Katalóg Predajne
Porovnanie
Prihlásiť
Košík

Amica TMI 25BXB

Mikrovlnná rúra vstavaná, objem 25 l, počet úrovní výkonu 5, výkon mikrovlnného ohrevu 900 W, výkon grilu 1000 W, otočný tanier, minutka, detská poistka, čierna

Zobraziť celý popis

Pri kúpe spotrebičov Amica v hodnote nad 200€ získavate po registrácii na www.amica.sk darček

Amica logo_40040478
400040478_main
40040478_1

Ovládanie jedným dotykom

Jediným dotykom môžete ovládať celú mikrovlnnú rúru. Na prednom paneli vpravo sa nachádza ponuka všetkých funkcií, ktoré spotrebič má. Ak chcete funkciu spustiť, stačí stlačiť príslušnú ikonu. Je to veľmi jednoduché a pohodlné.

 

40040478_2

Na výber až osem programov

Táto mikrovlnná rúra vám ponúka osem programov, z ktorých si môžete vybrať. Ak máte radi mrazenú pizzu, potom prvý program, ktorý je pre ňu špeciálne navrhnutý, sa určite hodí. Mäso, zelenina, ryby nie sú výnimkou. Pre program cestovín stačí pridať studenú vodu a už môžete zahriať.

40040478_3

Krásny a vždy čistý interiér

Táto mikrovlnná rúra má vnútro vyrobené z nehrdzavejúcej ocele, ktorá je nielen veľmi elegantná, ale má aj mnoho praktických výhod. Tento materiál je veľmi odolný voči poškodeniu a zároveň sa veľmi ľahko čistí, takže vaša mikrovlnná rúra bude chránená pred domácimi experimentmi.

40040478_4

Rozmrazovanie podľa hmotnosti vášho jedla

Odhadnúť, ako dlho ohrievať jedlo, aby ste sa uistili, že je pripravené a dostatočne teplé, je niekedy skutočnou výzvou. S touto mikrovlnnou rúrou stačí nastaviť hmotnosť jedla a spotrebič si sám vyberie výkon a čas ohrevu. 

Bezstarostný odvoz Vašej novej mikrovlnnej rúry?

Naša Doprava Premium Vám zabezpečí bezstarostný nákup veľkých spotrebičov. Tovar vám dovezieme, vynesieme, odbalíme, zapojíme aj odvezieme starý spotrebič. Zistite viac!


Mikrovlnná rúra vstavaná

VLASTNOSTI
Mikrovlnný výkon 900 W
Gril - výkon 1000 W
Počet úrovní výkonu 5

FUNKCIA
Gril 
Prednastavené programy 
Automatické rozmrazovanie 
Rozmrazovanie 

PREVÁDZKOVÉ VLASTNOSTI
Priemer otočného taniera 31.5 cm
Materiál vnútra rúry nerez
Ovládanie dotykové
Hodiny 
Otváranie dvierok klasické
Hlučnosť 63 dB
Vhodné pre kuchyne IKEA METÓD 

ROZMERY
Šírka výrobku 59.4 cm
Výška výrobku 38.2 cm
Hĺbka výrobku 40.3 cm
Hmotnosť výrobku 17.6 kg

 

 

Použité obrázky sú iba ilustratívne a technické špecifikácie sa môžu v priebehu času zmeniť bez predchádzajúceho upozornenia.