Katalóg Predajne
Porovnanie
Prihlásiť
Košík

Amica chladničky s mrazničkou

Chladničky s mrazničkou Amica sa vyznačujú kombináciou chladiacich a mraziacich priestorov, ktoré sú od seba oddelené samostatnými dvierkami. V jednej je väčšia chladiaca časť, v druhej zase menšia mraziaca časť. Mraziaca časť sa väčšinou nachádza na spodku spotrebiča, no nájdete aj typy s mraziacou časťou na vrchu. Ak hľadáte kombinovanú chladničku za rozumnú cenu, stavte na značku Amica.

Chladnička s mrazničkou Amica - jedinečný dizajn pre akýkoľvek priestor

Vnútorný priestor chladničky je jednoducho, ale prakticky členený. Tvoria ho väčšinou 3 alebo 4 police z tvrdeného bezpečnostného skla Safety Glass, jedna plastová transparentná zásuvka na ovocie a zeleninu a vo dvierkach sú k dispozícii ďalšie 4 priehradky pre uloženie drobnejších potravín.

Chladničky s mrazničkou Amica možno všeobecne rozdeliť do 3 skupín:

 1. Voľne stojaca chladnička s mrazničkou Amica nemá žiadne obmedzenia, poskytuje flexibilitu a mobilitu, pretože je možné ju umiestniť kdekoľvek. Nevyžaduje žiadnu úpravu vášho interiéru.
 2. Vstavaná kombinovaná chladnička Amica predstavuje elegantné riešenie. Je možné ju kombinovať s ďalšími zabudovanými spotrebičmi vďaka čomu tvorí s kuchynskou linkou jednotný celok.
 3. Retro chladničky s mrazničkou Amica sú skvelými dizajnovými doplnkami kuchyne. Majú luxusné vyhotovenie a sú dostupné v škále rôznych farebných variantov.

Retro chladničky s mrazničkou AMICA.

Aké chladničky s mrazničkou Amica nájdete v našej ponuke

Kombinované chladničky Amica disponujú chladiacou aj mraziacou časťou. Jednotlivé sektory sú oddelené a každá z nich má svoje vlastné dvere.

Kombinované chladničky Amica sa vyrábajú v 2 prevedeniach:

 1. s mrazničkou hore
 2. s mrazničkou dole

Kompaktné Amica chladničky s mrazničkou hore

Väčšiu časť priestoru tvorí chladnička a menšiu časť mraznička v hornej časti. Mraznička hore je dobre prístupná, avšak jej úžitkový objem je menší. Nehodí sa na dlhodobé mrazenie potravín. Aj napriek tomu však poskytne dostatočné usporiadanie pre všetky vaše potraviny.

Amica chladnička s mrazničkou ponúka tieto možnosti:

 • hodí sa do domácností s menším počtom ľudí
 • vnútorný objem chladničky je 162 l
 • vnútorný objem mrazničky predstavuje 44 l

Chladnička s mrazničkou AMICA.

Kombinované chladničky Amica s mrazničkou v spodnej časti

Predstavujú najobľúbenejší variant. Amica chladničky s mrazničkou dole ponúkajú viac využiteľného miesta a väčší objem. Okrem toho majú mrazničky k dispozícii viac poličiek či priehradiek a hodia sa aj na dlhodobé mrazenie potravín.

 • vnútorný objem chladničky 145 l
 • vnútorný objem mrazničky 84 l

Kombinovan Chladničky s mrazničkou Amica.

Funkcie, ktorými disponujú kombinované chladničky Amica

Všetky Amica chladničky potešia inovatívnymi funkciami pre úspornú prevádzku a komfortnú obsluhu. Premyslený dizajn zaručuje tú najlepšiu energetickú účinnosť a nízke prevádzkové náklady. Vďaka týmto prednostiam patrí Amica chladnička s mrazničkou k neodmysliteľnej výbave každej modernej kuchyne. Okrem toho sa pýši aj ďalšími modernými funkciami, ktoré vám dokážu výrazne uľahčiť každodenné používanie.

 • Priestranné police na fľaše - vďaka svojim malým rozmerom nezaberajú veľa miesta a poslúźia ako praktický organizátor.
 • LED osvetlenie - úsporné osvetlenie, ktoré je navyše jasnejšie a belšie než tradičné osvetlenie.
 • Automatické rozmrazovanie - zaisťuje vhodnú cirkuláciu vzduchu a bráni vzniku námrazy. Vďaka tomu sa znižuje spotreba energie, odpadá nutnosť manuálneho odmrazovania a manipulácia s potravinami je jednoduchšia.
 • Safety Glass - sklenené police v chladničke sú vyrobené z bezpečnostného skla, čo znamená, že sú mimoriadne odolné a ich čistenie je jednoduché. V prípade rozliatia kvapalina nebude kvapkať na spodnú policu.
 • Mechanické ovládanie termostatu - plynulé nastavenie chladiaceho výkonu je veľmi jednoduché a intuitívne. Stačí zvoliť vopred definovanú úroveň.
 • Zmena smeru otvárania dverí – chladničky s mrazničkou Amica majú pánty inštalované na oboch stranách takže otváranie môžete prispôsobiť v priestore presne tak, ako vám to vyhovuje.
 • Antibakteriálny povrch – chráni potraviny v chladničke pred baktériami a plesňami, ktoré môžu spôsobiť nepríjemný zápach a skrátiť dobu trvanlivosti.
 • Fresh zone priehradka – disponuje podobnou technológiou ako je nulová zóna. Ide o priestor, ktorý je chladnejší ako zvyšok chladničky. Teplota sa pohybuje v rozmedzí 0 až 3 ˚°C.
 • Zásuvka VitaControl Plus – umožňuje prispôsobiť stupeň vlhkosti.
 • Špeciálna FreshPad podložka - chráni potraviny, aby sa nedotýkali dna zásuvky.
 • Funkcia Superchladenia – s jej pomocou si Amica chladnička s mrazničkou poradí s rýchlym ochladením či zmrazením veľkého množstva potravín.

Amica chladnička s mrazničkou.

Amica chladničky s mrazničkou – aké parametre sledovať pri výbere?

Pri výbere sa okrem inovatívnych funkcií zamerajte aj na niekoľko dôležitých technických parametrov.

Medzi najdôležitejšie parametre pri výbere chladničky s mrazničkou Amica patrí:

 • Vnútorný objem – kombinovaná chladnička Amica ponúka chladiaci objem v rozmedzí od 145 do 165 litrov. Mraznička disponuje objemom od 120 do 180 litrov.
 • Hlučnosť nikdy nepodceňujte. Ideálna chladnička s mrazničkou Amica by mala vydávať hluk do 40 dB. Tieto hodnoty takmer vôbec nepočuť.
 • Mraziaca kapacita – tento parameter býva zobrazovaný hviezdičkami a vyjadruje ako silno dokáže mraznička mraziť a k akému typu skladovania sa hodí. Chladnička s mrazničkou Amica ponúka najvyššiu triedu, takže sa hodí aj na dlhodobé skladovanie potravín.
 • Mraziaci výkon – je hodnota, ktorá opisuje koľko kilogramov potravín je mraznička schopná zamraziť za jeden deň. Tento parameter sa pohybuje v rozmedzí 7 až 20 kg/24 hod.
 • Energetická spotreba – označuje sa písmenom A až G a je uvedená na energetickom štítku. Ideálom je energetická trieda A, najčastejšie však natrafíte na triedy C, D, E.

Veľké domáce spotrebiče

Chladničky

Chladničky s mrazničkou

Chladničky s mrazničkou podľa značky

[€]
Všetky filtre

7 produktov

Zatiaľ nehodnotené
Amica VC 1622 B
Chladnička kombinovaná,trieda E, objem chladničky 147 l, objem mrazničky 55 l, mech. ovládanie termostatu, osvetlenie LED, autom. odmrazovanie chladničky
Ihneď k odoslaniu
Skladom 1 ks.
U Vás už 28.2.
Predajne 0 ks
529,00 €
Akcia: Kúp teraz za 479,00 €
Zatiaľ nehodnotené
Amica VC 1622 M
Chladnička kombinovaná, trieda A, objem chladničky 147 l, objem mrazničky 55 l, mech. ovládanie termostatu, osvetlenie LED, auto. odmrazovanie chladničky
Ihneď k odoslaniu
Skladom 1 ks.
U Vás už 28.2.
Predajne 0 ks
539,00 €
Akcia: Kúp teraz za 489,00 €
last-visited