Katalóg Predajne
Porovnanie
Prihlásiť
Košík

Amica VD 1442AM

Kombinovaná chladnička, trieda: E, objem: 208l, Safety glass, automat. odmrazovanie, rozmery ( vxšxh ): 144x55x61,5 cm, farba: béžová

Zobraziť celý popis

Pri kúpe spotrebičov Amica v hodnote nad 200€ získavate po registrácii na www.amica.sk darček

Pre milovníkov retro designu - úsporná dvojdverová chladnička v modrom dizajne. Medzi hlavné prednosti patrí jednoduché ovládanie, jednoduchá údržba, moderné LED osvetlenie alebo police z bezpečnostného skla. Chladiaca časť je vybavená funkciou automatického odmrazovania, čo vám uľahčí čas a námahu. Nechýba ani veľká zásuvka na zeleninu a ovocie alebo praktické priehradky vo dverách.

 

Sencor_scooter

OVLÁDANIE MECHANICKÉ

Nie je jednoduchšie nastavenie teploty v chladničke a mrazničke ako pomocou otočného gombíka. Plynulé nastavenie chladiaceho výkonu je veľmi jednoduché a intuitívne bez toho, aby ste museli nastavovať teplotu presne na mieru – stačí zvoliť vopred definovanú úroveň.

 

AUTOMATICKÉ ROZMRAZOVANIE CHLADNIČKY

Pohodlie a úspora energie vďaka systému automatického odmrazovania chladiacej časti. Zabudnite na nutnosť vyberania celého obsahu chladničky.

 

Sencor_scooter

OSVETLENIE LED

LED osvetlenie používané v našich chladničkách je oveľa jasnejšie a belšie ako tradičné osvetlenie. Navyše je úspornejšia ako bežné žiarovky.

Popis produktu:

Energetická trieda: E
Vnútorný objem chladničky: 162 l
Vnútorný objem mrazničky: 44 l
Hlučnosť: 40 dB

Trieda emisí hluku šířeného vzduchom    C
Počet políc v priestore chladničky: 4
Ročná spotreba el. energie: 180 kWh
Klimatická trieda: ST
Automatické rozmrazovanie
Zásuvka na ovocie a zeleninu
Rozmery ( vxšxh ): 144x55x61,5 cm
Farba: béžová

Použité obrázky sú iba ilustratívne a technické špecifikácie sa môžu v priebehu času zmeniť bez predchádzajúceho upozornenia.