Katalóg Predajne
Porovnanie
Prihlásiť
Košík

Multifunkčné rúry

Ak ste iba ašpirujúci kuchár alebo radi skúšate nové recepty, je multifunkčná rúra niečo pre vás. Tak ako nám už aj názov prezrádza multifunkčné rúry oproti klasickým zvládajú množstvo programov na varenie. Multifunkčná rúra vám na raňajky môže spraviť naparovanú zeleninku, na obed chrumkavé grilované kura a na večeru lahodnú pizzu ako z pravej talianskej reštaurácie. Multifunkčné rúry dokážu toto všetko a ešte oveľa viac. Predstavujú moderný, kompaktný a hlavne multifunkčný spotrebič, ktorý by nemal chýbať v žiadnej kuchyni.

 

Výhody Nevýhody
  • flexibilita vo varení
  • vyššia cena
  • plynové aj elektrické alternatívy
  • na začiatku môže byť ovládanie mätúce
  • energeticky optimálnejšie
 
  • vysoko konfigurovateľné
 

Multifunkčná rúra, tak ako každý spotrebič má svoje výhody aj nevýhody. Spomínané výhody však prevyšujú a je ich oveľa viac. Tu spomíname iba tie najväčšie, ktoré si teraz bližšie priblížime.

Grilovan kura, ktor pripravila multifunkčn rra.

Varte, pečte a grilujte iba s jedným spotrebičom.

Najväčšou výhodou, ktorou disponuje multifunkčná rúra je jej flexibilita. V ponuke má všetky programy, ktoré budete potrebovať. Multifunkčné rúry vám umožňujú jedlo variť klasicky, ale zapínaním rôznych teplotných elementov v rúre dovoľujú jedlo v prípade potreby aj grilovať. Ventilátor vám zase pomôže vyčarovať chrumkavé domáce pečivo a režim spodného ohrevu zase spraví dokonalú pizzu.

Plynové alebo elektrické multifunkčné rúry

Aj napriek tomu, že plynové rúry už nie sú také využívané, stále nájdete kvalitné multifunkčné rúry, ktoré sú na plyn a svojou kvalitou sa rovnajú svojim elektrickým konkurentom. Oproti elektrickým dodajú jedlu šťavu, pretože plyn vo svojej prirodzenej podobe obsahuje určitú vlhkosť, ktorá sa pri varení uvoľňuje. Elektrická multifunkčná rúra má výhodu zase v presnejšej regulácií teploty. V konečnom dôsledku sú ale oba varianty skvelými pomocníkmi v kuchyni a záleží hlavne od vašich preferencií

Modern vstavan multifunkčn rra, ktor sa hod do každej kuchyne.

Menšia energická spotreba

Moderné rúry majú vo všeobecnosti lepšie izolovanie, ale aj trojité zasklenie dverí, ktoré zabraňuje úniku tepla a tým vašu rúru robia efektívnejšou. Multifunkčná rúra vám oproti klasickej teplovzdušnej ponúka aj možnosť, kde ventilátor rozprúdi vzduch v rúre, vďaka čomu sa jedlo vo všeobecnosti rýchlejšie uvarí a takýto režim môže byť až o 30 % energeticky účinnejší. Multifunkčné rúry navyše majú menšie maximálne teploty ako teplovzdušné, čo tiež pomôže znížiť ich energetické nároky.

Multifunkčné rúry a ich konfigurabilita

Okrem spomínaných programov, ktoré sú vhodné pre začínajúcich kuchárov alebo gazdinky, ktoré chcú na nedeľný obed pripraviť niečo nové, multifunkčná rúra poteší aj kuchárov toho najvyššieho kalibru. Tie najmodernejšie rúry vám dovolia určiť si presne ktorý ohrev chcete zapnúť, určiť na akú teplotu ich zohriať, nastaviť automatické vypnutie alebo si rúru nakonfigurovať na pomalé varenie. Multifunkčná rúra toho ponúka naozaj veľa a potrebné bude pripraviť veľa jedál, aby ste vyskúšali všetky jej funkcie a režimy.

Zoznam niektorch nastaven, ktormi multifunkčn rra disponuje.

 

191 €
1 519 €
Všetky filtre

151 produktov

Zobraziť ďalších 24
last-visited

Použité obrázky sú iba ilustratívne a technické špecifikácie sa môžu v priebehu času zmeniť bez predchádzajúceho upozornenia.