom bubna neobsahuje tradičný remeň bubna. To zaisťuje minimálne vibrácie a tichú prevádzku práčky. Výsledkom je mimoriadny výkon v oblasti prania, ticha a spoľahlivosti. Priama rotácia poskytuje precíznejšie pohyby a väčšiu stabilitu a znižuje úroveň hluku, dokonca aj počas odstreďovania!

 

ZEN motor

AutoDose dávkovací systém

Na úspore pracieho prípravku záleží pri každom praní: správne dávkovanie je dôležité pre vaše odevy a peňaženku a tiež pre životné prostredie

Práčka automaticky nastaví správne množstvo pracieho prostriedku, ktoré je potrebné pre pranie. Všetko, čo potrebujete urobiť, je občas doplniť prací prostriedok a aviváž do príslušných nádržiek zásobníka. Jedno naplnenie zásobníka pracím prostriedkom je dostatočné pre 26 pracích cyklov.

AutoDose dávkovací systém

Technológia WaterSave

Na úspore vody záleží pri každom pracom cykle 

Pranie a odstreďovanie s dokonalými výsledkami. Keď je technológia WaterSave aktivovaná, prúd vody a pracieho prostriedku sú vstrekované z vrchnej strany bubna a vďaka tomu sa k vašim odevom dostáva rovnomerne. Nižšia spotreba vody je dosiahnutá vďaka recirkulácii a regulácii množstva vody v súvislosti s aktuálnou náplňou.

Technológia WaterSave

Technológia FreshCare+

Svieža bielizeň, aj keď ju nevyberiete z práčky hneď po skončení cyklu

Jemná sila pary v kombinácii so špeciálnymi pohybmi bubna udržujú bielizeň sviežu a voňavú až šesť hodín po skončení prania. Para pomáha uvoľniť aj vlákna tkanín a vyrovnať tak záhyby.

 

Technológia FreshCare+

Steam Hygiene

 

Odstraňuje až 99,9 % bežných typov baktérií

Táto technológia pomáha odstraňovať baktérie a chráni tak citlivú pokožku. Vaša bielizeň bude dezinfikovaná prúdom horúcej pary počas cyklu prania. To je ideálne pre osoby s citlivou pokožkou.

 

Steam Hygiene

Steam Refresh

 

Osviežuje bielizeň bez nutnosti prania

Práčka za 20 minút vytvorí ideálne množstvo pary, ktoré prenikne hlboko do vlákien, osvieži ich, odstráni zápach a vyrovná záhyby.

 

 • Svieže a voňavé bez prania – eliminuje zápachy a pokrčenie pomocou pary
 • Rýchly proces – dokonalá sviežosť už za 20 minút
 • Žiadny prací prostriedok – len sila pary s minimálnou spotrebou vody

 

 

Steam Refresh

Stop & Add

Pridajte zabudnutú bielizeň do práčky aj v priebehu pracieho cyklu, a to bez ovplyvnenia výsledku prania. Stlačte tlačidlo START / STOP a špeciálna ikona na displeji oznámi, kedy je možné doplniť chýbajúce kúsky.

Stop & Add

Viacúrovňové plákanie

Voľbou tejto možnosti sa zvýši účinnosť plákania, aby bolo zaručené dokonalé odstránenie pracieho prostriedku. Je obzvlášť užitočné pre tých, ktorí majú citlivú pokožku.

Viacúrovňové plákanie

Voľba pranie v studenej vode

Dokonalá ochrana farieb pre tmavé alebo pestré oblečenie a pre jemné kúsky. Táto funkcia neohrieva vodu, vďaka tomu šetrí energie a aj životné prostredie. Skvelé výsledky prania sú dosiahnuté vďaka intenzívnejšiemu praniu a optimalizácii spotreby vody za štandardnú dobu priemerného cyklu.

Voľba pranie v studenej vode

87% recyklovateľnosť práčky

Je tu myslené aj na životné prostredie – táto práčka je z 87 % vyrobená z ďalej recyklovateľných materiálov.

87% recyklovateľnosť práčky

Antialergénny program

Špeciálny program, ktorý vďaka ideálnej kombinácii vyššej teploty pri praní a extra plákaniu odstraňuje alergény ako sú pele, roztoče či zvieracia srsť.

Antialergénny program

 • Mimoriadne tichá a úsporná
 • AutoDose: automatické pridávanie pracieho prostriedku počas prania
 • FreshCare+svieža bielizeň bez nepríjemných zápachov aj v prípade, že ju zabudnete vnútri bubna
 • SteamHygiene: pre hĺbkovo hygienickú čistotu
 • Technológia 6. zmysel automaticky zvolí vhodný cyklus prania
 • S tlačidlom START/STOP môžete pridať zabudnuté kúsky oblečenia aj počas cyklu
 • Veľký výber štandardných aj špeciálnych programov
 • Detský zámok
 • rozmery (VxŠxH): 84,5 x 59,9 x 64,3 cm