Katalóg Predajne
Porovnanie
Prihlásiť
Košík

Xiaomi Redmi Buds 4 Pro Midnight Blac

3,5
1 hodnotení
1 recenzia

Bezdrôtové slúchadlá do uší, Hi-Res Audio Wireless, zvuk vo vysokom rozlíšení, 6 mm titánovej membrány pre vysoké frekvencie, dvojité dynamické ovládače, pohlcujúci zvuk, aktívne potlačenie hluku až do 43 dB, výdrž batérie až 36 hodínZobraziť celý popis

Bezdrôtový zvuk vo vysokom rozlíšení
Neuveriteľný zvuk
Dvojité dynamické ovládače
Pohlcujúci zvuk
Aktívne potlačenie hluku až do 43 dB

Bezdrôtový zvuk vo vysokom rozlíšení
Neuveriteľný zvuk
Pastva pre vaše uši – Redmi Buds 4 Pro je certifikovaný spoločnosťou Hi-Res Audio Wireless a podporuje zvukový kodek LDAC s prenosovou rýchlosťou až 990 kbps, ako aj s rozlíšením zvuku 96 kHz/24 bitov a viac.

Dvojité dynamické ovládače
Vytvorte si svoj vlastný osobný zvukový systém
Redmi Buds 4 Pro je vybavený úplne novým duálnym dynamickým budiacim systémom, ktorý pozostáva z 10 mm membrány z hliníkovej zliatiny a 6 mm titánovej membrány pre vysoké frekvencie. Spoločne sa tieto dva meniče kombinujú a poskytujú krištáľovo čisté výšky a bohaté basy v širokejškále žánrov.

Pohlcujúci zvuk
Pre živý pohlcujúci zážitok
Redmi Buds 4 Pro obsahuje úplne nový pohlcujúci zvukový systém, ktorý využíva vlastný zvukový algoritmus HRTF od spoločnosti Xiaomi na simuláciu zvuku v reálnom živote a poskytuje skutočne pohlcujúci zážitok pri sledovaní videa, kompatibilný s rôznymi zdrojmi zvuku a prehrávacími zariadeniami.*

Špičková technológia potlačenia hluku
Redmi Buds 4 Pro
Aktívne potlačenie hluku až do 43 dB
Účinne znížte nežiaduci hluk
Slúchadlá dokážu znížiť hluk až o 43 dB, čím blokujú až 99,3 % vonkajšieho hluku*, čo vám umožní vychutnať si hudbu v pokoji a tichu.

Režim dvojitej priehľadnosti
Počúvajte svoje okolie a rozhovory
V bežnom režime priehľadnosti môžete počuť svoje okolie bez toho, aby ste museli zložiť slúchadlá. Môžete tiež prepnúť na vylepšený hlasový režim, keď sa potrebujete s niekým porozprávať tvárou v tvár.

Inovatívna technológia redukcie hluku vetra
Utekajte do sýtosti a nechajte vietor za sebou
Každé slúchadlo má zabudovaný kovový štít proti vetru, ktorý účinne znižuje hluk vetra, ako aj vlastný algoritmus na zníženie hluku vetra, ktorý sa automaticky zapne, keď vietor dosiahne určitú rýchlosť, aby ste si mohli užívať svoje outdoorové aktivity bez rušenia.

3-mikrofónové potlačenie hluku pri hovoroch
Krištáľovo čistá kvalita hovoru, nech ste kdekoľvek
Každý z troch mikrofónov má svoju vlastnú funkciu a precízne extrahuje hlasové zvuky, aby efektívne odfiltroval vonkajší hluk. Kvalita hovoru je ďalej zvýšená pomocou algoritmu redukcie šumu neurónovej siete.

Ultra dlhá výdrž batérie až 36 hodín
Zabehnite maratón so svojou obľúbenou hudbou
Počúvajte až 9 hodín hudby na jedno nabitie alebo až 36 hodín pri použití s nabíjacím puzdrom. A ak sa ponáhľate a zabudnete nabiť, slúchadlá dokážu po rýchlom 5-minútovom nabíjaní prehrať až 2 hodiny hudby.

Inteligentné pripojenie dvoch zariadení*
Prepínajte bez námahy medzi smartfónom a počítačom
Slúchadlá sa môžu pripojiť k dvom zariadeniam so systémom Android, iOS alebo Windows súčasne, čo vám umožní používať rovnakú náhlavnú súpravu, keď ste v kancelárii. Na kompatibilných zariadeniach MIUI sa automaticky zobrazí kontextové okno MIUI pre požiadavky rýchleho párovania, keď otvoríte nabíjacie puzdro (so slúchadlami) v blízkosti telefónu.*

Dotykové ovládanie
Ovládajte hudbu a prepínajte režimy končekmi prstov
Každé slúchadlo je vybavené senzorom, ktorý umožňuje pozastaviť prehrávanie hudby a prepínať režimy krátkym alebo dlhým stlačením.

Technické špecifikácie
Vstupné parametre slúchadiel: 5,25 V ⎓ 160 mA MAX (jedno slúchadlo)
Vstupné parametre nabíjacieho puzdra: 5 V ⎓ 0,5 A MAX
Nabíjací port: Typ-C
Bezdrôtové pripojenie: Bluetooth® 5.3
Bluetooth protokoly: Bluetooth® Low En