Katalóg Predajne
Porovnanie
Prihlásiť
Košík

Yenkee YHP 50BT

Bezdrôtové slúchadlá s mikrofónom, Bluetooth: 5.0, aktívne potlačenie hluku, doba nabíjania: 1h 30min, výdrž na 1 nabitie: 30h, dosah: 10 m

Zobraziť celý popis

35055991

Kancelárske slúchadlá YENKEE 50BT pre pohodlnejšiu prácu

Pracovať efektívnejšie a vo väčšom komforte? Primárne k tomu dokáže dopomôcť kvalitná kancelárska technika, do ktorej v súčasnosti nepochybne patria aj profesionálne bluetooth slúchadlá s mikrofónom na PC. Jednoušná náhlavná súprava s Bluetooth predstavuje pohodlné (bezdrôtové) riešenie pre tých, ktorí v práci potrebujú frekventovane reagovať na dotazy kolegov a zároveň byť často na telefóne s klientmi či obchodnými partnermi. Yenkee 50BT môžete rovnako pohodlne používať na pravom aj ľavom uchu.

35055991-2

Noise cancelling mikrofón pre vaše nerušené hovory  

Náhlavná súprava YHP 50BT obsahuje šikovne zabudovaný, vyklápací (otočenie o 270 °) mono mikrofón Yenkee, v ktorom sa nachádza aj čoraz viac populárnejšie potlačenie hluku. Mikrofón s potlačením hluku je navrhnutý s cieľom eliminovať hluk z vášho prostredia. Vďaka tejto funkcii si môžete byť istý, že sa žiaden vedľajší hluk od vás, nepremietne do vášho dôležitého telefonátu, a nevyruší vás ani žiadny zvuk z pozadia. 

35055991-3

Bluetooth slúchadlá s mikrofónom ako posledný chýbajúci detail elegancie

Súčasťou balenia Yenkee Bluetooth mikrofón mono s označením YHP 50BT je aj elegantná nabíjacia stanica, ktorá svojím luxusne pôsobiacim, matným spracovaním, hravo dotvorí na vašom pracovnom stole mozaiku profesionality, ktorou sa chcete prezentovať. Samotná konštrukcia Bluetooth mono headset pôsobí na úrovni, jednotlivé časti ako mikrofón a vysúvacia vrchná časť na prispôsobenie veľkosti headsetu sa vyznačujú flexibilitou, pričom sa im zároveň darí nepôsobiť lacno, plastovo. Kožené náušníky sú príjemné a zároveň tlmia hluk v miestnosti.

35055991-4

Pretlačte sa pred konkurenciu s možnosťami od Yenkee YHP 50BT

S tlačidlami, ktoré rozširujú vaše užívateľské možnosti a spríjemňujú používanie slúchadiel YHP 50BT. Začíname pri tlačidle na stlmenie mikrofónu, v prípade, že potrebujete rýchlo zareagovať a povedať niečo kolegom či návšteve vo vašom okolí. Presúvame sa na multifunkčné tlačidlo, ako aj tlačidlá na zníženie a zvýšenie hlasitosti, s ktorými si dokážete prispôsobiť priebeh vašich hovorov, počúvanie hudby a zároveň s tlačidlom zvýšenia hlasitosti viete hovor jednoducho presmerovať do vášho telefónu. 

35055991-5

Yenkee headset YHP 50BT predstavuje veľa muziky, za málo peňazí 

S Bluetooth 5.0 a dosahom až 10 m máte zabezpečené spoľahlivé, kvalitné a stabilné pripojenie k hovorom, s možnosťou voľného pohybu po miestnosti. Slúchadlá nabijete za približne 90 minút a následne ich môžete aktívne využívať až okolo 30 hodín. Kompatibilné s Android, iOS a Windows zariadeniami. Vďaka všetkým týmto vlastnostiam, si YHP 50BT od Yenkee rýchlo obľúbite a začnete tento headset považovať za najlepšie slúchadlá s mikrofónom, aké ste kedy mali. 

 

Bluetooth: v5.0
BT profily: HSP/HFP/A2DP/AVRCP
Prevádzkový dosah: <10 m< strong>
Nabíjacie napätie: DC 5 V (Typ C)
Čas nabíjania: ≤ 1,5 h
Čas hovoru: ≤ 30 h

Frekvenčná odozva: 20 Hz – 20 kHz
Citlivosť: 95 ± 3 dBA
Impedancia: 32 Ω ± 15 %
Maximálny výkon vysielača pri frekvencii 2,4 GHz – 2,4835 GHz: 2,5 mW
Kapacita batérie slúchadiel: 400 mAh (lítium-polymérová)
Nabíjacia dokovacia stanica

Mikrofón na potlačenie šumu
Ľahká sklápacia konštrukcia
Rozmery nabíjacieho puzdra: 78 × 73 × 30 mm
Hmotnosť nabíjacieho puzdra: 154 g
Hmotnosť slúchadiel: 66 g

Kompatibilita: Android / iOS / iPadOS / MacOS / Windows 7/8/10

 

Použité obrázky sú iba ilustratívne a technické špecifikácie sa môžu v priebehu času zmeniť bez predchádzajúceho upozornenia.