Katalóg Predajne
Porovnanie
Prihlásiť
Košík

Yenkee YHP 20BT BK

Bezdrôtové Bluetooth slúchadlá, prevádzkový dosah <10 m, doba nabíjania ≤ 2 h, doba prehrávania až 8 h, frekvenčná odozva 20 Hz - 20 kHz, citlivosť 100 ± 5 dB S. P. L pri 1 kHz, impedancia 32 Ω

Zobraziť celý popis

YENKEE YHP 20BT BK SPIRIT

Bezdrôtové slúchadlá YENKEE YHP 20BT BK SPIRIT

  • bohaté basy a presné výšky
  • pripojenie cez Bluetooth či klasický AUX výstup
  • efektívne potlačenie hluku
  • možnosť upravenia veľkosti
  • kompatibilný s iOS, Android aj Windows
  • vstavaný mikrofón
  • výdrž až 8 hodín
YENKEE YHP 20BT BK SPIRIT

Spoľahlivé bezdrôtové slúchadlá YENKEE YHP 20BT BK SPIRIT

Pohodlné bezdrôtové slúchadlá YENKEE YHP 20BT BK SPIRIT s frekvenciou odozvou 20 Hz – 20 kHz sa môžu pýšiť stabilným a kvalitným prenosom zvuku prostredníctvom svojich hodnotných komponentov a technológie Bluetooth 5.0. Vďaka citlivosti 100 dB a vankúšikom na uši, vyrobených z mäkkej proteínovej peny, zvládnu potlačiť okolitý hluk s maximálnou efektivitou. S bezdrôtovými slúchadlami YENKEE YHP 20BT BK SPIRIT sa preto dá naladiť na tú správnu notu počas pokojného počúvania hudby aj video-hernej vravy.

YENKEE YHP 20BT BK SPIRIT

Užívateľská prívetivosť

K zaisteniu plynulej a čistej komunikácie so svojimi spoluhráčmi alebo rodinnými príslušníkmi disponujú bezdrôtové slúchadlá YENKEE YHP 20BT BK SPIRIT taktiež zabudovaným mikrofónom. Pre umocnenie užívateľského komfortu je možné nájsť na ľavom náušníku inovatívny ovládací panel, ktorý slúži na konfiguráciu základných funkcií pre počúvanie hudby a telefonovanie. Do súhrnu predností jednoznačne patrí aj samotný materiál, ktorý prepožičiava slúchadlám YENKEE YHP 20BT BK SPIRIT vysokú mieru fyzickej flexibility. S tou je možné pohodlne prispôsobiť ich veľkosť podľa individuálnej potreby.

YENKEE YHP 20BT BK SPIRIT

Početné možnosti pripojenia

Flexibilita sa pri bezdrôtových slúchadlách YENKEE YHP 20BT BK SPIRIT opiera aj o možnosť kompatibility s operačnými systémami iOS, Android a Windows. Počúvať hudbu alebo komunikovať je preto možné ako na telefóne, tak na počítači či tablete, a to až po dobu 8 hodín. Slúchadlá YENKEE YHP 20BT BK SPIRIT, vedľa predvoleného bezdrôtového pripojenia cez Bluetooth, ponúka aj možnosť klasického pripojenia cez AUX port. Vďaka tomu si môžete nimi ponúkaný pôžitok vychutnať bez ohľadu na stav batérie.

 

Technické parametre:

Bluetooth: v5.0
BT profily: AVCTP/AVRCP/AVDTP/A2DP/HFP/SPP/SMP/ATT/GAP/GATT/RFCOMM/SDP/12CAP
Prevádzkový dosah: < 10 m
Nabíjacie napätie: DC 5 V (micro USB)
Čas nabíjania: ≤ 2 h
Dĺžka prehrávania: až 8 h
Pohotovostný režim: až 300 h
Priemer reproduktorov: 40 mm
Frekvenčná odozva: 20 Hz – 20 kHz
Citlivosť: 100 ±5 dB S. P. L pri 1 kHz
Maximálny vysielací výkon pri frekvencii 2,4 GHz – 2,4835 GHz: 15 mW
Impedancia: 32 Ω
Frekvenčný rozsah: 2,402 – 2,480 GHz
Typ batérie: Polymérová Li-Ion batéria
Kapacita batérie: 300 mAh
Hmotnosť: 183 g

Použité obrázky sú iba ilustratívne a technické špecifikácie sa môžu v priebehu času zmeniť bez predchádzajúceho upozornenia.