Katalóg Predajne
Porovnanie
Prihlásiť
Košík

Beko B3RMLNE444HW1

NoFrost chladnička Beyond, Výška 186,5 cm, energetická trieda E, objem chladničky 365 l, HarvestFresh™, hlučnosť 35dB, farba biela

Zobraziť celý popis

Beko B3RMLNE444HW1

Monoklimatická chladnička Beko B3RMLNE444HW1

  • energetická trieda E
  • technológia NoFrost
  • svetelný režim priehradky HarvestFresh
  • držiak na fľaše BottleFlex
  • pánty SmoothFit panty
  • objem 365 l
Beko B3RMLNE444HW1

Priestranná monoklimatická chladnička Beko B3RMLNE444HW1

Monoklimatická chladnička Beko B3RMLNE444HW1 v energetickej E s ročnou spotrebou 143 kWh ponúka celkovú kapacitu 365 l. Samozrejmosťou je spoľahlivý a tichý chod, ktorý ponúka maximálnu hlučnosť iba 35 dB. Chladnička je opatrená nastaviteľnými nožičkami, ktorých správne vyrovnanie je dôležité k správnej funkcii. Systém NoFrost sa postará o automatické odmrazovanie, čím šetrí váš čas a zvyšuje čerstvosť potravín.

 

Beko B3RMLNE444HW1

Inovatívny svetelný režim a praktický držiak na fľaše

Vnútorná výbava chladničky Beko B3RMLNE444HW1 ponúka 6 poličiek, 2 zásuvky a dverné boxy. Svetelný režim priehradky HarvestFresh kopíruje striedanie svetla a tmy, pričom ponúka dlhšiu čerstvosť ovocia a zeleniny s zachovaním pôvodnej chuti. Nastaviteľný držiak na fľaše BottleFlex umožňuje premiestňovanie podľa aktuálnych potrieb. Pánty SmoothFit zaisťujú po otvorení rovnakú šírku ako pri zatvorení.

 

Beko B3RMLNE444HW1

LED osvetlenie a dotykové ovládanie

Dokonalý prehľad nad uloženými potravinami zaistí špičkové LED osvetlenie, ktoré poskytuje jasné svetlo v celom priestore s nízkou spotrebou energie. Monoklimatická chladnička Beko B3RMLNE444HW1 ponúka elektronické ovládanie s dotykovým displejom pre jednoduché nastavenie teploty, možnosť otočenia dverí alebo alarm pri otvorení. V prípade dlhšej neprítomnosti vám príde vhod Holiday Mode so zníženou spotrebou energie.

 

NoFrost monoklimatická chladnička Beko Beyond
B3RMLNE444HW1

Energetická trieda E
Objem chladničky 365 l
Z toho Freshzona 31 l
Hlučnosť 35 dB

HarvestFresh™
Svetelný režim priehradky HarvestFresh™ kopíruje striedanie slnečného svetla a tmy počas celého dňa. To udrží v chode prirodzené procesy v ovocí a zelenine, takže sa uchová viac vitamínov aj chuti, než keby boli len zatvorené v tme. Uskladnené ovocie a zelenina tak skoro nevädne

BottleFlex
Držiak fliaš, ktorý je možné upraviť podľa obsahu chladničky. Buď ho môžete zavesiť do inej police alebo zložiť a umiestniť na polici.

SmoothFit pánty
pánty zaisťujú otvorenie dverí bez nábehu. Rovnaká šírka otvorenej chladničky ako zatvorené. Tým šetrí miesto a umožňujú mať chladničku hneď vedľa kuchynskej linky.

Nulová zóna
Elektronické ovládanie s dotykovým displejom
Ľad osvetlenie na strope
Holiday mode
Možnosť otočenia otvárania dverí
Alarm otvorených dverí

Rozmery (VxŠxH) 186,5 x 59,7 x 70,9 cm

Použité obrázky sú iba ilustratívne a technické špecifikácie sa môžu v priebehu času zmeniť bez predchádzajúceho upozornenia.