Katalóg Predajne
Porovnanie
Prihlásiť
Košík

Amica TXB 116TCRBDKB

Vstavaná parná rúra; Farba Čierna; trieda: A +; Objem: 77 l; 11 funkcií rúry vr. grilu a horúceho vzduchu; Počet prednastavených receptov: 19; SoftSteam - parné pečenie; Detský zámok; Gril 1500 W; Teleskopické výsuvy plechov 1x; Katalytické samočistiace dosky; Počet skiel dverí rúry 3; Vnútorný ochladzovací ventilátor; Soft Close - tlmené dovieranie dvierok; BakingPro systém,

Zobraziť celý popis

Pri kúpe setu spotrebičov vstavaná rúra + varná doska Amica v hodnote nad 400€ získavate po registrácii na www.amica.sk darček.

Vstavaná parná rúra AMICA

 

Amica BakingPro System™

Vďaka systému BakingPro System™ sa už nemusíte obávať nerovnomerne upečených koláčov či buchiet a to vďaka novým väčším vykurovacím telesám. Koláče aj buchty budú vždy perfektne upečené tak ako uprostred, tak aj po okrajoch a to tiež vďaka presnej teplote a dokonalému rozloženiu tepla v celom priestore rúry. Rúry Amica majú teraz oveľa väčší objem, vďaka ktorému je možné pečenie naraz na viacerých úrovniach. Zväčšila sa aj veľkosť pečúcich plechov. Nová konštrukcia ventilátora ohreje rúru rýchlejšie: teplotu 150 °C dosiahne iba za 3 minúty. Nové umiestnenie osvetlenia do hornej časti rúry poskytuje ešte lepšiu kontrolu pripravovaných potravín.

 

Soft Steam

Koláče a torty ako z pekárne. A chlieb? Je ešte lepší ako z pekárne! Funkcia SoftSteam zlepšuje vzhľad a chuť pripravovaných potravín. Stačí pridať trochu vody do zásobníka na dno rúry. Vzniknutá para napomáha lepšiemu a rovnomernejšiemu kysnutiu cesta a zlepšuje textúru pri nafúknutí bez rizika prílišného popraskania. SoftSteam je užitočný aj pre iné druhy potravín vrátane mäsa, ktoré bude vďaka pare šťavnatejšie.

 

Tn programátor

Klasické a intuitívne ovládanie gombíkov s prístupom k 19 prednastaveným programom a k ďalším funkciám. Na displeji sa vždy zobrazí aktuálne nastavenie.

 

 

Super rýchly ohrev

Funkcia umožňuje dosiahnutie požadovanej teploty v najkratšej dobe. Rúra dosahuje teplotu 150 °C za 4 minúty, to je o 20 % rýchlejšie ako je štandard. Môžete sa teda sústrediť na prípravu jedla a nemusíte čakať na správnu teplotu v komore rúry.

 

Dokonalé pečenie na viacerých úrovniach rúry

Nová konštrukcia rúry zaisťuje dokonale rovnomerné rozloženie tepla v celej komore. Môžete si byť istí, že aj v prípade pečenia veľkého množstva pečiva bude krásne prepečené a do zlatista upečené.

 

 

Katalytické samočistiace dosky

Tieto samočistiace dosky absorbujú mastnoty a zabraňujú tým usadzovaniu a vzniku nečistôt v rúre.

 

 

 

Soft Close - Tlmené dovieranie dvierok

Vďaka funkcii tlmeného dovieranie dvierok je užívanie rúry ešte jednoduchšie a pohodlnejšie. Funkcia ponúka väčšiu kontrolu pri zatváraní dvierok a tým aj vyšší užívateľský komfort. Taktiež zvyšuje bezpečnosť používania.

 

 

Horné halogénové osvetlenie

Horný halogénové osvetlenie osvetľuje celú rúru, tak aby ste mali vždy prehľad o priebehu pečenia.

 

 

 

Prednastavené programy pečenia

V spolupráci s profesionálnymi kuchármi boli pripravené prednastavené programy pečenia. Môžete rýchlo pripraviť akékoľvek jedlo, bez toho aby ste premýšľali o tom, ako dlho sa má variť, a aká teplota je primeraná typu a veľkosti jedla. Rúra to urobí za vás! A výsledok je vždy vynikajúci!

 

Energetická trieda A+

Spotrebiče sú teraz k dispozícii v energetickej triede A+. To znamená nižšiu spotrebu elektrickej energie.

 

 

 

11 funkcií rúry

Amica má pre Vás 11 praktických funkcií rúry, vrátane rýchleho predhriatia a rozmrazovania. Rýchlo ohriať rúru, grilovať potraviny alebo rozmraziť mäso sú teraz najjednoduchšie veci, ktoré môžete v kuchyni urobiť.

 

 

Ľahká demontáž skiel dverí rúry

Vďaka tomuto novému dizajnu je možné skla z dvierok ľahko vybrať, aby bolo nutné celé dvere odmontovať. Vďaka použitiu dvoch svoriek v hornej časti dverí nie je potrebné použiť žiadne zložité nástroje. Sklá vo dverách dá tak ľahko kedykoľvek vyčistiť.

 

 

Zatláčacie podsvietené gombíky

Elegantné a ergonomické stláčacie gombíky umožňujú ľahkú údržbu ovládacieho panelu. Na stláčacích gombíkoch sa nachádzajú čitateľné, podsvietené piktogramy, ktoré Vám uľahčia obsluhu rúry. Svietiaci prstenec aj pri stlačenom gombíku navyše signalizuje, že rúra je zapnutá.

 

 

Teleskopické výsuvy 

Teleskopické výsuvy s minimalizujú riziko popálenia.

 

 

 

Detský zámok

Predovšetkým bezpečnosť. Zámok zabraňuje deťom zapínať dosku.

 

 

 

Parná rúra; X-type; 
Farba Čierna; 
Energetická trieda: A +; 
Objem: 77 l; 
Typ programátora Tn / Senzorové ovládanie; 
11 funkcií rúry vr. grilu a horúceho vzduchu; 
Počet prednastavených pečenie receptov: 19; 
Super rýchly ohrev 150 ° C za 3 min;
SoftSteam - parné pečenie; 
Detský zámok; Gril 1500 W; 
Horné výhrevné teleso 900 W; 
Spodné výhrevné teleso 1100 W; 
Zadné kruhové výhrevné teleso 2100 W; 
Teleskopické výsuvy plechov 1x; 
Katalytické samočistiace dosky; 
Počet skiel dverí rúry 3; 
Vnútorný ochladzovací ventilátor; 
Soft Close - tlmené dovieranie dvierok; 
BakingPro systém; 
Extra veľký hlboký plech na pečenie 1x; 
Extra veľký plytký plech na pečenie 1x;
Rošt 1x; 
Zatláčacie podsvietené gombíky; 
Halogénové osvetlenie rúry;
Príkon: 3,6 kW; 
Pripojenie k elektrickej sieti: 230 V; 

Použité obrázky sú iba ilustratívne a technické špecifikácie sa môžu v priebehu času zmeniť bez predchádzajúceho upozornenia.